candysophie

Regisztráció dátuma: 2012. március 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Essence Kiss Care Love Ajakbalzsam

Essence Kiss Care Love Ajakbalzsam
2013. február 23.

ápol (jobban, mint egy Labello), szép fényt ad, olcsó
teljesen rendben van ez a termék. Már 2 színem van belőle, de később a másik 2-t is be szeretném szerezni

Essence My Skin Tinted Moisturizer

Essence My Skin Tinted Moisturizer
2012. november 6.

mivel nem használok alapozót, ezt kenem fel reggelente. Szépen egyenletesít, és a hidratálása is elég NYÁRON. Télen viszon kell még alá más krém is, de ennyi baj legyen (ilyen összegért nagyon megéri)

Garnier Pure Fruit Energy Energizáló Arctisztító Gél Zsíros Pattanásos Bőrre

Garnier Pure Fruit Energy Energizáló Arctisztító Gél Zsíros Pattanásos Bőrre
2012. november 6.

egy sima, egyszerű, napi arclemosót kerestem, megláttam a krémmánián, és megvettem.
Jelentem nem döntöttem rosszul. Tisztít ahogy kell, finom az illata, összetevői szebbek, mint a neutrogena pink lemosójának.
Utána hidratálni kell, de azt meg ígyis-úgyis szoktam.
Száraz bőrűeknek nem ajánlom

Garnier Naturals Hársfa Sampon

Garnier Naturals Hársfa Sampon
2012. október 25.

hát nekem mindenesetre bevállt ( egyből 400 ml-eset vettem) rendesen tisztít, a hajam utána szép fényes. A ricinusolajat is szépen kiszedi.
még valami: az én szamponom összetevői közt nincsnek parbének-vagy ez a lista rossz,vagy az én példányom csak ilyen :)

Cadeavera Pina Colada Ajakápoló

Cadeavera Pina Colada Ajakápoló
2012. szeptember 1.

Iskolai tolltartós ajakápoló lesz belőle:) majd meglátom hogy muzsikál, de már párszor kipróbáltam , és egész jó
az illata isteni
eddig 5*

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Balzsam 5 Növénnyel

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Balzsam 5 Növénnyel
2012. augusztus 17.

Én nagyon szereetem-a samponjával együtt. Még a samponszappant is simán felülmúlja!!

Body&Soul Wellness Kényeztető Testpermet Grapefruit & Bergamott

Body&Soul Wellness Kényeztető Testpermet Grapefruit & Bergamott
2012. augusztus 14.

csak Ismételni tudom az előttem leírtakat isteni illat, hűsítő, és egy bolhafingnyit hidratál is :D

Neutrogena Pink Grapefruit Facial Wash

Neutrogena Pink Grapefruit Facial Wash
2012. július 17.

Elég kétes érzéseim vannak ezzel a lemosóval kapcsolatban

-mert kiválóan tisztít
-pumpás
-hűsítő, friss érzés marad utána
-az illatát kezdem megszeretni-parfümnek nem fújnám magamra persze :D

Ami nem jó
-csúnya összetevők (illat, színezék, habzóanyag [nemigen habzik, az benne a poén]
-napi 2x-i használatnál picit szárít
Ha ezt elhasználom, mást próbálok ki, aztán megnézem hogy azokhoz képest hogy muzsikál

Clean&Clear Deep Cleansing Tonik Érzékeny Bőrre

Clean&Clear Deep Cleansing Tonik Érzékeny Bőrre
2012. július 17.

A legfontosabbb ennek a toniknak a használatában, a mértékletesség Volt egy idő, mikor napi szinten 2x használtam, és az arcom néhány része úgy kiszáradt, mint még soha ( ne tessék durva szárazságra gondolni, csak a én bőröm mindig is normál enyhén zsíros volt) Aztán visszafogtam magam, és láss csodát!!!
Tisztításával meg vagyok elégedve, az illata tetszik, bár kicsit tömény, ugyhogy amikor az orromat tisztítom vele, nem veszek levegeőt :)

Balea Sminklemosó Balzsam 2in1

Balea Sminklemosó Balzsam 2in1
2012. július 17.

ektorA nem vízálló spirállal elbánik, vízállóval még nem próbáltam. A púder-korrektor párost is leszedi, bár ha nagy mennyiségben jut a szembe kicsit csíp.
Nem tudom durvább sminkkel elvbánik-e nekem ez így megfelel. A szemcsípésért pedig-1pont