carolinett33

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Vollaré Cosmetics CBD Hidratáló Arctonik Hyaluronsavval

Vollaré Cosmetics CBD Hidratáló Arctonik Hyaluronsavval
2022. április 8.

Nekem bevált, könnyebb rajta eloszlatni a hidratálót, jó az illata, nem irritált, rugalmasnak éreztem tőle a bőröm csak a végére fura szaga lett

Playboy Play It Wild Tusfürdő

Playboy Play It Wild Tusfürdő
2020. január 7.

Irigylem azokat akik nap közepén is megérzik magukon a tusfürdő illatát velem még sosem történt ilyen, ezzel sem... 😁 de nagyon jó volt őszre-télre azért erős az illata csömör édes pont ahogy szeretem de kicsit benne van az a műviség ami nem hagyja hogy annyira tobzódjak benne :/ kíméletes a bőrhöz, csajos életérzést hozza végülis amiért megveszed 😄 de nekem a sensual vanilla illatú volt a kedvenc csak azt már egy ideje nem látom :/

Rimmel Magnif'eyes Eye Primer

Rimmel Magnif'eyes Eye Primer
2019. november 26.

Nekem sosem volt igazán opció a szemhéjpúder, annyira pici mélyen ülő zsíros szinte ázsiai sminkes rémálom szemhéjam van amin semmi nem maradt meg... aztán idén NYÁRON elkezdtem ezt használni, olyan a munkám hogy simán vannak 12-14 órás munkanapjaim és a tűző napon vagyok folyamatos mozgásban, nem hiszem hogy többet kell mondanom ennél, öt csillag....!!!! (Próbáltam párat, essence, artdeco, rdely, mind krémmánia sztár termékeket, semmit nem értek nekem..)

Bourjois BB Szájfény

Bourjois BB Szájfény
2019. november 26.

Nekem tökéletes kis nyári szájfény volt ez a korallos árnyalat, pont ilyen szint kerestem, felkenve rajtam gyönyörű rózsaszínes egészséges összhatást adott, nem száradt ki a szám, amire kellett tényleg tökéletes volt, nem is használtam mást a nyáron.

Bourjois Eyecatching Extra Volume Szempillaspirál

Bourjois Eyecatching Extra Volume Szempillaspirál
2019. november 26.

Engem nem annyira zavart, hogy nincs szűkítő a nyakán, bár az igaz, hogy nagyon pazarolós, azt hittem több ideig elég lesz... nekem főleg a csomagolás tetszik benne meg a szétválasztás nagyon nagy erőssége a kefének szép dús szempillát csinál tényleg befog minden szálat. Nem nagyon pereg, kenődik, ez is nagy előnye. Nehéz elfogadható szempillaspirált találni ezért 4et adok rá, de többet nem tudok mert az ezután kipróbált oriflame spirál lealázta összeségében... ilyen árnál ekkora márkánál mint a bourjois sokkal nagyobb az elvárás...

SoulCal & Co EDT For Her

SoulCal & Co EDT For Her
2019. május 23.

tegnapelőtt próbáltam ki, igazi klasszikus nyári kókuszos parfüm, nem annyira gyümölcskoktélos inkább púderes, minőségi. Most szagolgatom a pulcsimon a maradékát 2 nappal ezelőttről, és hát tényleg tiiiiiiszta olympea :)))

Nivea Powder Touch Deo Stift

Nivea Powder Touch Deo Stift
2019. február 8.

Kibir egy napot, alapvetoen jol mukodik, diszkret az illata, de darabos azert meg megfogja a ruhat

Trend It Up High Shine Szájfény

Trend It Up High Shine Szájfény
2019. február 8.

Jo kis szajfeny, jol hidratal, nekem egy vilagosabb szin volt de az is egesz pigmentalt.

Balea Deo Roll-On Paradiesblüten

Balea Deo Roll-On Paradiesblüten
2019. február 8.

Illata nagyon jo, hatasa kozel semmi

Beyoncé Heat Rush Parfüm Spray

Beyoncé Heat Rush Parfüm Spray
2019. január 5.

fini tartós a pasimnak is tetszett. tipikus nyári trópusi gyümölcsös, Escada jellegű illatcsalád. 5-6 óra után még simán éreztem. azért nem 5 pont, mert valahogy unalmasabb mint a többi ilyen jellegű illat.

Szerk: megadom az 5 pontot mert volt rajtam azóta hasonló Escadás illat és rettenetesen untam, szóval szerintem velem van a baj :)