Carrie

Regisztráció dátuma: 2015. december 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém
2019. november 16.

A nappali verzióját szeretem (azt szoktam használni éjszakára is), de ez az éjszakai krém nekem túl sűrű, nehez szívódik be, ennek ellenére nem hidratál eléggé.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2019. november 16.

Nagy kedvencem ez az ajakápoló. A száraz, cserepes száj azonnali megmentője!:)

Betty Barclay Bohemian Romance EDP

Betty Barclay Bohemian Romance EDP
2019. május 23.

Ha az illatot kell pontozni, akkor erős 4-es.
EDT verzió van meg nekem. Finom, szolid, nőies illat. Csomagolása is tündéri, a kiszerelése is kedvez a kísérletező kedvűeknek...de ha a tartósságot is nézzük, márpedig egy parfümre ha már kiadok több ezret, akkor szeretném érezni akàr haloványan egy-két órán keresztül legalább. De ez a kis aranyos fél óra múlva úgy tovaszáll hogy csak na, mintha az égvilàgon semmit se fújtam volna magamra. Ha az orromat a csuklómra szorítom, akkor se. Elfújkálom egy pár hét alatt tuti, újravenni a gyatra tartósság miatt nem fogom.

Avon Konjac Szivacs

Avon Konjac Szivacs
2019. május 5.

Szuper dolog ez a kis szivacs! Tág pórusúaknak kötelező! Az arcbőröm láthatóan tisztább mióta ezt használom. Kiderült számomra, hogy még a micellás víz és jó fajta habzó arclemosó együttes használata sem távolít el minden sminkmaradványt, ez pedig tényleg tökéletesen kiszed mindent a pórusokból, mivel a fentiek után ezzel megismételtem az arclemosást és még látszott a szivacson a bb krém maradványa. Ezt használva pedig elég egy minimális mennyiség az arclemosóból, mivel több habot képez. Persze nem szoktam mindig kétszer arcot mosni, reggelente azért nem vagyok ilyen alapos, nincs is szükség rá nyilvàn. Először azért féltem a használatától mert az arckefe nekem durva volt, de ezt bátran ajánlom érzékeny bőrűeknek is! Naponta-kétnaponta esténként bőven elég használni, azért minden arcmosáshoz nem biztos hogy jó.

Inecto Naturals Coconut Body Lotion

Inecto Naturals Coconut Body Lotion
2019. május 5.

Felkenéskor kukacosodik, a hidtatáló hatása pedig annyi volt, hogy màsnap már ugyanolyan száraz volt a bőröm mint előtte. Az illata tubusból szagolva enyhének tűnt, ezért is vettem meg, de felkenéskor tudom hülyén hangzik, "égett, égetett" szaga volt a krémnek. Részemről merő pénzkidobàs😡

Magister Products Ciao Chia Arckrém

Magister Products Ciao Chia Arckrém
2019. február 24.

Azt hozza amit ígér. Tág pórusú, pattanásokra hajlamos, ugyanakkor vízhiányos bőröm megfelelően hidratálja. Alapvetően zsíros a bőröm, viszont ettől a krémtől nem fénylik hamarabb vagy durvábban a bőröm mint más, kimondottan zsíros, vagy kombinált bőrre való kencétől. Külön öröm volt megtapasztalni, hogy esti használat után reggel nem tocsogott zsírban az arcom, majdnem hogy matt volt . Úgy veszem észre, hogy a pórusaimat sem tömíti el. Hamar beszívódik, az illata visszafogott, jó érzés a tudat, hogy valami natúr dologgal kényeztetem az arcbőröm. Úgy mondanám jó kis alap hidratáló krém ez, ami sokaknak beválhat, egyébként szerintem nappalra sem "sok" (persze kinek mi a "sok") anti ageing hatást viszont ne ettől a krémtől várjunk.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2019. február 23.

Nekem a tubusos változata jobban bevált. Ez is teszi a dolgát csak kicsit csípte a szám amikor ezt használtam.

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2019. február 23.

Nagyon meg vagyok vele elégedve fedés, tartósság, szín szempontjából. Még púder nélkül is állta a próbát, pedig zsíros bőröm van, rendszerint minden alapozó, bb meg cc krém hamar átfényesedik rajtam. Nem is keresgélek tovább!:) Megy az 5 pont!

Isana Warming Sugar Plum Duschgel

Isana Warming Sugar Plum Duschgel
2017. december 21.

A tubusból illatolva nagyon megkapó volt, és a csomagolása is rögtön megtetszett. Pozitívum még a géles állag, elég jól habzik is. Bordó színe mondjuk kicsit meglepett, de tetszik. Csakhogy az illata olyan kis gyenge, hogy azt még zuhanyzás közben sem nagyon éreztem, nemhogy utána a bőrömön, ezért 1 csillagot levonok.

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó
2017. december 20.

Sokszor újravettem már, igaz, néha elcsábulok más márkák felé, de mindig visszatérek hozzá.😀 Szebb a bőrképem is, amikor huzamosabb ideig ezt használom.