CandyAndi

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Prada Candy L'eau

Prada Candy L'eau
2017. január 3.

Imádom. A kedvenc parfümömnek mondanám.

Shakira Rock! EDT

Shakira Rock! EDT
2017. január 3.

Szeretem, viszont nekem kicsit hasonlít talán az S illatára, nem tartom annyira különleges illatnak. Ettől függetlenül gyakran használom.

Guess Double Dare EDT

Guess Double Dare EDT
2017. január 3.

Nagyon finom, különleges, fiatalos illat. Szerintem kimondottan tartós, pár fújás is elég belőle.

Beyoncé Heat Kissed Deodorant Natural Spray

Beyoncé Heat Kissed Deodorant Natural Spray
2017. január 3.

Nagyon édes illata van, mondjuk nem bánom, mert én azokat szeretem, és ez hozza is a várt színvonalat. Nyilván nem olyan tartós mint egy parfüm, de ennek is aránylag sokáig megmarad az illata.

Beyoncé Rise

Beyoncé Rise
2017. január 3.

Nekem ez díszdobozos verzióban van meg, amihez van maga a 30 ml-es parfüm, testápoló meg tusfürdő. Finom illata van, viszont közel sem annyira különleges mint pl. a 'Heat' sorozat tagjai. A tusfürdőt is kipróbáltam párszor, kicsit talán az szárítja a bőrt, de annak is érződik egy ideig az illata fürdés után. A testápoló számomra kellemes meglepetés volt, hogy enyhén csillámos, az nyáron a lebarnult bőrön kimondottan jól mutatott.

Beyoncé Heat Wild Orchid

Beyoncé Heat Wild Orchid
2017. január 3.

Sok Beyoncé illatot próbáltam már, de nálam ez az abszolút befutó. Nagyon sokáig érzem magamon az illatát, ami édes/virágos aromájú. Elég keveset fújni belőle, mert nagy mennyiségben már-már tolakodó lehet.

Rihanna Reb’l Fleur EDP

Rihanna Reb’l Fleur EDP
2017. január 3.

Rendkívül tartós, ugyanakkor nagyon kellemes illat. Az egyik kedvencem!

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2017. január 3.

Kedvező ár, széles színskála, tartósság. Csak ilyen körömlakkokat vásárolok!

M by Mariah Carey

M by Mariah Carey
2017. január 3.

Imádtam. Kár, hogy már régóta nem láttam a Rossmann-ban, pedig szívesen újravenném.