bvivien

Regisztráció dátuma: 2019. január 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Farmasi 7 az 1-ben BB Krém

Farmasi 7 az 1-ben BB Krém
2020. március 28.

Nagyon nagyon szeretem. Természetes hatást kelt, az apróbb bőrhibákat gyönyörűen takarja. Ha két rétegben viszem fel, akkor sem kelt masz szerű hatást. Egész nap az arcomon marad, pedig munka közben kap hideget és meleget is az arcbőröm.

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon
2020. március 28.

Kiárusítás vettem, balzsammal, féláron.
Tetszik is meg nem is.
Nagyon jó, kellemes illata lesz a hajamnak. Hajmosás után pedig valóban szép, selymes lesz tőle a hajam.
Viszont csak egy napot bír ki, másnapra eléggé bezsírosodik a hajam tőle.

Nivea Creme

Nivea Creme

Imádom!
Kicsi korom óta mindig van otthon egy nagy tégellyel. Sokszor próbáltam más kézkrémeket, de semelyik nem volt olyan hatásos, mindig visszatértem ehhez. Most már mindenhol tartok egy egy kis dobozos kiszerelést, a táskámban, a kocsiban, az irodában és az éjjeliszekrényen is.

Uriage Termál Kézkrém

Uriage Termál Kézkrém
2020. március 28.

Novembertől egészen áprilisig minden évben extra száraz a kezem, ez a kézkrém sem hozott akkora segítséget mint azt vártam. Arra hogy ne száradjon, repedjen tovább a kézfejemen a bőröm, ne jelenjenek meg a piros pöttyök és hogy az irodában párszor használni tudjam, arra pont elég is volt. Újravenni nem fogom, maradok a Nivea-nal

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2019. május 30.

Tökéletes! Nincs mit kifejtenem! Törölközövel "letörlöm" a felesleget és már nem is látszik, hogy hajat kellett volna mosnom előző este!

Nivea Hairmilk Fény Hajbalzsam

Nivea Hairmilk Fény Hajbalzsam
2019. május 30.

Sose használtam hajbalzsamot, mindig csak hajvégápoló olajokat kentem a végére, amitől fényesebb lett. Majd jött ez a csodaszer, és rájöttem mekkora hibát követtem el azzal, hogy majdnem midnen reggel olajoztam a hajam. Egy hónap kellett a hajamnak, mire látszott rajta a tényleges változás, de az nagyon látszott! Selymes, fényes lett a hajam, könnyen ki is tudtam fésülni, ráadásul nem is zsírosodott, elég volt csak hetente egyszer megmosnom! Samponnal együtt használtam, teljesen elégedett vagyok!

La Roche-Posay Effaclar K(+) Bőrkiegyenlítő Arckrém Zsíros, Mitesszeres Bőrre

La Roche-Posay Effaclar K(+) Bőrkiegyenlítő Arckrém Zsíros, Mitesszeres Bőrre
2019. január 5.

Szeretem használni, felvinni az arcomra. Hetente készter használom arctisztítás után, simább lett a bőröm tőle, viszont a miteszrek megmaradtak. Nemsokára elfogy, nem fogom újravenni.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2019. január 5.

Nyolc hónapja használom, szépen rendbetette a bőröm, viszont miteszerek ellen nem elég, a "K"-t használom mellé, plusz járok kozmetikushoz. Az én bőröm is száraz lett miatta, de télen csak este használom sminklemosás után. Van még belőle egy kevés, gondolkodom még rajta, hogy újraveszem-e

Nivea Repair & Care 72h Regeneráló Testápoló

Nivea Repair & Care 72h Regeneráló Testápoló

Fantasztikus!
Teljesen ki volt száradva a bőröm, két nap használat után teljesen rendbetette! Nincs ragacsos érzés utána, és epilálás után sincsenek csúnya kipattogások! Csak ajánlani tudom!

Pantene Pro-V Dry Oil With Vitamin E

Pantene Pro-V Dry Oil With Vitamin E

Imádom!
Nedves hajon használva megkönnyíti a kifésülést, szárazon pedig megakadályozza a szálló hajszálakat, illetve gyönyörű ragyogást ad a hajnak. Egy éve használom, semmi más termékre nem cserélném le! Viszont csak a végére szabad használni, küönben gyorsan zsírosodik.