CandyAndi

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Christina Aguilera by Night

Christina Aguilera by Night
2017. január 4.

Voltak már korábban is Christina Aguilera parfümjeim amiket nagyon szerettem, úgy gondoltam kipróbálom ezt is. Kellemes illata van, de nem annyira tartós és különleges számomra mint pl. az original változat. Több hasonló parfümöt is ismerek.

Christina Aguilera EDP

Christina Aguilera EDP
2017. január 4.

Én ezt még szerintem általános iskolában használtam, és nagyon szerettem. Akkor talán még nem is volt igazán nekem való, mert ez egy érettebb/édesebb illat, ugyanakkor nagyon-nagyon kellemes. Igazán luxus-parfüm hatást kelt az aromája.

Christina Aguilera Secret Potion

Christina Aguilera Secret Potion
2017. január 4.

Annak idején imádtam ezt az illatot, nagyon nőies és tartós illat, de egyáltalán nem tolakodó. Régen ez volt az abszolút kedvencem, azóta jött másik, de sokat gondolkodtam már rajta, hogy újravegyem.

Britney Spears Circus Fantasy

Britney Spears Circus Fantasy
2017. január 4.

Szép az üvegje, de maga az illat semmi extra. Tartósnak sem mondanám kimondottan. Anno azért vettem meg, meg akciós volt a Rossmann-ban, így nem hagyhattam ki, ugyanis Britney-nek finom parfümjei szoktak lenni. Ez elég közepesre sikerült, de azért elhasználtam.

Mariah Carey Lollipop Splash Vision Of Love

Mariah Carey Lollipop Splash Vision Of Love
2017. január 4.

Először is, ez az üveg valami fantasztikusan szép, gyönyörűen mutat a parfümjeim között. Másodszor, maga az illat nagyon cukros/kislányos, de mivel a másik Mariah Carey parfüm, az M az egyik kedvencem volt, úgy gondoltam ilyen olcsón ha nem finom is megéri megvenni. Csalódást nem okozott, egészen tartós az illata, de aki nem kedveli az édes illatokat, annak nem ajánlom. Mindennapi, ide-oda szaladgáláshoz szerintem jó választás, én szeretem.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Selymes Olaj A Krémben

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Selymes Olaj A Krémben
2017. január 4.

Én akkor szoktam használni mikor hajszárítóval szárítom meg a hajam, hogy utána a helyükön maradjanak a tincseim. Hosszú hajam van, és nagyon dús is, de mégsem kell belőle rengeteget használnom, hogy a kellő hatást érjem el vele. Az illata nagyon kellemes, és egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet maga után, nem nehezül el tőle a frizurám. Szeretem használni, bár van hogy kihagyom, így gazdaságosnak mondanám a kiszerelést.

The Body Shop Havas Erdei Gyümölcs Testápoló

The Body Shop Havas Erdei Gyümölcs Testápoló
2017. január 3.

Isteni finom illata van! Az egyik kedvenc testápolóm. Könnyen beszívódik, és nem hagy maga után ragacsos érzetet sem.

Himalaya Herbals Levendulás Tápláló Kézkrém

Himalaya Herbals Levendulás Tápláló Kézkrém
2017. január 3.

Még anno az Elle magazinnal együtt vettem meg. Magában nem adtam volna érte annyi pénzt, amennyiért az üzletekben árulják. Az illata nagyon finom, bár elsőre kissé erős, viszont nekem mintha kicsit ragacsos érzet maradna felkenés után a kezemen. Alapvetően csak néha szárad ki a kezem, sebes szerencsére sosem szokott lenni, de télen a hidegben jól jön a plusz hidratálás. Elkenegetem, de újra nem venném.

Yves Rocher Körte és Kakaó Kézkrém

Yves Rocher Körte és Kakaó Kézkrém
2017. január 3.

Születésnapomra kaptam, az ugyanilyen tusfürdővel, illetve ajakápolóval, és nekem nagyon tetszik! Magának a kézkrémnek nagyon finom illata van, igazán kihozza a kakaós-körtés jegyeket, pedig elsőre megijedtem ettől a kombinációtól, hogy vajon mennyire lesz furcsa. Cseppet sem az! Minden este használom.

Ari by Ariana Grande

Ari by Ariana Grande
2017. január 3.

Nagyon megtetszett az illata az üzletben, igazán nőies, fiatalos, egyedi parfümnek tartottam, de vacilláltam, hogy ezt, vagy a másikat, a Sweet Like Candy-t vegyem-e meg. Annak kevésbé volt tartós az illata, és nem is volt számomra olyan különleges mint ez. Végül ugyan ez drágább volt, de szerintem jól döntöttem, mert nagyon-nagyon tetszik az illata. A csomagolása is szép!