capcarapcap

Regisztráció dátuma: 2018. február 20.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. február 20.
Bőrprobléma: -

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Hair Superfood Balzsam

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Hair Superfood Balzsam
2021. április 20.

Mielőtt megvettem elolvastam itt a véleményeket. NEM értek egyet a többiekkel sajnos egyáltalán nem pihe puha stb a hajam tőle. Átlag balzsam,Egyébként nem rossz de nem is olyan jó mint ahogy itt sokan dicsérték.

Garnier Skin Naturals Botanical Cream

Garnier Skin Naturals Botanical Cream
2021. április 15.

Egyszer megvettem ennek a mézes verzióját nem voltam tőle elájulva de nem is volt rossz. Zöld teásat akartam venni, de nem volt de azt is csak azért mert szeretem a zöld teás Termékeket. Végül csak ez és a rózsás volt hát hezitáltam , de végül erre esett a választás. Nem bantam meg, pihe puha tőle az arcom. Lehet jobban is használna ha én is tudatosabban ápolnám az arcom. Kellemes illata van nem tolakodó, nem harsány, nekem tetszik.

Beyoncé Heat Wild Orchid

Beyoncé Heat Wild Orchid
2021. április 12.

Még 6 évvel ezelőtt kaptam a páromtól a testpermetét annyira kellemes illatú volt,hogy mai napig is kedvenc parfüm❤️

Zara Red Vanilla EDT

Zara Red Vanilla EDT
2021. április 12.

Istenem, legjobb❤️❤️❤️ Tartósabb picit lehetne de annyira jó illatúés olcsó, hogy még így is megéri❤️❤️

Pantene Pro-V 7 In 1 Olajpermet

Pantene Pro-V 7 In 1 Olajpermet
2021. április 11.

Forintot nem ér. Félre néztem és azt hittem, hogy hajvégápoló olaj,hát nem az. Illata sem.jó. Állaga a gliss kur spraykhez hasonló. Első volt és utolsó,hogy megvettem.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)
2021. április 8.

Túl van sajnos dicsérve. Illata jó, de nem ez a feladata egy hajvégápolónak,hogy csak illatozó... Ápolni semmit nem ápol. Ennél még az avomos argános is jobb.

Diesel Plus Plus Feminine EDT

Diesel Plus Plus Feminine EDT
2020. július 19.

Hatalmas csalódás!
Valami újdonságra vágytam mert általában Policet használok abból szinte már mindegyiket ki próbáltam. Tehát így megrendeltem a napokban mivel páromnak is van csak neki férfi változat, ami elég tartós kellemes illatú.
Ez viszont... Nekem kamillás illatnak tűnik már ameddig érződik kb nettó 5 percig.
Maradok inkább a jól be vállt Police-nál.

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Hajbalzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Hajbalzsam
2019. szeptember 10.

Én nem szeretem a Gliss kur termékeket! De! Mondom adok egy esélyt ennek mert annyira reklámozzák. Ma próbáltam ki előszőr eddig jónak tűnik. Remélem az is marad. Az tény, hogy selymesebb a hajam tőle, az illata gyógynövényes. De nem rossz.

Nivea Micellair Rózsavizes Kétfázisú Micellás Víz

Nivea Micellair Rózsavizes Kétfázisú Micellás Víz
2019. július 13.

Tény lehozza a sminket. De nagyon durván olajos, plusz annyira irritálja a szemem, hogy én alig várom, hogy elfogyjon és többet biztos, hogy nem veszek belőle még ha 200 Ft lesz akkor sem.

Garnier Fructis Anti Dandruff Sampon

Garnier Fructis Anti Dandruff Sampon
2019. július 5.

Fél éven keresztűl alpecint használtam havi 2500 Ft-omba került és semmi hatása nem volt. Ezt 3 hónapja használom 700Ft körül veszem és már többet használt mint az alpecin 6 hónap alatt. Egyszóval imádom! Nem tüntette el a korpát teljesen de legalább már nem naponta kell mossak hajat. Hanem 3 naponta is elég.