CandyCurses

2070 pont

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

2070 pont

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence I Love Extreme Crazy Dúsító Szempillaspirál

Essence I Love Extreme Crazy Dúsító Szempillaspirál
2019. július 7.

Olcsó volt és pink, így a sorsa megpecsételődött, az enyém lett. :)
Én nagyon szeretem azokat a spirálokat, amik sok cuccot visznek fel, mert nagyon béna vagyok, és egy pillasort 5 percig kenegetek, míg elérem, hogy úgy nézzen ki, ahogy akarom. Ami sok festéket visz fel, ott a festék nem olyan száraz, hogy egy húzásod van, és kész a száraz pókláb.

The Ordinary Marine Hyaluronics

The Ordinary Marine Hyaluronics
2019. július 7.

A rutinomból ez az, aminél nem érzem, hogy kap valamit a bőröm. Az összes többi szérum után érzem, hogy ez most plusz, ettől selymesebb, de ez az, ami kilóg. Nem hiszem, hogy újraveszem, a rutinom helyett inkább szövetmaszkok alá használom el.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2019. július 7.

Nagyon féltem, hogy le fog tőle égni a fejem, de nem hagyott nyugodni, meg kellett szereznem.
Előtte volt 12%-os AHA savam, így nem ugrottam egyből a mély vízbe.

Arcot mosok, alaposan megtörlöm - különben rohadt mód csíp -, majd kb. fél óra után lemosom. Nagyon szép egyenletes lesz tőle, érzetre tükörsima.
Utána egy maszkot teszek fel, vagy lemoshatót, de általában szövetmaszkot, majd a rutin. Csodásan szép és üde lesz másnapra.

Magister Products Saganoi Bambuszerdő Créme Frappé

Magister Products Saganoi Bambuszerdő Créme Frappé
2019. július 7.

Nem vagyok a natúrcuccok híve, de ez nagyon bejövős. A szokásos Ordinary rutinom felé teszem, és nem lesz zsíros a bőröm, ami nálam nagy szám, mert ha nincs rajtam smink, amit mattíthatok, mindig befénylik a bőröm. Kevés elég belőle, könnyen eloszlik, könnyen beszívódik.

Az illata és az összetevői nekem tetszenek.

UPDATE: Levontam csillagot, mert "bepállasztotta" az arcomat. Fura volt, azt hittem, csak rossz napja van a bőrömnek, de olyan dunsztos, fullasztó érzése van tőle a bőrömnek.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2019. július 7.

Egy hónapja használom minden reggel a hidratálóm alá. Sokkal szebb a bőröm, mintha rugalmasabb lenne, nem olyan laza. Nagyon jól feltölti az arcot.

Essence The Gel Nail Polish Fedőlakk

Essence The Gel Nail Polish Fedőlakk
2019. március 25.

Ami miatt jó, amiatt rossz. Nekem egy hétig csodaszép fényes, kopásmentes körmöket csinál.

Viszont elég hamar beszárad. Ha két naponta kellene használni, lehet el tudna fogyni, de még nem volt olyan, hogy a felét elhasználtam volna az üvegnek.

Mikor megveszem, frissen bontva szinte víz állagú, könnyen eloszlik. De minden egyes használattal sűrűbb lesz, a végén ragasztó állagú, és magasra kell kihúzni az üvegből, mert egy kis vékony pókhálószerű szál mindig lóg az ecset végén. Ilyenkor van az, hogy nehéz eloszlatni, vastagabb lesz a réteg, és a zuhany alatt simán egyben le tudom húzni a körmömről a lakkot.

Jobb lenne, ha kevesebb mennyiséget árulnának olcsóbban. Így az üveg egynegyedét használom el folyamat, és veszem az újat.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2019. március 18.

A fedése nekem tetszik, a színe is, nem ül meg, nem mászik el. De a csomagolás nem a kedvencem. Kinyomom, a kis szivacs beszívja, betapicskolom a szemem, majd másnap újra. Ez valahogy nekem kicsit "koszos".

aussie Wash + Blow Boost Me Up Szárazsampon

aussie Wash + Blow Boost Me Up Szárazsampon
2018. október 1.

Nagyon tetszik az illata és hogy nem fehér, bár zsíros hajra nem tudom, milyen. Minden este hajat mosok, és minden reggel ezt fújom a tövemre, hogy megemelje, de ne ragadjon vagy lapuljon. Erre tökéletes.

Garnier Pure 3in1 Arclemosó

Garnier Pure 3in1 Arclemosó
2018. június 28.

Régebben heti egyszer használtam, mikor éreztem, hogy több kell. A bőröm tág pórusú, vízhiányos, a homlokom néha picikét zsíros, pattanásaim ritkán vannak. Inkább ilyen kis pici fehér cuccok a szemöldököm környékén. Elegem lett belőlük, és elkezdtem minden este használni. Nem szárít - pedig engem a Garnier hülyére szokott szárítani -, nagyon szépen tisztít. Az egyetlen bajom az ilyen arclemosókkal, hogy a "microbead"-ek, ezek a kis hámlasztó szemcsék egy csomószor belemásznak a szemembe, és halál őket kiszedni. De ez a legtöbb Garnier, Neutrogena termékkel így van.

The Body Shop Pink Grapefruit Body Mist

The Body Shop Pink Grapefruit Body Mist
2018. június 28.

Tetszik, hogy nem próbálják ma menő édes szagokhoz idomítani. Finom, picikét kesernyés, nyárra tökély.