CandyAndi

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Anaconda Regeneráló Munkavédelmi Kézkrém

Anaconda Regeneráló Munkavédelmi Kézkrém
2017. március 14.

Ár-érték arányban tökéletes. Gyorsan beszívódik, puhább tőle a kezem, és az illatát is imádom! Minden este használom.

Aquafresh Whitening Intense White Fogkrém

Aquafresh Whitening Intense White Fogkrém
2017. március 14.

Én nem vettem észre, hogy fehérebbek lennének a fogaim. Szeretek fogkrémekkel kísérletezni, és végre ez igazán jól habzik! Az íze is kellemes, nem túl erős, pont jó.

Essence All About Matt! Oil Control Paper

Essence All About Matt! Oil Control Paper
2017. március 14.

Nagyon szeretem. Sajnos eléggé zsíros a bőröm, így nap közepére mindig kifényesedik az egész arcom, így számomra egy életmentő darab ez a kis csoda. Tényleg jól mattít, és a papír sem szakad el.

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs
2017. március 14.

Nagyon szeretem. Egy számomra tökéletes nude árnyalatom van, amit imádok használni. Tartós is, és ár-érték arányban szuper.

Manna Ghánai Shea Vaj Levendula és Teafa Illattal

Manna Ghánai Shea Vaj Levendula és Teafa Illattal
2017. március 14.

Olyan személytől kaptam ajándékba a termék kis kiszerelését, ami miatt eszmei értéke van számomra, de valójában nem a kedvenc krémem. Mivel annyira pici a tégely, így én ajakbalzsamnak használom, de az illata nagyon-nagyon erős, zavaró számomra. Viszont puhává varázsolja az ajkaimat.

Manna Mélytisztító, Bőrmegújító Pakolás Zöld Teával

Manna Mélytisztító, Bőrmegújító Pakolás Zöld Teával
2017. március 14.

Ajándékba kaptam, elhasználtam, de nem igazán szerettem. Tény, hogy puha lett utána a bőröm, de ugyanakkor ki is szárította ez a maszk. A kutyulgatás részét sem kedveltem, és baromi nehéz volt leszedni az arcomról miután teljesen megszáradt. Megszenvedtem vele. Pirosságot én is tapasztaltam, és nekem órákba telt mire elmúlt, pedig nincs szuper érzékeny arcbőröm. A L'Oréal új felkenhető maszkja nekem sokkal jobban bevált. Jobb az eredmény is, és egyszerűbb felvinni/leszedni.

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Purify & Mattify Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Purify & Mattify Treatment Mask
2017. március 14.

Megvettem, mivel jókat olvastam róla, és éppen akciós is volt a DM-ben. Nagyon szeretem a felkenhető arcmaszkokat, valamint a L'Oréal termékeket is, így nagyon kíváncsi voltam erre az újdonságra. Nekem nagyon puhává varázsolja a bőrömet, az illata is nagyon tetszik, és a zsíros bőröm is mattabbnak hat. Plusz lemosni is könnyű. Nagyon szeretem!

s-he stylezone Mattifying Oil Control Paper

s-he stylezone Mattifying Oil Control Paper
2017. március 5.

Ez előtt Catrice terméket használtam, az sokkal jobban bevált. Nekem folyton elszakad a papír, nagyon zavaró.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon
2017. február 22.

Finom az illata, és nekem tényleg minimálisan kevésbé is zsírosodik tőle a hajam, DE nagyon korpás lett tőle a fejbőröm, és mintha valami réteg is lenne a hajamon, miután megmosom vele. A balzsammal együtt használom.

Himalaya Herbals Nim Arclemosó Normál és Zsíros Bőrre (régi)

Himalaya Herbals Nim Arclemosó Normál és Zsíros Bőrre (régi)
2017. február 22.

Ugyan még nem használom hosszú ideje, de nekem úgy tűnik, nem az én bőrömnek lett kitalálva. Használat óta mintha több kis piros pötty/pattanás jött volna elő az arcomon, és reggelente is zsíros bőrrel szoktam ébredni, pedig előtte sosem tapasztaltam ilyen. Az illata sem győzött meg, bár az zavar legkevésbé. Annyira kimondottan tisztának sem érzem utána a bőröm, és mintha napközben is hamarabb kifényesedne. Akciósan vettem a DM-ben, tetszett a nagy kiszerelés, és az ára is nagyon kedvező volt. Még adok neki egy esélyt, hátha csak a bőrömnek kell hozzászoknia jobban, de ha továbbra sem látok javulást, akkor visszatérek az előző bőrápolómhoz. :/

Update: már több mint egy hónapja használom, és szerencsére kezdett hozzászokni a bőröm. Ugyan picit zsírosodik tőle a bőröm, de ugyanakkor nagyon puhának is érzem. A piros pöttyök abszolút elmúltak, nem is jöttek ki azóta újabbak. A már meglévőket, pedig nagyon gyorsan eltünteti. Adok neki még plusz 2 csillagot!