Burya

Regisztráció dátuma: 2014. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Zara Lightly Bloom EDP

Zara Lightly Bloom EDP
2022. május 12.

Nekem a zöld kupakos, újabb változat van meg (NEM a summer edition!), szuper illat! Tényleg hasonlít a Miss Dior Blooming Bouquet-re, de míg abban sokkal hangsúlyosabb a bazsarózsa és a pézsma, ez inkább vizes, zöld, légies, sokkal könnyebb, és egy kicsit citrusosabb. Nekem ez egy halványzöld, tiszta illat, mintha még a frissen vágott fű is benne lenne. Rajtam a lótusz a leghangsúlyosabb, az az illatjegy, amit a legnagyobb nyári hőségben is jólesik viselni, mert sosem túl sok vagy fullasztó. Az egyik legjobb Zara illat szerintem!

Wella Invigo Red Recharge Színfrissítő Balzsam Vörös Hajra

Wella Invigo Red Recharge Színfrissítő Balzsam Vörös Hajra
2022. május 12.

Semmit sem csinál. A színt nem élénkíti, nem hidratál, a kifésülést sem teszi köönnyebbé hajmosás után, cserébe viszont drága. Nem ajánlom. Aki a hajszínét szeretné élénkíteni két festés között, annak a Chroma ID pakolásokat ajánlom, azok tényleg működnek, intenzíven színeznek ÉS ápolnak is.

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Hajpakolás

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Hajpakolás
2022. május 12.

Hajszínváltás miatt most eléggé megviselt, száraz a hajam vége, ehhez a termékhez nagy reményeket fűztem, de sajnos nem váltotta be, amit ígér. Nem rossz, de egy valóban száraz hajra ez kevés. Egy egészséges, megfelelően hidratált hajat biztosan szépen rendbentart, de akinek intenzív ápolásra van szüksége, az inkább a Repair (fehér) termékcsaládból szemezgessen.

J. Fenzi One Pearl

J. Fenzi One Pearl
2022. május 12.

Az eredeti Omnia Coral nagy kedvencem, de az utóbbi időben olyan borsos ára lett, plusz felröppent a szóbeszéd is, hogy megszűnik, hogy tettem egy próbát ezzel. Hát kérem, ez egy az egyben ugyanaz az illat. Ha egymás mellé fújom fel őket, akkor az eredetit egy kicsit pézsmásabbnak érzem, de tényleg nüansznyi a különbség és CSAK akkor érződik, ha közvetlenül összehasonlítom őket. A tartóssága rajtam 4-5 óra, ez bőven jó szerintem ilyen árkategóriában. Újra fogom venni.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2022. május 12.

Én a színtelen változatot használom és nagyon szeretem. Vízhiányos ÉS zsíros bőröm van, így nem egyszerű megtalálnom a megfelelő arcápolókat, az eddigi fényvédőm iszonyúan ragadós volt, nem szerettem. Ez viszont egy csoda! Életemben először nem félek az előírt mennyiséget használni, mert tényleg beszívódik és tényleg matt a végeredmény. Valamennyire persze így is zsírosodik a bőröm a nap végére, de egyáltalán nem vészes. Elég borsos az ára, de megéri. Újra fogom venni.

Schwarzkopf Professional Chroma ID Színező Pakolás

Schwarzkopf Professional Chroma ID Színező Pakolás
2022. március 28.

Szőkéből lettem rézvörös, és mivel a szőkített haj sajnos szinte semmilyen színt nem tart meg (a vöröset pláne), ezt vettem meg színfrissítés céljából. 7-77-es árnyalatot használom, teljesen elégedett vagyok vele. Rendkívül hatékony, max. 5 percig kell a hajamon hagynom, hogy szép, élénk eredményt érjek el. A kezemet kicsit befogja, de egy fürdés alatt lejön róla. Én törölközőszáraz hajra szoktam felvinni, hajkefével átfésülöm a hajam, hogy egyenletesen eloszlassam és 3-5 perc után lemosom. Egyszer a hajamon felejtettem 15 percre, hát konkrétan világító pirosas répasárga lett tőle, úgyhogy a hatóidőt egyrészt ki kell tapasztalni, másrészt be kell tartani. Nekem 2 mosással ki szokott jönni a hajamból, de ez pont belefér, mert festés után csak 2 héttel kell elkezdenem használni, addig tartani szokott a szín. Nem mellesleg szépen ápol, puha és fényes utána a hajam. Újra fogom venni, ennél jobb termékkel még nem találkoztam.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2022. március 28.

