calendula88

Regisztráció dátuma: 2012. április 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. április 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2017. május 4.

Az illata isteni,édeskés-gyümölcsös,igazi elegáns illat. Első lenne a toplistán de....a tartóssága rettentő gyenge. Se ruhán se bőrön nem marad meg nálam 2-3 óránál tovább. Kár érte, nagyon kár. :(

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2017. február 6.

Mióta kijött a maybelline lash sensational,csak azt használtam,ez volt az etalon. Múltkor nem volt éppen a rossmannban de kellett valami s.o.s. Itteni vélemények alapján gondoltam kipróbálom ezt. Leesett az állam. Állítom, hogy szebb pillákat csinál mint a maybelline,töredék árért...Maximálisan ajánlom ezt a szuper kis spirált!

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry
2016. december 18.

Nekem nagy csalódás volt. :( Nem kimondottan hidratál. A gyógyszertári 500ft-os primus ajakápoló magasan veri ezt a terméket. Ezért az árért többet várna az ember.

Naomi Campbell Exult

Naomi Campbell Exult
2016. november 19.

Az első szerelmem jut eszembe erről a parfümről :) Még tőle kaptam anno, 10 éve kb. Imádtam....és ő is. ;) Nagyon kellemes illat de a tartóssága sajnos nem a legjobb.

Lovely High Definition Foundation Alapozó

Lovely High Definition Foundation Alapozó
2016. január 30.

Remélem sose szüntetik be ennek az alapozónak a gyártását. Eszméletlenül imádom. Nagyon régóta kerestem már számomra megfelelő alapozót és végre pár hónapja megtaláltam. :) Nagyon jó az állaga, picit folyékonyabb(amit én nagyon-nagyon szeretek), tökéletesen el tudom dolgozni akár kézzel is.Nagyon szép a fedése, nincs maszkhatása, nem irritál, nem okoz pattanásokat. Én 2 árnyalatból keverem ki a nekem megfelelőt.1100 Ft-ért maga a megtestesült tökéletesség ez a termék. :)

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)
2015. december 17.

Rettentő jó kis balzsam, viszont arra figyelni kell,hogy még a hajtövek közelébe se kerüljön, máskülönben szerintem rohadtul zsírosít. :D Persze ez az én személyes tapasztalatom, lehet,hogy másnak nem váltja ki ezt a hatást. :) Én a hajtövemtől legalább 6-7 centire használom a derékig érő hajam végéig. Nagyon bevált, sokkal puhább és szebb a sörénykém összképe ha ezt használom.Pedig a hajam "üvölteni" szokott a szilikonmentes cuccoktól de ezt nagyon bírja. :) Maximálisan tudom ajánlani.

Sotret Lágy Kapszula

Sotret Lágy Kapszula
2015. december 16.

Nekem 3 éve lett vége a kúrámnak. 3 hónapig szedtem.Előtte nagyon csúnya volt az arcom és a hátam...a hátam csak pattanásos volt, az arcom pedig pattanásos, plusz valami fura göbök voltak rajta. Igazából voltam 3 bőrgyógyásznál de totál nem tudták,hogy utóbbi mi a fene lehet. Az utolsó nő ajánlotta a sotretet...Nos,számomra csodaszer volt. Nekem semmi mellékhatás nem volt azon kívül,hogy rohadtul kiszárította a bőrömet...na és a szám, az undorítóan nézett ki az utolsó 2 hónapban.:D Folyton kennem kellett... Viszont a hajmosást kitolta MAX heti 1-re, de inkább 1,5-re :D Ennek nagyon örültem. :D Nekem azóta nem jött vissza semmi az arcomra, sem a hátamra. Jó persze nem mondom,hogy pl mikor megjön előtte 1-2 kósza pati nem éktelenkedik rajtam,mert akkor hazudnék...de az semmi :) Én akármikor újra csinálnám a kúrát ha szükségem lenne rá,mert nekem NAGYON bevált. :) Mindenkinek máshogy reagál a szervezete rá...b.nőmnek pl volt pár mellékhatása tőle,ő nem tudta hosszútávon szedni. Egy másik meg végigcsinált egy 4 hónapos kúrát de fél évre rá,megint majdnem ugyan olyan volt a bőre mint a kúra előtt... Alapvetően én ajánlani tudom, aztán mindenki meglátja neki hogy válik be.:)

Rimmel Super Curler 24H Szempillaspirál

Rimmel Super Curler 24H Szempillaspirál
2015. október 21.

Még jó,hogy glamour napokon fél áron vettem....először és utoljára. Marha kevés festéket vesz fel, vagy 10x át kell kennem a pilláimat,hogy egyáltalán meglátszódjon valamennyire. Rendes áron sose venném meg, meg persze fél áron se. Szörnyű egy spirál.

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2015. április 29.

Hát ez valami csoda. Isteni finom, nőcis, tartós, csábító illat. Illatminta nélkül vettem....nem bántam meg. Imádom.:)

Ebelin Entwirrkünstler Hajkefe

Ebelin Entwirrkünstler Hajkefe
2015. március 17.

Igaz nincsen összehasonlítási alapom az eredetivel de nekem ez nagyon bevált. Tényleg 1000x kellemesebb ezzel fésülködni, bár nem mondom,hogy egy picit se húz,mert előfordul,hogy igen de akkor se lehet összehasonlítani egy sima fésűvel.... Szerintem SOKKAL jobb mint egy hagyományos hajkefe. Nekem nagyon megérte megvenni.:)