candy28

Regisztráció dátuma: 2018. április 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Tetran Kenőcs

Tetran Kenőcs
2021. július 22.

Történt egyszer, hogy a körmösöm túlreszelte a körmöm és begyulladt a körömszélem. A legkesevesebb, amit tehettem körmöst cseréltem és az új körmösöm ajánlotta a Tetran kenőcsöt, hogy ezzel gyorsan lemegy majd a gyulladás. Tényleg így volt. 3 éjszaka kentem be és tettem rá tapaszt és meggyógyult a kezem.
Azóta egyszer vettem elő újra, amikor megszúrtam rózsatövissel az ujjam. Akkor azonnal lefertőtlenítettem, de kb. 2 nap múlva begennyesedett, így megint ment rá a Tetran és levitte pár nap alatt a gyulladást. Azóta, ha megszúrom valami növénnyel, vagy rózsával az ujjam, mindig kenek rá megelőzésképpen. Ajánlani tudom csodaszer. 5*

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner
2021. május 7.

Régóta szerettem volna már egy Lip Kit-et, így hát beszereztem. Eddig nem voltam az ajakkontúr ceruzák híve, de most már az vagyok. Nagyon jó a ceruza, szépen tudok vele festeni. Szerencsére nekem sose tört el a ceruza. Megdicsérték már egy páran rajtam a rúzsokat. :) Szeretem nagyon főleg azért is, mert matt ezáltal olyan, mintha nem lenne semmi a számon. Nem kenődik. Szóval jó vétel volt. Később biztos beszerzek még pár színben.
UPDATE: Azóta már sok más szín is érkezett hozzám, mindegyikkel tökéletesen elégedett vagyok. A Kristen árnyalat az abszolút kedvencem, őt követi a High Maintenance és így tovább. Most már harmadik éve használom a Kylie rúzsokat. Még amit elsőnek rendeltem 2018-ban is jó, nem romlott meg, igaz amikor nem használom fénymentes hűvös helyen tárolom. Már lassan elfogy, de el tudtam használni. :) Még mindig nem vagyok egyik márka matt rúzsaival így megelégedve, mint a Kylieval.

Kevyn Aucoin Glass Glow Lip Gloss

Kevyn Aucoin Glass Glow Lip Gloss
2021. május 7.

Egy kis termékmintát kaptam a Beautylish rendelésem mellé, Crystal Clear árnyalatban. Szeretem a szájfényeket, így azonnal kipróbáltam. Nagyon szép kékes-lilás csillámos, áttetsző szájfény. Tényleg nem hagy ragacsos érzetet, kényelmes viselni. Nagyon megtetszett így felmentem megnézni mennyibe kerül, hát az ára már hagy némi kivetnivalót. Bár az oldalon pillanatnyilag Sold Out, ebből adódóan biztos másnak is bevált. Egyszer biztos megrendelem, ha akciós lenne akkor meg főleg. :)

Kylie Cosmetics Velvet Lipstick

Kylie Cosmetics Velvet Lipstick
2021. január 17.

Több árnyalatom van belőle, nagyon tetszenek. Elég jól megszárad, de nem annyira tartós, mint a matt. Ellenben nem szárít annyira. Mint minden Kylie rúzsom, ami eddig van, ez is szuper.

Head & Shoulders Deep Hydration Korpásodás Elleni Sampon Kókuszolajjal

Head & Shoulders Deep Hydration Korpásodás Elleni Sampon Kókuszolajjal
2020. november 7.

Egy ideje parkolópályán volt nálam a Head & Shoulders (legutolsó emlékem a zöld almással volt, ami illatán kívül nem vált be). Félve próbáltam ezt ki, mert nem akartam, hogy még jobban bekorpásodjon a fejbőröm, mint az almással történt. De megláttam a Rossmann-ba és brutál akciós volt. Kedvezmény is volt meg plusz kedvezmény a Rossmann kártyával, nem jött ki 1000 Ft-ra sem. Annyit meg megér. Azóta már újravettem kétszer szintén akciósan :D Na szóval, elsőként az illat miatt is vettem, mint kókusz fan. Nagyon jó, illata van nem tolakodó ellenben nagyon tartós. A hatása az csillagos ötös. Meglepődtem. Végre nem korpásodik a fejbőröm és nem viszket. Zsírosodni sem zsírosodik hamarabb, addig bírja, mint más samponoknál. Puha, könnyen kifésülhető tőle a hajam. Nem kell balzsammal vacakolnom végre. :) Eleve a sampon kicsit balzsamos állagú. Nekem nagyon megérte. Hatásos, jó illatú, jó árban van. Kell ennél több? :)

Sundance Napozás Utáni Bőrnyugtató Spray, Aloe Verával, B5-Provitaminnal és Biszabolollal

2020. október 17.

Történt, hogy a nyáron csúnyán leégtem. Ez a spray segített. Pár nap alatt rendbe tette a bőrömet és még az ára is kedvező. Könnyű használni ráfújjuk a területre, kicsit bemasszírozzuk. Egyáltalán nem hagy zsíros érzetet, könnyen beszívódik.

KKW Beauty Crème Lipstick

KKW Beauty Crème Lipstick
2020. szeptember 5.

Több árnyalatot vettem már meg, nagyon jó minőségűek. Tetszik a rúzs formulája, szépen fed és egész tartós is. Az összetevő listája szép. A csomagolása letisztult és igényes. Akció keretén belül mindenképp megéri venni.

ColourPop Merci Bouqet Pink Purple Super Shock Eyeshadow Duo

ColourPop Merci Bouqet Pink Purple Super Shock Eyeshadow Duo
2020. június 3.

Odáig vagyok a mályvás és lilás színekért, valamint a CP SSS-ekért is, így nem volt kérdés megrendeltem. Milyen jól tettem. Nagyon szép színeket tartalmaz. Ki lehet hozni belőlük szép sminkeket. A csomagolása is aranyos.

Colourpop Pretty Fresh Hyaluronic Tinted Moisturizer

Colourpop Pretty Fresh Hyaluronic Tinted Moisturizer
2020. június 3.

Kerestem egy könnyed "alapozót" és megtaláltam. Először nem jó színt rendeltem (Medium 11N, sötét lett) de végül megtaláltam a Light 8N színt ami tökéletes. Nekem tetszik, mert nem maszk hatású. Teljesen természetes hatást ad. Elég egy keveset felvinni belőle, aztán pici fixáló púder és kész is a természetes fedés.

Schauma Nature Moments Acai Bogyó,Mandulatej,Zabpehely Hair Smoothie Hajbalzsam

Schauma Nature Moments Acai Bogyó,Mandulatej,Zabpehely Hair Smoothie Hajbalzsam
2020. március 29.

Akciósan jutottam hozzá a samponjával együtt. Az illata nagyon fincsi. Hullámos/már-már göndör hajam van. Hajmosás után könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam. Száradás után sem lesz szénaboglya. Nem hagy ragacsos érzetet öblítés után. Valamint eddig úgy néz ki nem is szárítja a fejbőrömet. Tehát mindenképp megéri ár-érték arányban is jó, ha akciós akkor meg főleg. Samponjával együtt használom, bár nem értem miért tervezik úgy, hogy a balzsam kisebb..szó mi szó jó termék. :)