candee

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: -

Carolina Herrera 212 Sexy

Carolina Herrera 212 Sexy
2017. november 4.

Sajnos nem szerettük meg egymást...számomra egy sablonos, jellegtelen bőrközeli egyáltalán nem tartós illat.És mégcsak nem is szexis :-(

Chopard Wish

Chopard Wish
2017. november 4.

Nagyon szomorú vagyok, mert annyi jót olvastam erről a parfümről, ezért már nagyon régóta vágytam rá. Baráti az ára is, ezért még az is megfordult a fejemben, hogy úgymond 'vakon' megvásárolom, de szerencsére nem így tettem...csak mintát vettem belőle....Hát, számomra semmit nem jelent ez az illat. Sok értékelésben olvastam, hogy hasonlít az Angel-re...nem is tudom... én több Angel-t is elfogyasztottam már, de sajnos a Wish a nyomába sem érhet...se mint illat, se mint tartósság.
Bocsánat mindenkitől aki szereti, valószínű túl sokat vártam tőle.

Montblanc Présence D'une Femme

Montblanc Présence D'une Femme
2017. szeptember 3.

MIndenkitől elnézést kérek, biztosan az én bőröm más mint a többségé, mert rajtam ez a parfüm sem érződik, egyáltalán nem tartós...igazából semmilyen hatással nem volt rám. Sajnálom

Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss

Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss
2017. augusztus 29.

Kifújáskor annyira nem fogott meg, talán mondhatom, nem is tetszett... később leszáradáskor viszont úgy éreztem ez az én illatom. Szerettem volna szeretni, de annyira nem ütős és nem is tartós rajtam ( mondjuk rajtam sajnos nagyon kevés parfüm tartós :-(
Mivel nagyon bőrközeli és hamar elillan, ezért kapcs csak 3 csillagot

Dolce&Gabbana L'eau The One

Dolce&Gabbana L'eau The One
2017. augusztus 29.

Szolíd, könnyed illat. Kellemes, de semmi extra sajnos, ráadásul rajtam nem is tartós .

Tommy Hilfiger Tommy Girl Cologne Spray

Tommy Hilfiger Tommy Girl Cologne Spray
2017. augusztus 28.

A húszas éveim elején imádtam ezt az illatot használtam (ez több, mint 15 éve volt) és nagyon kíváncsi voltam, hogy még mindig ugyanúgy tetszik-e... hát, ma már nem vagyok érte úgy oda, kicsit jellegtelen számomra és azt vettem észre,hogy egy idő után kicsit maszkulinná válik rajtam...egyébként egy fiatalos, testközeli illat, rajtam sajnos nem is tartós.

Guerlain Mitsouko For Women

Guerlain Mitsouko For Women
2017. augusztus 23.

Tartós, feltűnő illat ... kellemesnek én nem mondanám, de lehet csak azért, mert nem az én illatom. Nekem túl harsány és túl sok benne a virág.

Gres Cabochard

Gres Cabochard
2017. augusztus 22.

Nem ragaszkodom a trendi illatokhoz, sőt...szeretem a különleges parfümöket, a megosztó illatokat, de számomra a Cabochard túl konzervatív és ódivatú...nem az én illatom.
Mindenesetre az biztos, hogy nagy hatósugarú, feltűnő illat - és nálam az pozitívum-, ezért jár neki a pont részemről

Avon Parisian Chic

Avon Parisian Chic
2017. augusztus 20.

Egyáltalán nem az én parfümöm...nagyon ég tőle a bőröm és az illat... semlegesen hatott rám.

Rasasi Safina

Rasasi Safina
2017. augusztus 20.

Kifújáskor kicsit megijesztett, de kis idő elteltével kellemes illattá alakult...nőies, fűszeres, keleties illat nagyon olcsón, az egyetlen hibája, amiért nem fogom megvásárolni, az az, hogy a bőröm nem túl jól tolerálja, ha érintkezik vele (ég tőle...)