CandyAndi

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Trend It Up The Nudes Szemhéjpúder Paletta

Trend It Up The Nudes Szemhéjpúder Paletta
2018. december 17.

Nekem a képen látható paletta van meg, de egy csalódás. A színek alapból szépek lennének, de nagyon porol, nem pigmentált és a tartóssága sem az igazi. Szerintem igazán szép sminket sem lehet vele kreálni, hiába blendingelem a szemhéjamon. Fáradtnak tűnik ezektől a színektől a szemem.

The Body Shop Drops Of Youth Hámlasztó Gél

The Body Shop Drops Of Youth Hámlasztó Gél
2018. december 17.

A durva, fizikai hámlasztókat szerettem volna felváltani valami kíméletesebb termékkel. Az itteni hozzászólások miatt gondoltam, hogy adok egy esélyt a The Body Shop "hámlasztójának". Ugyan nem vagyok kozmetikus, sem bőrgyógyász, de ezek a kis gömbök, amik a tisztítás során keletkeznek, nem az elhalt hámsejtek, legalábbis nem 100%-ban. Az igazi hámlasztókban vannak AHA vagy BHA savak, de ez, a sima kis citromsavon kívül mást nem tartalmaz, így úgy gondolom, hogy igazán nem is hámlaszt. Azért nem pontozom le nagyon, mert ettől függetlenül én is szebbnek látom a használata után a bőrömet, mintha egységesebb lenne. Nem olcsó, de elhasználom, ha már megvettem. Még figyelem a bőrömet, hogy mi történik vele, de lehet, hogy mégis visszatérek a fizikai hámlasztókhoz.

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2018. december 6.

Nekem egy rózsaszín és egy mély vörös árnyalatom van, és szeretem őket használni. Tartósnak nem igazán mondanám, de nagyon jól mutatnak az ajkamon. A hidratáltságával is meg vagyok elégedve.

Update: Jöttem lepontozni. Azóta nem vettem másik ilyen terméket, viszont rátaláltam a Trend It Up rúzsaira, amik hasonló árkategóriában vannak mint ez a termék, viszont sokkal szebbek/tartósabbak. 2*

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2018. december 6.

A Manna fekete szappanja, majd a Dr. Organic teafaolajos arctisztítója után kötöttem ki ennél a terméknél. Tudni kell, hogy nagyon érzékeny az arcbőröm, ekcémás, ami miatt az orcám, valamint a homlokom szárazabb/hámlik. A fentebb felsorolt másik két termék nagyon szárította a bőrömet, de ez az Eucerin eddig úgy néz ki, hogy nem okoz ilyen problémát. 400 ml kb. 5000 Ft, ami ugyan nem olcsó, de szerintem napi 2 arctisztítás mellett sokáig elég. Ha véletlenül a szembe vagy az orromba megy sem mar, nem úgy mint pl. a Dr. Organic. Azért 4* mert csodát nem tud tenni, azonban elég drága.

Ariana Grande Cloud

Ariana Grande Cloud
2018. december 6.

Az AG parfümök közül szerint ez a legkevésbé kellemes illat. Szó szerint szinte semmilyen. Kár, mert az Ari meg a Moonlight parfümök kimondottan finomak, de ez elég nagy csalódás volt hozzájuk képest. Alapvetően nekem az Ariana illatokkal annyi a bajom, hogy túl vannak árazva. A mutatós üveg miatt kap 2 csillagot.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry
2017. október 16.

Ajándékba kaptam, számomra kellő hidratálást ad, finom az illata és az íze is. Magamtól biztosan nem költöttem volna rá ennyit, az árát sokallom.

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2017. október 16.

A Sweety és a Milky Brown árnyalatokban van meg. Nagyon jól pigmentált termékről van szó, és a tartóssága is megfelelő. Ár-érték arányban szerintem teljesen megéri, főleg, hogy egy ajakceruza is a kit részét képezi. A MB szerintem egy gyönyörű őszi szín, imádom viselni, bár nem szokványos, de pont ez tetszik benne.

Trend It Up Soft Matte Körömlakk

Trend It Up Soft Matte Körömlakk
2017. október 16.

Első matt lakkom. Hihetetlenül gyorsan szárad, 2 rétegben tökéletes a fedése és a színek is nagyon szépek. Be is szereztem 3 árnyalatot. Egy csillagot a tartóssága miatt vonok le, mert nekem 3 nap után már pattog le. :/

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2017. október 16.

Alapvetően nem szoktam sminkelni, de a rúzsokat imádom. Szerintem az árát abszolút megéri. 2 árnyalatot is beszereztem már, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Könnyen kenhető, tartós, és tényleg mattra szárad, valamint pigmentált is. Nagyon szeretem! Egyetlen hátránya, hogy nem érhető el túl sok árnyalatban...

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Száraz/Extra Száraz Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Száraz/Extra Száraz Bőrre
2017. október 16.

Az első Helia-D krémem, és én meg vagyok vele elégedve. Nagyon tetszett az elegáns csomagolása, és szerintem az illata is fantasztikus. Éjszakai krémet kerestem, és gondoltam - mivel amúgy zsíros a bőröm - ez biztosan megteszi. Ugyan aránylag gyorsan beszívja a bőröm, de hamar elkezd csillogni, de éjszakára nem bánom, mert szeretem ha alvás közben extra hidratálást kap a bőröm.