Calipso

Regisztráció dátuma: 2012. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Aquavibe Laugh More Kölni

Avon Aquavibe Laugh More Kölni
2018. augusztus 11.

Nagyon kellemes, friss, gyümölcsös illata van, engem kicsit az Escada Sunset Heat-jére emlékeztet, ami nagy kedvencem volt annó.
Kicsit kevésbé markáns, viszont egész tartós, mert bár egy idő után hozzászokik az orrom, ha megszaglászom ott, ahová fújtam, halványan érződik még az illata nap végén is. :) Szóval nem az az "egész iroda érzi, hogy megjöttem" típusú parfüm, de nyárra nem is kell ennél több. :)

Ebelin Acetonmentes Körömlakklemosó Kiwi és Mangó Illattal

Ebelin Acetonmentes Körömlakklemosó Kiwi és Mangó Illattal
2017. szeptember 2.

Sajnos fogyóban volt a körömlakklemosóm, ezért betévedtem egy DM-be. Megtetszett a csomagolása, illetve hogy illatosított, ezért gondoltam teszek vele egy próbát. :)
Az ára sem volt vészes, a hatékonysága pedig meglepő.
Nem maszatolja a lakkot, mint néhány társa, egy bordó lakkot is szépen sikerült vele lemosnom egy vattapamacs használatával.
Szóval hatékony és gazdaságos, bátran ajánlom! :)

Avon Urban Edge Nights EDT

Avon Urban Edge Nights EDT
2016. április 11.

A párom nagyon imádja az illatát, illetve én is rajta :D
Viszonylag tartós is. :)

Avon Speed Dry+ 30 Seconds Körömlakk

Avon Speed Dry+ 30 Seconds Körömlakk
2014. július 30.

A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de a színe nagyon tetszik (swift sherbet), gyönyörűen mutat lebarnult bőrön, szinte világít :)
Engem meggyőzött a gyors száradásával, tényleg pillanatok alatt megszárad a másik réteg is, így szerintem az sem fog zavarni, ha nem olyan tartós, mert pár perc alatt kijavíthatom :)

Avon Színmegújító Ajakrúzs a Teltebb Ajkakért

Avon Színmegújító Ajakrúzs a Teltebb Ajkakért
2013. november 2.

A Beige Nude és az In The Pink van meg, mindkettő szín gyönyörű.
De... Egyrészt szerintem túl krémes, ami miatt tényleg nem lehet szép egyenletesen felvinni, mert beül az ajak ráncaiba; én az ujjammal szoktam beleütögetni, emiatt viszont nem tudom tükör nélkül használni.
Másrészt pedig nálam most kezdődött ez a problémája, hogy annyira krémes a rúzs, hogy felkenéskor már attól a minimális nyomától is dőlni kezd. Észrevettem már korábban is, hogy csíkos a felkenéskor használt oldal ellentétes felén, csak akkor még nem tudtam mitől... Most már rájöttem, hogy azért van rajta több csík is, mert felkenésekkor különböző mértékben tekertem ki, így több helyen is hozzáért a tokhoz. A Beige Nude sajnos el is tört (bár inkább "szétcsúszott"), úgy kellett visszaapplikálnom a megmaradt csonkjához.
Nem szívesen mondom ezt, mert tényleg nagyon szépek a színek, de ha megunom ezt a bosszantó tulajdonságát, lehet a kukában végzi :'(
Csak a színek miatt kap 3 pontot...
Másnak is van ilyen problémája vele?

Alverde Sárgadinnye Testápoló Vaj

Alverde Sárgadinnye Testápoló Vaj
2013. október 26.

Amint felfedeztem, egyből bedobtam a kosaramba (még a krémmániás értékeléseket sem olvastam el, pedig szokásom, mielőtt veszek valamit :D), mert imádom a dinnyét. Az illata nem kifejezetten dinnyés, de ettől függetlenül kiérezhető belőle és kellemes, édeskés :)
A hidratáló hatása is megfelelő, szeretem használni.
Tetszik a kis kiszerelése is, mert nálam lassan fogynak a testápolók, ez legalább el fog fogyni, mielőtt megromlana :)

Avon Infinite Moment For Men

Avon Infinite Moment For Men
2013. október 26.

Párban vettem a női verziójával, jól érződnek rajtuk a hasonló jegyek.
Nagyon szeretem ezt az illatot a páromon, bár egy kicsit tényleg unisex, mondtam is neki, hogy ha véletlenül nem tetszene, szívesen elhasználom :D
A tartósságát sajnos nem tudom megmondani, de annyira finom illat, hogy megéri!

Avon Infinite Moment

Avon Infinite Moment
2013. október 26.

Tudom, hogy ez jelent meg előbb az Avonnál, de engem nagyom emlékeztet a Ballroom Beauty-ra, bár valószínűleg az hasonlít erre.
Az üvege nekem nagyon tetszik, az illata úgyszintén, és szerencsére rajtam tartós :)
Nagy pozitívum, hogy a barátom is szereti rajtam :)

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2013. október 26.

A fekete színűt vettem meg, leginkább tusnak használom, aminek tökéletesen meg is felel, intenzív színű, és így végre tudok szép vékony vonalat húzni :)
Viszont egész szemhéjra kenve (persze csak vékony rétegben) szemhéjalappal is becsíkozódik egy idő után.
4 pontot kap, mert tusnak tényleg tökéletes és tartós is.

Avon Be... Joyful EDT

Avon Be... Joyful EDT
2013. augusztus 16.

Nagyon kellemes illata van, nyárra, de szerintem még tavaszra is tökéletes, finom virágos-citrusos illat. Amin viszont nagyon csodálkoztam, hogy rajtam elég tartós. Az itteni vélemények alapján arra számítottam, hogy hamar el fog illanni, viszont a múltkor teszteltem: reggel 7-kor fújtam magamra, és este 6-kor még éreztem, ha megszagoltam a kezemet. Bár azt nem tudom, hogy mások mennyire érezhették rajtam, de nekem már az is tetszik, hogy én érzem magamon :D
Tényleg nagyon finom parfüm, aki szereti ezt az illatkategóriát, annak erősen ajánlom, hiszen ár-érték arányban verhetetlen :)