carrye

Regisztráció dátuma: 2011. november 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2011. november 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

MAC Mineralize Skinfinish Natural

MAC Mineralize Skinfinish Natural
2017. március 31.

Ez lett az abszolút kedvenc! Az AHA-BHA hámlasztóknak és egy kis lézeres "rásegítésnek" hála most eléggé rendben van a bőröm, így ez a púder önmagában is elég. Nem használok alá semmit, ecsettel vagy szivaccsal is szépen felvihető, abszolút természetes, gyakorlatilag láthatatlan a bőrön. Mivel kicsit száraz a bőröm, én kimondottan azért ezt vettem, mert nem matt, hanem van egy kis bőr-fénye. Nagyon imádom!! A táskám állandó lakója lett.

Kell a púder! Blender

Kell a púder! Blender
2017. március 6.

Jól használható, szépen lehet vele dolgozni. Még a kedvenc MAC kompakt BB krémemhez is ezt szeretem legjobban használni. DE az árához képest nekem nagyon hamar elkezdett "foszlani", ezért most kipróbálom a Real Techniques blenderét.. Ha hozza ezt a minőséget, akkor sajnos ez hiába jó és magyar, nem veszek többet. Ennyiért bírhatna hosszabb használatot.

Bioderma Photoderm Spot 50+

Bioderma Photoderm Spot 50+
2016. november 2.

Tavasztól őszig ezt használom, általában kenek alá hidratálót, fölé pedig BB krémet vagy alapozót. Nekem mindennel tökéletesen működik, és bár elég zsíros, viszonylag hamar beszívódik, gond nélkül lehet rá sminkelni. Nem csinál pattanásokat, nem irritálja a bőrt, nekem ez a kence lett a tökéletes fényvédő. Pigmentfoltjaim alig láthatóan vannak csak, hogy azokat mennyire halványítja, arról nem tudok nyilatkozni, mindenesetre az újak kialakulását megakadályozza.

Real Techniques Your Base/Flawless Expert Face Brush

Real Techniques Your Base/Flawless Expert Face Brush
2016. november 2.

Alapozóhoz, BB krémhez használom. Szépen, egyenletesen, csíkmentesen "dolgozik", könnyen tisztítható. Nekem jobban bevált, mint a dupla áron kapható Shiseido ecset :)

Clinique Lash Power Mascara Tartós Szempillaspirál

Clinique Lash Power Mascara Tartós Szempillaspirál
2016. november 2.

Sokat kipróbáltam, de valahogy megint ennél kötöttem ki. Ami nekem nagyon fontos, nem kenődik el, nem lesz a szemem alatt sötét paca, még a nap végére sem. A kicsi kefével könnyen el lehet érni a belső szemzugban lévő pillákat is. Lemosása meleg vízzel vagy vízálló szemfestéklemosóval nagyon egyszerű. Nem csinál műszempilla hatású, óriási szempillákat, de mindennapos használatra nekem ez a tökéletes spirál.

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum
2016. november 2.

Több mintát elhasználtam, hogy próbáljam eldönteni, ez vagy a sötétkék változata legyen a végleges. Mindkettő nagyon jó, a sötétkék a szilikon miatt kicsit "nehezebb" állagú, így ősztől tavaszig azt, tavasztól őszig pedig ezt használom. Nagyon jól hidratál, ahogy felkenem, rögtön elmúlik az a bizonyos száraz, húzódó érzés. Pillanatok alatt beszívódik, rögtön mehet rá a hidratáló.

Paula's Choice Resist Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Resist Super Antioxidant Concentrate Serum
2016. november 2.

Több mintát elhasználtam, hogy próbáljam eldönteni, ez vagy a világoskék változata legyen a végleges. Mindkettő nagyon jó, ez a szilikon miatt kicsit "nehezebb" állagú, így ősztől tavaszig ezt, tavasztól őszig pedig a világoskék testvérét használom. Nagyon jól hidratál, ahogy felkenem, rögtön elmúlik az a bizonyos száraz, húzódó érzés. Nekem ez a szilikonos szérum is hamar beszívódik, rögtön mehet rá a hidratáló.

Paula's Choice Resist Barrier Repair Hidratálókrém

Paula's Choice Resist Barrier Repair Hidratálókrém
2016. november 2.

Nagyon szeretem!! Éjszakára és nappalra is ezt használom, nyáron kenek még rá egy kis Bioderma fényvédőt. Alá nappal a sötétkék antioxidáns szérumot, este pedig a retinolos szérumot használom, és azt kell mondjam, szuper. Próbálgattam nyárra többféle fényvédős hidratálót, de valahogy mindig visszatértem ehhez :)

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2016. november 2.

Próbáltam hidegben-melegben, télen-nyáron, de nekem nagyon szárítja a bőrömet. Már felkenés közben olyan, mintha szinte tapadna a bőrre. Az sem tetszik, hogy abszolút matt. Valószínűleg egyébként semmi baj nincs ezzel a krémmel, csak nem az én korosztályomnak, illetve bőrtípusomnak való.

MAC Prep+Prime Kompakt BB Krém SPF30

MAC Prep+Prime Kompakt BB Krém SPF30
2016. november 2.

Az eladó ajánlotta ezt a kompaktot, mert kimondottan olyat szerettem volna, aminek nem matt finishe van. Vékony rétegben, keveset kell felvinni belőle, úgy nagyon szép, természetes "bőrfényű" a végeredmény.