Calipso

Regisztráció dátuma: 2012. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Színmegújító Ajakrúzs a Teltebb Ajkakért

Avon Színmegújító Ajakrúzs a Teltebb Ajkakért
2012. július 4.

A Beige Nude árnyalat van meg, és szerintem nagyon szép natúr színe van, pont ilyet akartam! :)
Mintaként megrendeltem több színt is, és ami még nagyon szép, az az In the Pink (ezt nagyban is biztosan meg fogom venni), illetve még a Pink Freeze-nak is jó színe van :)
A dúsító hatását fizikailag én sem nagyon érzékeltem, persze optikailag lehet hogy tényleg hatásos :D
Az a furcsa benne, hogy nekem mintha rászáradna a számra 1-2 óra elteltével, de ez lehet hogy elkerülhető ha előtte ajakbalzsamot használok.
Összességében megéri a max. pontot, mert nagyon szépek a színek, és az ár-érték arány is jó, főleg akciósan! :)

Avon True Szemkontúrceruza

Avon True Szemkontúrceruza
2012. július 4.

Tényleg nagyon tartós; főleg felső szemhéjon, sminklemosóval is többször át kell törölnöm mire megmozdul, de ez jó, mert így tutira a helyén marad a nap végére is :)
Vízvonalon nekem nagyon halvány és ott nem is tart sokáig, illetve a szemem sarkában szokott elkenődni, de ennyi pénzért nagyon megéri!
Nekem is tetszik hogy nem kell hegyezni. A színei nagyon szépek a fekete és a barna van meg, többször átkenve szép élénk színt ad :)

Avon Glimmersticks Chromes Szemceruza

Avon Glimmersticks Chromes Szemceruza
2012. június 24.

Nagyon jó kis szemceruza, a kék van meg és tényleg nagyon szép a színe! :)
Könnyen felvihető, tartósnak is egész tartós, a felső szempillák tövéről még lemosóval is alig jött le, legalábbis át kellett törölnöm párszor mire megmozdult.
Egyedül az alsó szempillák külső szélénél kenődött el az este végére, de nálam ez mindegyikkel így van sajnos..
Viszont amit furcsálltam, hogy vízvonalon nálam nem működik, vagy ha igen, nagyon halvány. De végül is nem oda lett kitalálva :)

Avon Nail Experts Lemon Fortifier

Avon Nail Experts Lemon Fortifier
2012. április 26.

Bátran ajánlom mindenkinek, akár alapozó vagy fedőlakknak is. Én magában is szoktam használni 2 rétegben, szép fénye van, felkenve kicsit gél lakkos érzetet ad, ha megsimítom a körmöm felszínét. Nagyon tetszik!
Ráadásul nagyon gyorsan szárad, viszonylag tartós.

Avon Secret Fantasy Parfüm

Avon Secret Fantasy Parfüm
2012. április 26.

Én meg vagyok vele elégedve, bár tényleg van egy érdekes utóillata, de szerencsére hamar elillan. Bár miután megszagoltam a Secret Fantasy Start, az valamiért jobban tetszik, de azért ezt még elhasználom :)
Az üvegcséje is tetszik, szerintem érdekesen van megoldva :)

Avon Trueglow

Avon Trueglow
2012. április 26.

Kellemes, nőies illata van, én nagyon szeretem, akciósan jó áron ki lehet fogni, és elég sokáig érzem magamon az illatát :)

Avon Color Trend Candy Apple Ajakbalzsam

Avon Color Trend Candy Apple Ajakbalzsam
2012. április 26.

Jól ápol, csakúgy mint a többi avonos ajakbalzsam, az illata nekem nagyon tetszik, és a zöld színe se rettentsen el senkit, felkenve abszolút nem látszik :)

Avon Senses Sunset Bőrradír

Avon Senses Sunset Bőrradír
2012. április 26.

Kellemes nyári illata van, jól radíroz, utána puha lesz a bőröm :)

Avon Naturals Kamilla És Pipacs Arckrém Érzékeny Bőrre

Avon Naturals Kamilla És Pipacs Arckrém Érzékeny Bőrre
2012. április 26.

Még nem használtam sokszor, de jó krémnek tűnik, nagyon jól hidratál, hamar beszívódik, és nekem az illata is tetszik.
Ráadásul jó nagy kiszerelés, sokáig elég lesz, akciósan csupán 350 forint volt, ami nem pénz érte...

Oriflame Cseresznyés Univerzális Balzsam

Oriflame Cseresznyés Univerzális Balzsam
2012. április 26.

Mint a többi univerzális balzsam, ez is nagyon jól hidratálja a kiszáradt részeket, az illata pedig nagyon kellemes ! :)