CandyAndi

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Skin Perfection Nappali Ápoló Krém

L'Oreal Skin Perfection Nappali Ápoló Krém
2017. január 9.

Nekem egyenlőre nagyon bevált. Finom az illata, gyorsan beszívja még az én bőröm is, pedig elsőre nagyon féltem a nappali hidratálókrémektől, hogy vajon mennyire csillog majd tőlük az arcom, de abszolút nem. Max a nap végére. Sokkal szebbnek ugyan nem látom tőle a bőrömet, a pórusaim még mindig elég láthatóak, viszont sokkal puhább lett a bőröm, mióta használom, és ebben a hideg időben sem száradt ki még egyszer sem.

Neutrogena Visibly Renew testápoló

Neutrogena Visibly Renew testápoló
2017. január 9.

Szeretem a Neutrogena termékeke, így ez sem okozott csalódást. Nagyon-nagyon finom az illata, és gyorsan beszívódik. Nem hagy semmiféle ragacsos érzetet maga után, mint néhány másik termék. Így a téli időszakban eléggé kiszárad a bőröm, amitől viszket is, de ez nagyon szépen rendbe hozott! Csak ajánlani tudom.

Swiss-O-Par Kókusztejes Sampon

Swiss-O-Par Kókusztejes Sampon
2017. január 9.

A DM-ben kerestem valami nem túl drága sampont, így erre esett a választásom. Az illata nagyon megtetszett, viszont kicsit csalódásként ért, hogy hajmosás után nem marad meg a finom kókusz-illat. Egyébként nagyon puha és fényes lesz tőle a hajam. Arra viszont figyelni kell hogy valami balzsam is kell utána, mert különben nekem kiszárította a hajvégemet. Összességében elégedett vagyok vele.

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2017. január 4.

Régóta használom már, reggel-este csak ezzel tisztítom az arcbőrömet. Ugyan csodát nem tett a bőrömmel, de én úgy érzékeltem némileg javított az állapotán. Egyáltalán nem sminkelek, így fokozott mértékű tisztítást sem igényel az arcom, arra meg teljesen jó ez a szappan. Arra figyelni kell viszont, hogyha nem mosom le rendesen az arcomról a szappan maradékát, akkor foltot hagy a törcsin.
Csodaszernek semmiképpen sem mondanám, de amit egy jó minőségű alapanyagokból összeállított szappannak tudnia kell, azt tudja.

Soliteint Bőrradír Gél Normál és Érzékeny Bőrre

Soliteint Bőrradír Gél Normál és Érzékeny Bőrre
2017. január 4.

Az ár-érték aránya nagyon jó, tényleg hozza a szintet, amit egy bőrradírtól elvárhat az ember. Az illata kellemes, és használat után nagyon puha lesz tőle a bőröm. Szerintem már lassan több mint egy éve csak ezt a fajtát veszem újra, és nagyon bevált! Hetente egyszer szerintem bőven elég vele radírozni, így gazdaságos is a kiszerelés.

L'Oreal Paris Elsève Nutri-Gloss Luminizer Shine Booster Spray

L'Oreal Paris Elsève Nutri-Gloss Luminizer Shine Booster Spray
2017. január 4.

Éppen akciós volt a DM-ben ez a termék, úgy gondoltam egy próbát megér. Az illata valóban nagyon-nagyon finom, meg is dicsérték már többen, viszont sokkal fényesebbnek nem látom tőle a hajam. Mivel már megvettem elhasználom az illata miatt, de egyébként más változást nem vettem észre a használatából adódóan. Maximum még annyi, hogy szárítás után ha ezt ráfújom a hajamra kevésbé száll.

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír
2017. január 4.

Amit egy bőrradírnak tudnia kell, azt ez a termék véleményem szerint hozza. Isteni finom az illata, és több hónapos használat után is csak jókat tudok róla írni. Igaz, még nyáron vettem, így az őszi-téli hónapokban kevesebbszer veszem elő, de ha extra puha bőrre vágyom, akkor ez a termék remekül hozza!

Garnier Golyós Dezodor Invisible

Garnier Golyós Dezodor Invisible
2017. január 4.

Nagyon kellemes illata van, én csak ezt használom, számomra bevált! Hatékonynak bizonyult, már évek óta ezt a termékcsaládot vásárolom.

Katy Perry Spring Reign

Katy Perry Spring Reign
2017. január 4.

A DM-ben olyan olcsóra volt leárazva, hogy nem hagyhattam ott. Teszter nem volt, de gondoltam kockáztatok. Kellemes, virágos illat, viszont nekem miután kibontakoznak a szív jegyek, már nem tetszik annyira. Mindennapokra elhasználom, de nem ez a kedvenc parfümöm.

Katy Perry Killer Queen EDP

Katy Perry Killer Queen EDP
2017. január 4.

Annak idején díszdobozban kaptam ezt a parfümöt a hozzá passzoló testápolóval együtt. Kellemes, édes illata van, de számomra nem elég különleges, több hasonló parfümmel is találkoztam már. Tartósnak tartós viszont. A parfüm már elfogyott ugyan, de néha a testápolóból szoktam magamra kenni, annak is hosszabb ideig megmarad az aromája a bőrön.