Caitlin1222

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Alverde Körperbutter Set Testvaj Vanília Illattal

Alverde Körperbutter Set Testvaj Vanília Illattal
2020. január 22.

Ajándékba kaptam, mivel a korábbi Dm-ben kapható testvajak túl zsírosak voltak majdnem tovább is ajándékoztam. Végül adtam neki egy esélyt és nem csalódtam. Nem csodaszer, de nincs tele méreganyagokkal, az illata természetes és az én száraz bőröm nagyon hamar beszívta. Igaz a tenyeremen sokáig zsíros érzetet hagyott, de a shea vaj miatt ezt nem lehet felróni.. :) A többi alverde termékhez viszonyítva számomra pozitív csalódás volt.

Dove Maximum Protection Gránátalma&Citrom Verbéna Krémdezodor

Dove Maximum Protection Gránátalma&Citrom Verbéna  Krémdezodor
2020. január 10.

Mivel itt csupa szépet olvastam róla kipróbáltam, a második dobozzal használom. Az illata szuper, télen önmagában is elég. Stresszes időszakban és nyári nagy melegben sajnos nekem más deoval együtt is kevés, de én extrém izzadékony vagyok, más termék sem vált be ennél jobban.

Avon Far Away Testápoló Szuflé

Avon Far Away Testápoló Szuflé
2020. január 10.

Ajándékba kaptam, az illata fantasztikus, hosszú órákon át megmarad. Egy csillagot levontam, mert száraz bőrre sajnos önmagában kevés, viszont az illata felülmúlhatatlan. :)

Yamuna Hidegen Sajtolt Szappan Körömvirág

Yamuna Hidegen Sajtolt Szappan Körömvirág
2020. január 10.

Nem igazán érzem az illatát néhány használat után (mintha csak a külseje lenne illatosítva), de jól tisztít, ugyanakkor nem szárít és pattanásaim sem lettek tőle mint sok más szappantól. Részemről semmi különleges (jobban tetszett a ferencesektől vásárolt rózsaszín agyagos szappan) de rosszat sem tudok írni róla. Arctisztításra megfelel. :)

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Sampon

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Sampon
2020. január 10.

Nagyjából az összes Gliss Kur sampont végigpróbáltam már, ez sajnos a sárga olajos változatra emlékeztet. Tény, hogy soha ilyen könnyen nem fésültem hajat, de pár óra múlva már moshatnám újra annyira olajos (hosszas öblítés után is mintha olajréteg maradna a hajamon). Könnyen zsírosodó és/vagy vékonyszálú hajra egyáltalán nem javasolnám.

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2020. január 10.

Hónapok óta használom, festett szőke gyorsan zsírosodó, vékonyszálú hajam van. Ezzel a samponnal végre nem kell naponta mosni és szépen megmarad a hajszínem két festés között. (Persze a zuhany faláról nem győzöm mosni a lila foltokat.. :D)

Schauma Wonderfull Sampon

Schauma Wonderfull Sampon
2019. augusztus 14.

Gliss Kur sampont használtam évekig, de kénytelen voltam váltani, mert elkezdett tőle viszketni a fejbőröm. Kivételesen örülök, hogy nem láttam a negatív kommenteket (meg sem vettem volna ha olvasom ezeket a véleményeket), nekem nagyon bevált. Vékonyszálú hajam van, könnyen zsírosodik és persze azonnal lelapul, ez a sampon viszont szépen megemeli. Tény, hogy a hajtövek nem lesznek kevésbé zsírosak, de mégsem lapul le a hajam, nem áll tincsekben. Könnyen kimosható, nem érzem sokáig az illatát a hajamon, a hajvégeim sem lettek szárazabbak mint más samponnál.

Braun Silk-Épil 3 Softperfection Epilátor

Braun Silk-Épil 3 Softperfection Epilátor
2019. július 10.

Nagyon régóta használom, annak ellenére, hogy erős szőrszálaim vannak, soha nem tépett el szőrszálat, mindent szépen eltávolít (bár én a masszírozó fejet nem teszem rá és alacsonyabb fokozaton használom). Talán az egyetlen hátránya, hogy az igazán vékony szőrszálakat (pl. könyöknél) nem, vagy többszörös próbálkozás után szedi csak ki, bár ezek szabad szemmel alig láthatóak így ez zavar a legkevésbé. Mindig Braun epilátorom volt, ezzel is teljesen meg vagyok elégedve.

Ombia Care Kozmetikai Vattakorong Mikroszálakkal

Ombia Care Kozmetikai Vattakorong Mikroszálakkal
2019. július 10.

A kék változatot annyi nem szeretem, mert nagyon sok folyadékot magába szív (és nem olcsó a micellás víz). A rózsaszín változata jobban bejött (ez ugyan nincs fent az oldalon, de részemről 5 csillag), kevesebb folyadékkal is jól használható. Nekem nem érzékeny a bőröm, így ebben a tekintetben nem érzek nagy különbséget az egyes vattakorongok között, a rózsaszín sem tűnt érdesebbnek a kéknél.

Beauty Kiss Kozmetikai Vattakorong

Beauty Kiss Kozmetikai Vattakorong
2019. július 10.

Alapvetően nincs vele problémám, olcsó és nem túl érdes a felülete (egyébként sem érzékeny a bőröm), viszont fele annyi ideid elég a micellás vizem ha ezt használom, mert rettenet mennyiségű folyadékot képes elnyelni..