Carolin

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Adrienne Feller Rose De Luxe Hidratálókrém

Adrienne Feller Rose De Luxe Hidratálókrém
2017. október 12.

Ahhoz képest, hogy hidratáló, az állaga kicsit nehézkes és fénylett tőle az arcom. Pedig alapból nem túl zsíros a bőröm.Az illata nagyon kellemes, de összességében semmi különöset nem tud a krém. A bőröm nem lett szebb tőle. Ajándékba kaptam, de magamnak nem venném meg, szerintem nem éri meg az árát.

Kérastase Age Premium Hajhab

Kérastase Age Premium Hajhab
2015. augusztus 10.

Dús hatású és kellemes tapintású tőle a haj. A hosszú távú hatását nem tudtam kitapasztalni, mert az első használat után másnapra olyan vízhólyagos ekcéma alakult ki a tenyeremen, hogy megijedtem. Sosem volt ekcémám ezelőtt, nincs rá hajlamom. Erre a habra gyanakodtam, mert más új kozmetikai terméket nem kezdtem el használni. Ahogy elhagytam a használatát, kezdett elmúlni az ekcéma is. Nem tudom, mi lehet az, de nagyon intenzív vegyszer van benne.

Sleek Face Contour Kit

Sleek Face Contour Kit
2015. július 28.

A Light árnyalatot vettem meg, mert csak az volt készleten. Viszont a termékleírásban, azt írták, hogy nagyon jól rétegezhető, így gondoltam, egy próbát megér. Tényleg erősen fed, nem kell sokat használni belőle és alaposan el kell dolgozni ahhoz, hogy természetes legyen. Nem mondom, hogy a legjobb kontúrozó, amit valaha használtam, de ár érték arányban jó. A highlighter nagyon fényes, arcra használhatatlan. Viszont a szemen, szép fényt ad.

L'Oreal Paris Revitalift Filler [HA]

L'Oreal Paris Revitalift Filler [HA]
2015. április 14.

Mintát próbáltam belőle. Az első, amivel szembesültem a hihetetlenül erős illat. Vajon milyen illata lehet a krémnek alapállapotban, ha így tele kell tömni illatanyaggal? Ráadásul káros is a bőrnek. Személy szerint a La Roche és a Neostrata krémeket részesítem előnyben, amiben nincs illatanyag, legalábbis elenyésző mennyiség. Talán ezért is volt már émelyítően zavaró ennek a krémnek az illata.
A másik gondom az volt, hogy nem éreztem elég táplálónak. Viszonylag fiatal bőröm van még, kevés ránccal és ennek ellenére is olyan gyorsan beszívta a bőröm, mintha nem is lett volna. Többet kellett belőle használnom, mint úgy általában más krémből, így nem mondanám gazdaságosnak.
Felkenve primer hatása van. Optikailag megszépíti a bőrt, de az állapotán nem változtat. Sminkalapnak jó, mert nem kenődik el. Napi szinten ránctalanító krém ként használni szerintem pénzkidobás.
Optikai csalás, nem több. Ezért kap egy csillagot.

Maybelline Superstay Better Skin Alapozó

Maybelline Superstay Better Skin Alapozó
2015. április 14.

Már rég nem találkoztam ennyire gyenge termékkel. Vigasztal a tény, hogy féláron vettem :) Ennél még életem első Avonos color trend alapozója is jobban teljesített.
Tény, hogy jól fed, de maszkosan. Tartóssága egyenlő a nullával pedig fixáló púdert is teszek rá. Orrhegyen, homlokon, arccsonton pár óra alatt foltosan lekopik. Kevert bőröm van, zsíros területeken elkenődik, száraz részeket kiemeli. A pólusokat nagyon durván eltömíti!
Azzal reklámozzák, hogy 3 hét használat után szebb és egyenletesebb lesz az arcbőr. Lehet benne valami, mert ha 3 hét alatt megszokod a tükörképed ezzel a kencével, majd egyszer smink nélkül belenézel a tükörbe, le fogsz döbbenni, milyen szép a bőröd alapozó nélkül.
Csak azért kap 1 csillagot, mert lejjebb nem lehet értékelni.

NeoStrata Bionic Lotion

NeoStrata Bionic Lotion
2014. október 30.

Eddig ahány testápolót próbáltam száraz, ekcémás bőrre, mindegyiknek az volt a jellemzője, hogy zsíros, nehezen kenhető krém. Pont ezért volt számomra nagy meglepetés ez a testápoló. Ugyanis gél állagú, majdhogynem folyékony. Kételkedve próbáltam ki, mivel nálam berögzült, hogy ha gél, akkor az inkább zsíros bőrre jó, de tévedtem. Remekül hidratál, feszesít és gyorsan beszívódik. Nagyon megkedveltem, ezért 5 pontot kap.

Estee Lauder Clear Difference Advanced Blemish Serum

Estee Lauder Clear Difference Advanced Blemish Serum
2014. október 10.

Szerintem ez az egyik legjobb krém tág pólusokra. Tényleg kicsinyíti optikailag a pólusokat. Nem szárít, így a már kialakult pattanásokon nem sokat segít. Kamasz kori és hormonális pattanásokra sem hatásos. Kombinált bőrtípus tökéletes krémje. Fölé egy könnyű hidratálót azért kíván.

Clinique Almost Powder Makeup SPF 15 (régi)

Clinique Almost Powder Makeup SPF 15 (régi)
2014. október 10.

A felvitele után nagyon meglátszik. Mintha arcon dobtak volna egy púderes pamaccsal. Viszont jól fed, ezért kap egy 3-ast.

Clinique Colour Surge Duo Szemhéjpúder

Clinique Colour Surge Duo Szemhéjpúder
2014. október 10.

Porzik, nem tetszik az állaga. Az árnyalatokkal sem vagyok kibékülve. Egészen más a tégelyben és más a szemen. Szeretem a Clinique termékeket, de szemfestékeivel való sokadik próbálkozás után meg kell, hogy állapítsam, hogy nem ez a márka erőssége. Nem tudom miért, pedig a Lauderrel egy futószalagon jönnek ki a gyárból és az Estée Lauder szemfestékei sokkal jobbak.

Clinique Superdefense SPF20 Daily Defense Moisturizer Kombinált és Zsíros Bőrre

Clinique Superdefense SPF20 Daily Defense Moisturizer Kombinált és Zsíros Bőrre
2014. október 10.

Nagyon kellemes állagú krém. Gyorsan beszívódik és puha, hidratált tőle a bőr. Évekkel ezelőtt használtam és nagyon szerettem. Kellett most egy könnyű nappali hidratáló és emellett döntöttem újra. Sajnos szembesülnöm kellett azzal, hogy 30 felett már nem elég.