Carnageous

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kiehl's Lip Balm #1

Kiehl's Lip Balm #1
2018. február 10.

Nekem a körtés verzió van még, isteni az illata. Nagyon jó az állaga, nagyon fényes és szépen hidratál. A csomagolás csalóka, ugyanis nagyon sokáig elég, tényleg kevés kell belőle. Szerintem megéri, ha tényleg fényes ajakápolót keres az ember.

The Body Shop Teafaolajos Mattító Nappali Arckrém

The Body Shop Teafaolajos Mattító Nappali Arckrém
2018. február 10.

Elég zsíros bőröm van, így napközben mindig átfényesedett. Mióta ezt használom sokat javult a helyzet. Szépen beszívódik és nagyon puhává teszi az arcbőrt, szerintem még a pattanásokat is csökkenti.

L'Oreal Volume Million Lashes Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes Szempillaspirál
2017. december 11.

Nem rossz szempillaspirál, viszont nálam bizony lepereg, hullik napközben, és megfogja a szemöldököm alatti részt is, ahol a szempillám hozzáér. Nekem hamar szárazzabbá vált az állaga. Szépen hosszabbít, de dúsítani nem dúsít. Nem biztos, hogy újra venném.

Pupa Lasting Color Körömlakk

Pupa Lasting Color Körömlakk
2017. február 26.

Nekem nagyon bevált, eddig három színem van és mindegyik tökéletes. Egy hetet simán bírnak anélkül, hogy akár csak egy kicsit lepattogást is tapasztaltam volna. Ez biztos egyénfüggő is, de veri az OPI lakkjaimat is :) Nekem kifejezetten tetszik a vékony ecset, mivel a körömházam is kis pici vékony. Nálam eddig ez a nyerő.

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál
2017. február 1.

Nagyon szeretem, nekem a 2. állásban tetszik jobban. Szép fekete pillákat csinál, bár nekem kicsit kenődik a nap végére, mert elég hosszúak a szempilláim és hozzáérnek a szemhéjamhoz. Ennek ellenére megvagyok vele elégedve.

Stenders Búzavirág Szappan

Stenders Búzavirág Szappan
2017. február 1.

Az illata mesés, a szemcsék az én bőrömnek kicsit erősek, karcolnak. Nem szárít, bár nem olyan krémes. Az illata mindent kárpótol, biztosan újra veszem.

dr. Organic Aloe Vera Szappan

dr. Organic Aloe Vera Szappan
2017. február 1.

Ez az eddigi legkrémesebb szappanom. Az illata nagyon tetszik, kellemes rozmaringos. Szappannal fürdök már rég óta és nekem egyáltalán nem szárít sőt, selymessé teszi a bőrömet, igaz az enyém kissé zsíros. Oda vagyok a szappanokért :)

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza
2017. február 1.

Ez előtt a maybelline géles tusát használtam. Váltottam erre és szerintem megérte. Sokkal krémesebb és az ecsettel is jobban lehet dolgozni. Nagyon tartós és szép intenzív fekte színe van. Egyelőre ez jobban tetszik.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2017. február 1.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni, igaz a saját ecsete nem a legtökéletesebb, de a célnak megfelel. Iszonyat tartós, egy egész napot kibír, sőt ha este elmegyek meg azt is. Nem kenődik és nagyon szép feketére szárad.

UPDATE: Elérkezett az idő, hogy ez a termék használhatatlan legyen. A közepe/vége felé elkezdett beszáradni, a krémességből semmi sem maradt meg, ám a tartóssága még mindig vitathatatlan volt. Kénytelen voltam még a vége előtt megválni tőle, most a L'Orealt próbálom és egyelőre jobban tetszik.

Pupa Made To Last Foundation

Pupa Made To Last Foundation
2017. január 22.

Nehezen vettem rá magam, mivel zsíros a bőrőm nagyon nem szerettem a folyékony alapozókat,így púdreset használtam. Ám betértem a Pupába és minden megváltozott. Zseniális termék, szépen fed, mattít építhető és elég tartós is. A színe is tökéletesen passzol és építhető, Nekem nagyon bevált!