Bunnyface

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Density Advanced Sampon

L'Oreal Density Advanced Sampon
2018. augusztus 27.

Ez a sampon csodát művelt a hajammal. Először azt vettem észre, hogy sokkal dúsabb lesz a sörényem (örökös probléma nálam, hogy lelapul a hajam, pedig elég sok van, de csatos póthajat hordok, ami lehúzza valahogy) és erős tartású, aztán már 1 éve használom és az a helyzet, hogy annyi babahajam lett, hogy egy vastagocska copf kijön belőle. Igaz, lassan már nem is csak babahajak. :) Ilyen eddig nem volt és csak rá tudom fogni... :) Imádom! Ja, a gyorsabb növekedésről még nem is szóltam, pedig ezt is hozta magával! Változó, hogy hogyan használom, néha önmagában kétszer, néha egy másik sampon társaságában. Ahogy írtam, 1 éve használom és még mindig van benne, pedig gyakran mosok hajat és póthajat is külön - ha ezt nézzük, ugye, hogy nem is vészes az ára? :)

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2018. augusztus 27.

Alapozóhoz, korrektorhoz és púderhez használom, nekem nagyon bevált. Jó puha és dagi lesz víz alatt, szépen felviszi az adott sminkterméket az arcra, könnyű vele eldolgozgatni is. Mosógépben szoktam mosni (egy régi testszínű harisnya levágott lábfejébe rakom), így teljesen megtisztul és jó illatú lesz. :)

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2018. augusztus 27.

Borzasztó. Pár éve volt nekem, undorítóan nézett ki az rajtam. Nem idomult az arcomhoz, hanem csak úgy ücsörgött rajta, figyelemfelhívóan ücsörgött, mint egy hol száraz, hol zsíros réteg, ami az akkor kb. 22 éves arcomat 50 évesnek mutatta. Kétszer tettem vele próbát, aztán kuka, viszont múltkor láttam egyet elfekvőben anyumnál, kipróbáltam... még mindig ugyanaz, soha semmilyen BB krém vagy alapozó nem festett rajtam ilyen szörnyen.

Max Factor Masterpiece Nude Paletta

Max Factor Masterpiece Nude Paletta
2018. augusztus 27.

Gyönyörű, remekül kombinálható, pigmentált és tartós színeket rejtnek ezek a paletták. 13 éve sminkelek rendszeresen és törtetlen lelkesedéssel, volt/van mindenféle palettám az eBay-es 2 dollárostól kezdve a legmagasabb árkategóriáig, de nekem eddig vele sikerült a legszebb satírt létrehoznom. Bátran ajánlom a megvételét.

Thierry Mugler Alien EDP

Thierry Mugler Alien EDP
2018. augusztus 27.

Ki más érdemelné az első krémmániás véleményemet, mint a nagy szerelmem, Alien? 2015 telén találkoztam vele, egyszerre magával ragadott és nem enged. Nagyon sok parfümöt próbáltam azóta, de egyik sincs a közelében sem, számomra a legtökéletesebb női illat. Földöntúlian gyönyörű, nem hagyható figyelmen kívül, ad még egy hatalmas löket önbizalmat, vonz férfit-nőt és nagyon tartós. Most a nagy nyári melegben kicsit mellőzöm - na nem mindig bírok magammal ;) -, viszont ő egy nyomós ok arra, hogy miért is várom a hidegebb időt, akkor tud igazán jól kibontakozni.