Carson32

Regisztráció dátuma: 2018. december 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. december 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2019. január 3.

Még nyáron vettem a nehezen barnuló és világos bőrömre. Végül ősszel használtam el, este és reggel kenegettem magam és egy hét alatt nagyon szép bronzos bőrszínem lett! Az illatát is nagyon szeretem és nagyon selymes lett a bőröm tőle! Fogok még venni belőle! Csak remélem legközelebb nem keverem össze a világos és sötét bőrre valót! (Bár lehet, hogy nem lett volna nagy galiba ha mégis csak a másikat használom.)

GUCCI Guilty

GUCCI Guilty
2019. január 3.

Egy kis mintám volt belőle, amit a szalagavatómon viseltem és még utána, amíg tartott! El is felejtkeztem még róla, hogy van ilyenem, de nagyon egymásra találtunk! Az én bőrömön imádni való és nagyon komoly illat lett! Be fogok szerezni egy nagyobb üveggel belőle!

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2019. január 3.

Nagy kedvencem ez a parfüm! Sokáig használtam a 30 ml - s kis üveget és nagyon tartós az illat, így nem kell feltétlen nyakon öntenem magam vele. Imádom ezt az erőteljes virágos illatot, minden benne van, ami kell! Sokáig csak szemeztem vele, de nem bántam meg, hogy megvettem!

Montblanc Lady Emblem Montblanc for Women

Montblanc Lady Emblem Montblanc for Women
2019. január 3.

Karácsonyra kaptam! Először rajtam nagyon hasonlít az illat a Versace Bright Chrystal illatára, de ahogy láttam azért van különbség köztük. Nem rossz, nem rossz, de valami nagyon hiányzik belőle és nekem valahogy van egy szappanos beütése! Bár nem hiszem, hogy megvenném magamnak ha elfogy.

Sensodyne Fluorid+Menta Fogkrém

Sensodyne Fluorid+Menta Fogkrém
2018. december 18.

A hihetetlenül problémás fogaimnak jót tett. A fogérzékenységet sikeresen megszűntette, és már csak ezt használom a Parodontax-al felváltva!

Garnier Tissue Nyugtató Maszk Kamillával

Garnier Tissue Nyugtató Maszk Kamillával
2018. december 18.

Sokra nem nemtem vele! Drága is és iszonyat mennyiségű krém van a gézen. Az elején nem is tudtam mit kezdeni vele. Nem nagyon illeszkedett az arcomra, mert még a hajamra is jutott belőle. Szóval végül inkább csak kenegettem a krémet az arcomra. Úgy viszont egész jó hatással volt a bőrömre!

Parodontax Fluorid Fogkrém (régi)

Parodontax Fluorid Fogkrém (régi)
2018. december 18.

A fogaimmal sajnos rengeteg problémám van és már én vagyok a VIP páciens a fogorvosnál. Rájöttem, hogy nem elég, hogy naponta 2-3 alkalommal fogat mosok, de nem mindegy, hogy mivel. Eleinte sajnáltam a pénzt ezekre, mondván minek? Aztán rájöttem, hogy ettől nem kell sajnálni.
Az elején nagyon meglepett a sós íze,aztán meg már alig vártam a fogmosást és hihetetlen módon megtisztította a fogközeimet. Tényleg nem vérzik az ínyem, de még nem merek sokat mondani,mert csak 3 hónapja használom, egy év múlva már kiderülhet, hogy mennyire védte-e meg a fogaimat!

Balea Hautrein Pattanás Elleni Lehúzható Arcmaszk

Balea Hautrein Pattanás Elleni Lehúzható Arcmaszk
2018. december 18.

Nem csinált semmit a pattanásaimmal, felvinni pedig nem volt túl egyszerű. A kezemről alig tudtam lemosni és még a mosdókagylót is összekentem vele. Szeretni akartam, de nem tudom!

Garnier Pure Exfo-Brushers Oil Control

Garnier Pure Exfo-Brushers Oil Control
2018. december 18.

A csomagolása nem a legmegfelelőbb! Az én arcommal semmit sem kezdett, nem lett kevesebb miteszerem vagy pattanásom. Inkább száraz és viszkető bőrt okozott. Teljesen nem is tudtam elhasználni.

Garnier Essentials Sminklemosó Tej Száraz és Érzékeny Bőrre

Garnier Essentials Sminklemosó Tej Száraz és Érzékeny Bőrre
2018. december 18.

Nagyon jól megtisztította az arcomat, a sminket is jól leszedte, de azért volt szempillaspirál ami kifogott rajta! Az illata pedig egészen jó!