Calipso

Regisztráció dátuma: 2012. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Sensuelle EDP

Avon Sensuelle EDP
2013. január 3.

Finom, puha illata van, nőies is, de nekem a pézsma miatt nem tetszik annyira, de legalább az üvege szép :)
Ettől függetlenül biztos lesz, akinek ez lesz a kedvence, úgyhogy kap egy 4-est :)

Essence Fantasia Szájfény

Essence Fantasia Szájfény
2012. december 15.

A világosabbik van meg, a színe szerintem nagyon szép, kicsit korallos talán :)
Az applikátora és az állaga olyan, mint a stay with me szájfényeknek.
A pigmentáltsága nekem megfelelő, szépen színezi az ajkakat. Egyelőre teljesen elégedett vagyok, bár még nem használtam élesben, csak kipróbáltam otthon.
Tetszik a csomagolása és még az illata is jó! :)

Update:
Azóta használtam többször is, és bár nem tudom mindig tükörben ellenőrizni, de úgy érzem hogy így télen, mikor bemegyek egy melegebb helyre, mintha picit folyósabbá válna, így attól félek, hogy elmászik. Remélem, hogy nem így van, úgyhogy nem vonok le pontot :)

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2012. október 7.

A 129-es the boy next door nevű szín van meg, ami egy nagyon szép kék.
Pozitívum, hogy tényleg gyorsan szárad, nagyon szép fényes a végeredmény, és az ecsete is nagyon jó, bár nekem még ezzel is sikerült itt-ott összekennem magam, bár tény, hogy kevésbé, mint a normál ecsetekkel :D
Egy rétegben is szépen, csíkozódásmentesen fed, viszont csak két rétegben dobja ki a gyönyörű színét.
Ami viszont negatívum, hogy egyáltalán nem tartós; általában este szoktam lakkozni, hogy másnap szép legyen, de már másnap kopik a vége, sőt, hatalmas darab pattant le róla, amire azért nem számítottam... Nálam sajnos még buborékosodik is, bár lehet csak én vagyok béna hozzá.
Sajnálom, hogy ennyire nem tartós, mert vettem volna még belőle, de valahogy nincs kedvem minden másnap körmöt lakkozni. A régiek sokkal tartósabban voltak :(
A szép színek, a gyors száradás és a szuper ecset miatt kap 3 pontot.

Avon Planet Spa Japán Szaké és Rizs Arcsimító Mmaszk

Avon Planet Spa Japán Szaké és Rizs Arcsimító Mmaszk
2012. augusztus 25.

Nem rossz, mert a használata után nagyon szép puha lesz a bőröm, viszont a lehúzása majdnem felér egy gyantázással, én konkrétan láttam az apró kis arcszőreimet a lehúzott maszkban :D
Így aztán tuti sima lesz tőle az arcom! :D
Az illata nekem tetszik, viszont felkenéskor figyelni kell, hogy nehogy rámenjen a szemöldökre vagy a hajvonalra, mert onnan elég körülményes lekaparászni :S
Egy 4-est azért megér :)

Meis Szemhéjpúder és Pirosító

Meis Szemhéjpúder és Pirosító
2012. augusztus 17.

Kipróbáltam, és egyelőre nagyon tetszik, a színek szerintem nagyon szépek (a 02-es van meg), főként csillámosak, úgyhogy azt hiszem fenn kell tartanom neki egy külön ecsetet :D
Eléggé pigmentált is, szépen satírozható, napfényben nagyon szépen fénylenek a szemhéjra való színek :)
A pirosítók színe is jó; bár a dobozban egyhén csillámosnak tűnik, felkenve inkább matt hatása van. Bár ebből egy kicsit több kell, hogy látszódjon, legalább lehet építeni :)
Tartósságáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, de a barátnőmnek is hasonló van (csak más kiszerelés, de gondolom a minőség megegyezik), ő azt mondta, hogy nem szokott megülni a szemhéj ráncaiba, és hogy tartós.

Update:
Még mindig imádom!
Olyannyira, hogy megvettem a 03-mas palettát is, ami szintén hasonlóan szép, ám annyiban eltér, hogy a szemhéjpaletta alatt a 02-estől eltérő színű a 2 szemhéjpúder és a pirosítók is más árnyalatúak, kevésbé csillámosak, jobban is tetszenek :)
Tartósságra is jó, kibírt egy bicajozást a városban, pedig elég jó idő volt; egy kissé beleült a szemhéjráncokba, viszont abszolút vállalható maradt.
Nagyon meg vagyok vele elégedve! :)

Essence My Skin Tinted Moisturizer

Essence My Skin Tinted Moisturizer
2012. augusztus 14.

Nagyon szeretem ezt a krémet, az illata valami isteni! :)
Van mit fedni a bőrömön, de korrektorral együtt szépen fed, egységesíti a bőrszínem.
A színe szépen egybeolvad a bőrömmel és nálam tartós is, bár púderrel használom; nem nagyon szokott átfényesedni.
Én elégedett vagyok vele!

4711 Nouveau Cologne

4711 Nouveau Cologne
2012. augusztus 14.

Tetszik az illata, igazi kis citrusos nyári illat, bár egy idő után tényleg gyümölcsös-virágossá válik :) Egész tartós, és tényleg uniszex, a barátom bőrén teljesen más az illata mint az enyémen. :)

Avon Extratartós Szemhéjfestéstift

Avon Extratartós Szemhéjfestéstift
2012. augusztus 7.

A barna van meg, és szerintem elég szép színe van! :)
Tetszik, hogy krémes állagú, így egész tartós a szememen, és csak egy kicsit ül bele a szemhéj ráncaiba, de azt is csak 3-4 óra után. Szemhéj alapnak is kiváló, én legalábbis most úgy csináltam, hogy a mélyítővonalba tettem rá egy kis fekete szemhéjpúdert, így az is szépen a helyén maradt.
Egyelőre nagyon tetszik, sokat fogom használni! :)
Akciósan pedig 400 forint körül volt, nagyon megérte!

Avon 3 az 1-ben Szájkontúrceruza Ajakrúzs és Szájfény

Avon 3 az 1-ben Szájkontúrceruza Ajakrúzs és Szájfény
2012. augusztus 7.

Először kicsit megijedtem mikor megláttam, hogy úristen milyen hosszú :D
Aztán külön részekre szétszedve olyan kis cuki, hogy mindenből van benne egy kicsi :)
Most vettem, így nem tudom mennyi ideig fog kitartani, de kíváncsi vagyok rá!
A Frosen Rose árnyalat van meg, együttesen nagyon jól mutat és elég tartós is, viszont nekem külön külön is teszik a rúzs és a szájfény is. Sőt, a szájfény különösen, apró pici csillámok vannak benne, és a narancsos színe is bejövős.

Avon Secret Fantasy Star

Avon Secret Fantasy Star
2012. augusztus 7.

Jobban tetszik mint az elődje, én abban sajnos érzek egy számomra furcsa mellékillatot, ami nem kéne oda. Viszont ez pont olyan, amilyenre az elődjénél számítottam, mikor megrendeltem. Igazi nyári illat! :)