CandyAndi

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Trend It Up Vízálló Szemöldökceruza

Trend It Up Vízálló Szemöldökceruza
2019. március 29.

Nagyon szeretem! A színe tökéletesen passzol, és magának a ceruzának is szuper a kialakítása, jól pigmentált, és nagyon könnyű vele dolgozni. Tartósnak is tartós. Ár-érték arányban szerintem kitűnő! Biztosan újraveszem.

Update: lepontozom. Kenődik, maszatolódik, nem is lehet precíz vonalat húzni vele. A Pupa szemöldök pomádéja nekem sokkal jobban bevált.

Lovely Natural Beauty Blusher

Lovely Natural Beauty Blusher
2019. március 27.

Nagyon-nagyon nehezen tudom felvenni a terméket az ecsettel. Szinte semmi nem látszódik, és mikor az arcomra viszem akkor sem látom, hogy ott lenne. Ha akarnék sem tudnék túlzásba esni, mert egyszerűen nem pigmentált. Nagy dörzsölések árán tudok valami színt kicsikarni belőle, de akkor sem vagyok annyira megelégedve vele... nekem nem jött be. Annyi pozitívum, hogy olcsó.

Pupa Eyebrow Definition Cream

Pupa Eyebrow Definition Cream
2019. március 27.

Nekem, a középbarna/szőkített hajamhoz a legvilágosabb szín tűnt a legmegfelelőbbnek. Milyen igazam volt, tökéletes passzol, nagyon természetes a végeredmény. Először megijedtem a kommentektől, miszerint beszárad egy idő után, de írtátok többen is, hogy melegítéssel újra használható állapotba kerül, remélem sikerrel járok én is, ha bekövetkezne ez az eset. :D Mert nem volt olcsó, de úgy tűnik megéri az árát. Eddig a Trend It Up szemöldökceruzáját használtam, szintén az elérhető legvilágosabb árnyalatban, de még így is sötétnek tűnt, nem volt annyira természetes a végeredmény, mint ezzel a Pupa termékkel. Első pomádé állagú sminkcuccom, de szerencsére gyorsan ráéreztem hogyan lehet a legszebben felvinni. Remélem még sokáig fogom tudni használni. :)

Calvin Klein Women EDP

Calvin Klein Women EDP
2019. március 27.

Nem szokványos illat, ugyanakkor nekem nagyon tetszik. Friss, nőies ugyanakkor erőt sugárzó. Érződik rajta, hogy nem egy gagyi parfüm. Sokak számára a Guess Dare illata is megosztó, én ahhoz tudnám hasonlítani. A CK mint márka sem biztos, hogy mindenkinek szól, így ez az illat sem.

(Sosem értettem miért pontoz le valaki csak azért egy parfümöt, mert neki személy szerint nem tetszik.Az abszolút szubjektív szempont. Én pontlevonást azért szoktam adni, ha nem tartós, vagy annyira gagyi, hogy az már fáj, de itt erről szó sincs. Plusz aki csak a drogériában tesztel, annak nem is hiszem, hogy véleményt kellene rögtön alkotnia egy-egy termékről. :))

Essence G'day Sydney Eyeshadow Palette

Essence G'day Sydney Eyeshadow Palette
2019. március 27.

Vonzotta a szemem ez a paletta, ezért pár swatch után a kosaramban landolt. Nagyon különleges színei vannak szerintem. Az alsó sor valami álomszép. Ujjal való felvitellel lehet a legintenzívebb hatást elérni, de ez szinte minden paletta esetében így van. Örülök, hogy került bele tükör, ez a Ho! Ho! Ho! karácsonyi palettából kimaradt. Örülök,hogy megvettem, szerintem sok nyári sminket fogok tudni vele készíteni. :)

Essence Ho!Ho!Ho! Szemhéjfesték Paletta

Essence Ho!Ho!Ho! Szemhéjfesték Paletta
2019. március 27.

Még decemberben vettem meg, de az egyik legjobb beruházásom volt. Pigmentált, nagyon könnyen lehet vele bánni, és csak minimálisan porol. A fényes színeket legjobban ujjal lehet felvinni, de ez minden hasonló formulájú festék esetében így van, ezért nem vonok le csillagot.

Catrice Romantic Gardens Everyday Face And Cheek Palette

Catrice Romantic Gardens Everyday Face And Cheek Palette
2019. március 27.

A Müllerben láttam meg ezt a palettát. Nagyon megörültem neki, mert hasonlót kerestem már régóta, és végre megtaláltam! Csodás a csomagolás, van benne tükör is, ami szuper. A bronzert nem szoktam használni, de a többféle pirosítók és highlighter-ek tetszenek. Pigmentált színeket kapunk, mondjuk én személy szerint a matt pirosítókat preferálom, de ez nem a termék hibája. Ami nem tetszik, hogy nagyon porol. Néha félek, hogy a pirosító beleragad a highlighter-be. A highlighter alapvetően nagyon szolid és visszafogott, így aki nem kedveli a diszkógömb hatást, annak ideális választás lehet.

Catrice The Fresh Nude Collection Eyeshadow Palette

Catrice The Fresh Nude Collection Eyeshadow Palette
2019. március 27.

Szeretem, nagyon szépek a színek, könnyű vele dolgozni, nem potyog. Balról a 3-4. szín a kedvencem. Szép nappali és esti sminkeket is lehet vele készíteni. Azért vonok le egy csillagot, mert lehetne egy hangyányit pigmentáltabb.

Lovely Glow Better Highlighter

Lovely Glow Better Highlighter
2019. február 12.

Intenzív fénye van, de nagyon potyog. Tiszta csillámpor az arcom felkenés után.

L’Oreal Paris Color Riche X Balmain Paris Rúzs

L’Oreal Paris Color Riche X Balmain Paris Rúzs
2019. január 31.

999 Ft-ra leértékelve vettem meg a DM-ben, gondoltam ennyit megér. Korábban is szemezgettem vele, végül a csomagolása győzött meg, meg a tény, hogy nagy rúzs fan vagyok, ez a kollekció sem hiányozhatott a gyűjteményemből. Az Urban Safari és a Confidence árnyalatokban sikerült beszereznem 1-1 darabot. Alapból világos a bőröm, így lehet, hogy nem ezek a legtökéletesebb színek a számomra, de ennyi pénzért nem tudtam otthagyni őket. Nagyon kényelmes viselet mindkét rúzs, nyáron szerintem szívesen használom majd őket.