bunnyberry

Regisztráció dátuma: 2011. december 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Shine Control Daily Facial Wash

Shine Control Daily Facial Wash
2012. január 17.

Én szerettem, naponta 2x is mostam vele az arcom, a sminket is szépen leszedte. Nekem eléggé érzékeny bőröm van, de nem tapasztaltam semmilyen irritációt. Kellemes, tiszta érzés marad utána, de egy idő után megszokta a a bőröm+ az összetevők miatt váltottam.

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (régi)
2012. január 16.

Nekem nagyon zsíros ez a krém, nagyon ritkán 1-1 szárazabb foltra használom, de már elajándékoztam anyukámnak. Ráadásul teli van parabénekkel, szóval az összetétele se valami jó....

Balea Hidratáló Hajápoló Tej

Balea Hidratáló Hajápoló Tej
2011. december 31.

Az illata nagyon finom. Nekem vékonyszálú hajam van, amit nem nehezít el. Nagyon extrán nem hidratál de ha sietek ezt használom.

Balea Peel Off Mask

Balea Peel Off Mask
2011. december 31.

A kedvenc maszkom :) Nekem az egész, ahogy kell, egyben lejön, nem húzza a bőröm. Utána érezhetően puhább, selymesebb és tisztább az arcom, úgyhogy nálam csillagos 5-ös :))

Balea Handkonzentrat (régi)

Balea Handkonzentrat (régi)
2011. december 31.

Minden este ezzel kenem a kezem és a hideg téli időben is puhák maradnak a kezeim :))

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2011. december 31.

1 évig vasaltam minden nap a hajam, utána volt melírozva majd az egész festve. A tincseket szószerint kiszívta a festék, a hajvégeim eltöredeztek. Már szinte mindent kipróbáltam rá, gliss kurl, elseve stb. amit csak reklámoztak. De semmi... Ekkor láttam az interneten, hogy mennyien szeretik. Kipróbáltam, és nem csalódtam :)) Az én ramaty hajamból csodaszép, fényes, selymes, csillogó hajkoronát varázsolt :)) Mindenki csak ámult, hogy mitől ilyen szép a hajam. Az ára kiváló, főleg hogy ekkora a kiszerelése.
Negatívum viszont számomra az illata... Egyszerűen hányingerem volt tőle az első néhány alkalomnál, lassanként kezdtem megszokni, de alig vártam már, hogy elfogyjon. Egy bödönnyi ilyen hála istennek rendbetette a hajam, úgyhogy nem kellett ezt a szörnyű édes, cukros, tejes szagot éreznem sokáig. (Pedig imádom az édes illatokat, de nekem ez sok volt)
Utána meg a gyümölcsös változatát vettem meg, annak az illata is finom :))
A másik ami nem tetszett benne, hogy elvileg 30 percig kell a hajon hagyni. Mivel reggelente mosok hajat ez nekem elég nagy nehézségeket okozott, de kibírtam.
Összességében viszont eltekintek a negatíavumoktól mert egy csodaszer olcsón :))