Szőkéből lettem vörös, és mivel a szőkített haj sajnos nem tudja megtartani a ráfestett vöröset, gondoltam két festés között ezzel felfrissítem a színt. A 834-es árnyalatot próbáltam ki, a használata egyszerű, de én 10 perc után lemostam, mert elkezdett nagyon besötétedni. Így egy szép aranyfényű rézvörös lett a végeredmény, de aki a teljes időtartamot ki akarja várni, az számítson rá, hogy jóval sötétebb lesz a szín, mint amit ígér (még nekem is, pedig én 9-es mélységű, világos hajra vittem fel). Kicsit szárít és gyorsan is kopik, az ára sem túl kedvező és annyira azért nem nyűgözött le, azóta találtam színezett pakolást, ami egyrészt jóval kíméletesebb megoldás színfrissítésre, másrészt költséghatékonyabb is. Nem veszem újra, de másnak ajánlanám, ha:
- szereti váltogatni a színeket
- nem szeretné egy tartós festék oxijának kitenni a haját
- nem őszül nagyon (őszhajfedésben ez a termék nem a legjobb, pont azért, mert csak színező)

Balea Soft Cotton Szárazsampon

Balea Soft Cotton Szárazsampon
2022. március 25.

Kevés is elég belőle, én megfelelően hatékonynak találom, egy nappal simán ki tudom tolni vele a hajmosást (ha nagyon muszáj, akár kettővel is). Hagy némi fehér port a hajamban, de ha átfésülöm, szépen kijön belőle. Az egyetlen problémám az illata, azaz annak erőssége. Egyébként kellemesen púderes-virágos illatú, de kegyetlenül tömény és erőteljes, én nem látom szükségét ilyen szinten illatosítani egy terméket. Én pl. szeretek parfümöt használni, kedvemtől és alkalomtól függően, de így nehéz, ha valami más, amit magamra fújok, már önmagában elgázosít egy kisebb szobát. Ezt leszámítva nekem bevált, az ára miatt meg is éri, úgyhogy valószínűleg újra fogom venni.

Trend It Up Arcpirosító

Trend It Up Arcpirosító
2022. január 11.

Bevallom, én ezt nem pirosítóként használom, hanem szemöldökpúderként. A vöröshajúakra valamiért senki sem gondol, szemöldökpúderből/ceruzából/spirálból stb. van a szőke és barna minden létező árnyalatában, de én a rézvörös hajammal nem sokra megyek velük. A Refectocil tartós szemöldökfestékéből van ugyan vörös árnyalat, de az inkább piros, nem abban a narancsos-rezes tartományban mozog, ami nekem kéne.
Végső elkeseredésemben már a pirosítókat is megnéztem, hátha ott rábukkanok a megfelelő színre, és láss csodát, valóban! Én egy rezes színt választottam, tökéletesen illik a rézvörös hajamhoz, és mivel nagyon erősen pigmentált, ecsettel könnyen tudok vele szép ívet formázni. Ráadásul rendkívül tartós, nem maszatolódik el/kopik le a nap végére sem, ha netán megdörgölöm az arcom, akkor is a helyén marad. Vízzel nem tudom, hogy áll, se esőben, se vízparton nem teszteltem még, de az eddigi tapasztalataim alapján elégedett vagyok vele.

Zara Elegantly Tokyo EDP

Zara Elegantly Tokyo EDP
2022. január 6.

Az első Zara parfüm, amit megvettem. Mindig, MINDIG kivárok, mikor illatot tesztelek, mert a leszáradást is ismernem kell, mielőtt döntök, de ez a csoda 2 perccel a kifújást követően levett a lábamról, elmartam a legnagyobb kiszerelést és rohantam is vele a kasszához. A legragyogóbb, friss liliom illat, amit valaha éreztem! Évek óta kerestem már igazi liliom illatot, de valahogy egyik sem volt az igazi, vagy kesernyéssé váltak a bőrömön, vagy vaníliával voltak keverve (amit ki nem állhatok, de mostanság mindenben belerakják), de ez pontosan az az illat, amit kerestem. Ragyogó, tiszta, törékeny, kicsit talán vizes-zöld is, hihetetlenül nőies és finom illat! Az egyetlen szívfájdalmam, hogy hamar bőrközelivé válik, és max. 3-4 órát bír ki.