Calipso

Regisztráció dátuma: 2012. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Scentini Plum Twist Kölni

Avon Scentini Plum Twist Kölni
2012. április 26.

Egyszerűen imádom az illatát, 700 forintért pedig totál megéri.
Tetszik hogy össze kell rázni, bár sajnos tényleg nem túl tartós, de hát ennyi pénzért ...

Escada Sunset Heat for Women

Escada Sunset Heat for Women
2012. április 26.

Egyszerűen imádom ezt az illatot, úgyhogy nagyon megörültem, mikor akciósan 3000 forintért tudtam megvenni a 30 ml-es változatot. Elég régóta megvan már, mert csak alkalmakra használom, spórolok vele, de még mindig tartja az eredeti illatát :)
Az illat sokáig kitart, még reggel fújtam be magam, de a párom még este is érezte rajtam :)

Oriflame Pure Nature Éjszakai Krém

Oriflame Pure Nature Éjszakai Krém
2012. április 26.

Tényleg nem drága, jó az illata és jól hidratál, de mivel zsíros a bőröm, egy idő után átfényesedik, zsíros tapintású lesz tőle :S

Avon Skin So Soft Signature Silk Kézkrém

Avon Skin So Soft Signature Silk Kézkrém
2012. április 26.

Nagyon szeretem ezt a krémet, jó árban van, az illata nagyon kellemes, gyorsan beszívódik és utána iszonyatosan puha lesz a kezem :)
És még az illatát is sokáig érezni :)

Oriflame Wonder Liner Szemhéjtus

Oriflame Wonder Liner Szemhéjtus
2012. április 26.

Kellemes kis tus, az ára nagyon jó, és tetszik, hogy az applikátora hasonlít egy szövegkiemelőhöz, így vékony és vastag vonalat is lehet vele húzni :)
Talán annyi a gond vele, hogy a kupak lecsavarásakor picit le kell húzni a végét, nehogy túl sok festék kerüljön fel, de ez attól függ, ki honnét kezdi a szem kihúzását. :)

Oriflame Testápoló Zöldtea Kivonattal

Oriflame Testápoló Zöldtea Kivonattal
2012. április 25.

Nagyon jó kis krém, az illata kellemes, és az ára is szuper! :)
Picit zsírosabb fajta, de hamar beszívódik, és jól táplál.

Essence Nude Glam Körömlakk (régi)

Essence Nude Glam Körömlakk (régi)
2012. április 24.

Szaszmancs, nekem pont az 05 és 06 árnyalat van meg, és én úgy látom, hogy a 05-ös talán egy kicsit világosabb, nekem a 06-os jobban tetszik, mert jobban passzol a bőrömhöz, de mindkettő szép :)
Én is csak dícsérni tudom, a színek már 2 rétegben is nagyon szépek :)