Butterfly24

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2017. február 8.

Az egyik legjobb körömlakk, nagyon szépen fed és viszonylag tartós is. Persze mint általában minden lakkra, erre is igaz, hogy ha kicsit beszárad akkor már használhatatlan.

Avon Ápoló Hajvédő Spray UV-Szűrővel

Avon Ápoló Hajvédő Spray UV-Szűrővel
2017. február 7.

Egyszerűen imádom. *.* Rengeteg hajápoló sprayt próbáltam már, de egyik sem ér fel ennek a hatásával. Vékonyszálú, ritkás, melírozott szőkésbarna hajam van, gyakran töredezett a vége, a hajszárítás is sokszor megviseli. Viszont ha ráfújom ezt a sprayt eszméletlen puha lesz tőle a hajam. Tökéletesen formázható, nem károsítja annyira sem a hajszárító, sem az egyéb hajformázó kütyük. Én is nyáron vettem, de azóta is ezt használom, egyszerűen tökéletes.

Syoss Full Hair 5 Hajsűrűség Fokozó és Dúsító Sampon

Syoss Full Hair 5 Hajsűrűség Fokozó és Dúsító Sampon
2017. február 7.

Már sok márkát kipróbáltam, de eddig ez a márka, illetve ez a sampon viszi a prímet! Vékonyszálú, lelapuló, inkább ritkás hajam van, ami ráadásul zsírosodásra hajlamos is. Hajmosás után tényleg dúsabbnak tűnik tőle a hajam, kellemes, puha tapintású, nem nehezül el, és nem is zsírosodik olyan hamar. Kicsit tartottam tőle, hogy megszokja a hajam és később már nem lesz ilyen hatása, de már kb 1- másfél éve csak ezt használom és még mindig olyan a hatása, mint az első használatkor. :D Nekem nagyon bevált.

The Body Shop Argánolajos Testvaj

The Body Shop Argánolajos Testvaj
2017. február 7.

A téli időszakra vettem az érzékeny bőrömre, a boltban nagyon megtetszett az illata, kellemes egyáltalán nem tolakodó. Azt egyáltalán nem mondanám, hogy lágy állagú, elég nehéz kenni pláne így, hogy már kevés van belőle. Viszont remekül hidratál, puha lesz a bőröm, nem irritálódik és viszonylag hamar felszívódik, nem hagy ragacsos nyomot.

Terra Naturi Korrektor

Terra Naturi Korrektor
2017. február 7.

Nekem nagyon bevált, már sokadszorra veszem újra. Nem irritálja a bőrömet, az apróbb hibákat tökéletesen elfedi, napközben ezzel szoktam korrigálni a sminkemet, arra tökéletes. Az ára is jó. :)

Benecos Natural Concealer

Benecos Natural Concealer
2017. február 7.

Az alapozóval együtt vettem meg, át szerettem volna állni a természetes kozmetikumokra. Nekem ez sem jött be igazán. :/ Szinte semmit nem fed, számomra csalódás volt. :/

Benecos Négyrészes Szemhéjpúder

Benecos Négyrészes Szemhéjpúder
2017. február 7.

Szeretem ezt a terméket, szép színek vannak, kicsit halványan fed, ezért sokat kell felvinni, de összességében tartós. A szemeimet sem irritálja.

Benecos Natural Creamy Make-Up Folyékony Alapozó

Benecos Natural Creamy Make-Up Folyékony Alapozó
2017. február 7.

Nagy reményekkel próbáltam ki a terméket, de nem váltotta be őket. :/ Azt érezni rajta, hogy természetes, de szinte semmit nem fed és kellemetlen szaga van. Nekem nem jött be. :/

Avon Krómhatású Folyékony Szemhéjtus

Avon Krómhatású Folyékony Szemhéjtus
2017. február 7.

Nekem ezüst színben van és nagyon szeretem. Szépen fel lehet vinni az ecsettel, bár elég folyós, vigyázni kell vele. De tartós, nem kenődik el és szép vékony vonalat lehet húzni vele.

Avon Mega Effects Krémes Szemhéjfesték

Avon Mega Effects Krémes Szemhéjfesték
2017. február 7.

Jó kis szemhéjfesték, eleinte tényleg nagyon tartós volt, nem kenődött el, egész nap egyenletes maradt a színe a szemhéjamon. Ami negatívum, hogy nehezen lehet elkenni, én például ujjal szoktam inkább, ecsettel vagy applikátorral nem igazán működik. :/ Egy idő után kicsit elkezdett beszáradni, már nehezebben is kenhető, illetve kicsit darabos is.