burberry

Regisztráció dátuma: 2012. december 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Neutrogena Creamy Oil Krémes Testápoló Olaj

Neutrogena Creamy Oil Krémes Testápoló Olaj
2014. október 28.

Húú, nekem ez sokkal, de sokkal jobban tetszik, mint a deep moisture változata. Először azzal kezdtem tavaly télen, gondolván egy vízhiányos bőrre az való. Nekem az annyira nem tetszett, mert bár valóban nem kellett minden nap használnom a megfelelő hidratálás miatt, viszont ragadt, nehezen szívódott be, nem hagyta a bőröm a lélegezni. (Legalábbis olyan érzés volt. )
Aztán újra akartam venni, nem néztem meg a feliratot, és teljesen véletlen vett meg ezt.
Számomra ez A testápoló. Könnyen beszívódik, nem ragad, visszafogott illat (bár választásnál nálam ez nem szempont) és hosszan tartó hidratálás, selymes bőr. Szuper :) Szerintem ár/érték arányban kitűnő.

Himalaya Herbals Sensi Relief Fogérzékenység Elleni Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sensi Relief Fogérzékenység Elleni Gyógynövényes Fogkrém
2014. október 12.

Nekem ez a fogkrémje is tetszett a Himalayanak a fehérítős mellett. Azért vettem ezt, mert úgy olvastam, hogy néha érdemes váltogatni a fehérítős fogkrémeket a kíméletesebbekkel, hogy védjük a fogzománcot.
Szóval igen, sűrűbb az állaga, de ez nem zavart a használatban. Íze tényleg leginkább fogorvosi édeskés jellegű, de ez sem zavart. Szinte alig habzik. Jól tisztít, talán a fogérzékenységben is segít. Most akarom újra venni. Kell a szájvíz mellé, de leglább nem érzed órákon át a mentolos ízt. Nekem sokáig elég volt.

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó
2014. október 10.

A 2-es árnyalat van meg belőle, de szerintem ez is elüt a bőröm színétől. Mindig jól aláhidratálok, így nem ül meg a ráncokban. Nekem a bőröm nem pattanásos, kivéve az állam, amin rendszeresen mitesszerek jelennek meg, és ez az alapozó előszeretettel kreál belőlük gennyes pattikat. Nagyon fura ez számomra, még a legolcsóbb alapozó sem okozott ilyet az államon. A bőröm többi része többnyire normál. Azért vettem ezt a terméket, hogy hátha nem fog pattanásokat okozni. Ahogy elnézem eddig nem történt ilyen az arcom más területén. Szóval innentől kezdve az államra nem teszek belőle.
Felvitelnél tényleg hamar szárad, de nekem ez probléma. Matt finishe van,és vékony rétegben is szerintem látszik az emberen, hogy van rajta valami. Inkább alkalmakra használom.
Közepes fedése van. Keresem az igazit ebből is. Egy ilyen terméktől jobbat vártam.

Garnier 2in1 Szempilla-erősítő Sminklemosó

Garnier 2in1 Szempilla-erősítő Sminklemosó
2014. október 10.

Nekem nagyon bejön ez a lemosó. Fél éve megvan, és kb most használtam el félig, úgy, hogy kb. hetente 4-5 alkalommal használom. Tényleg mintha kevesebb lenne a szempillaveszteség. Jó ár-érték aránnyal bír. Nem irritál, bár egy picit olajos. Mondjuk utána át szoktam törölni Boridermával. Vizezett szemre használom. Úgy pillanatok alatt leszedi a sminket. Annyi hátránya van, hogy mintha picit szárítana. Ezért csak 4*.

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Hajpakolás

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Hajpakolás
2014. október 10.

Szerintem elég kiadós ez a pakolás, 1100Ft-ért vettem nyáron a Rossmannban. Elég erős parfümös illata van. Ezzel is nehéz eltalálni a pontos felviteli mennyiséget, mert van, amikor picit elnehezíti a hajam. Szerintem valamit használ. Puhább tőle a hajam. Töredezettség-mentesítésben nem vettem észre durva javulást. Ebből a termékfajtából is még keresem az igazit.

L'Oreal Elseve Selymes Olaj

L'Oreal Elseve Selymes Olaj
2014. október 10.

Nekem eddig bejön ez az olaj. Tényleg erőteljes illata van, olyan keleties, de ez nekem hajszárítás után el is illan, inkább felvitelnél érződik nagyon. Én vizes hajra használom. Felvitelnél gondot okozhat a megfelelő mennyiség felvitele. Mondjuk én 3-4 pumpálásnyit szoktam használni. Inkább a végekre teszem, és ami marad a tenyerem azzal még végigsimítom az egész hajam. Nekem segít a szálló, babahajak lesimításában, rendezettebb tőle a hajam. Közelítek a tökéletes olaj megtalálásához, de szerintem még ez sem az, mert így is vannak még töredezett végeim, pedig kb. 4 hónapja használom. Plusz pont, hogy lassan fogy, hiába használom minden hajmosásnál. Szerintem sokáig kitart. Akciósan éri meg venni.

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon (régi)

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon (régi)
2014. október 10.

Soha többet nem veszek Fructist. Azt hittem, hogy a szárító hatás csak a többi terméküknél érvényes és majd ez a termékcsalád gondoskodik a töredezésről. Hát nem!
Baromira szárít, nagyon kell utána külön kencéket használni. Nekem nem működik sajnos. Ennyi pénzt nem ért meg, igaz, hogy akciósan vettem.

Gliss Kur Million Gloss Sampon

Gliss Kur Million Gloss Sampon
2014. október 10.

Számomra borzalmas ez a sampon. Szerencsére csak egy mini kiszerelést vettem belőle egyszer a Dm-ben. Nekem nem fényesít, nem selymesít. Nagyon meglepő, hogy "matt" érzést ad. Mintha szárítana. Ja az illata, főleg szárítás után, enyhe dohányszagra emlékeztet vagy valamilyen távol-keleti illatra. Nekem semmire se jó. :(

Yves Rocher Természetes Pirosító

Yves Rocher Természetes Pirosító
2014. október 10.

Nekem nagyon bejön ez a pirosító. Ma vettem meg a 11-es Abricoté árnyalatot. Alig tettem az arcomra belőle, és mégis látszik. Szeretem, hogy visszafogott, de nem kell belőle sok és jól építhető. Fél napja az arcomon van és tart alapozó és púder nélkül. A Glamour napok keretében vettem 1600 Ft körül volt, de most le is van árazva 1800 Ft-ra. Sajnálom, hogy több éven át a Maybelline-t vettem, de addig nem találtam olyan pirosítót ami nem feltűnő a hófehér bőrömön. Így megelőlegezek neki 5*-ot. :)

Clinique Anti-Blemish Solutions Oil-Control Cleansing Mask

Clinique Anti-Blemish Solutions Oil-Control Cleansing Mask
2014. április 13.

Ebből a termékből a márkacsalád alapozója mellé kaptam ezt a mintát. Először, mintha semmit sem csinált volna a bőrömmel, és utána pár nap után láttam az eredményét, hogy kisebbek lettek a pórusaim és a pattanások is. Nagyon örültem neki, hogy nem érzékeny rá a bőröm, se nem hűt, se nem fűt, nem csíp, abszolút semleges érzet. Viszont hamar szárad, fehér agyag szerű, így gyorsan kell felvinni az arcra. Kíváncsi vagyok, hogy milyen hosszú távú hatása lehet. Ami szintén pozitívum, hogy a száradásra hajlamos bőrömet sem szárítja túl, persze utána kell a hidratálás.

Nekem eddig tetszik.