Cassie25

2030 pont

Regisztráció dátuma: 2013. március 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2030 pont

Regisztráció dátuma: 2013. március 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Babor Ampoule Concentrates FP Perfect Glow

Babor Ampoule Concentrates FP Perfect Glow
2018. október 30.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket. Nagyon örülök, hogy volt lehetőségem kipróbálni.
Nekem sajnos nem jött be. A csomagolása számomra katasztrófa. Mutatósnak mutatós, de nem praktikus. Egy adagot el tudnék osztani 2 használatra, reggelre és estére, viszont mivel letörjük a tetejét, így nem hagyhatom ott nyitva egész álló nap....... Számomra az nem higénikus.
A bőröm puha és sima tőle, de a ragyogásból én semmit nem látok :D
Számomra ez az adag nem éri meg az árát.
Maradok a Shiseidonál :)

Lime Crime Plushies Soft Focus Lip Veil

Lime Crime Plushies Soft Focus Lip Veil
2018. október 5.

3 színem van belőle :) A világosabbak nagyon jól működnek, 6 órát simán kibírnak újrakenés nélkül. A probléma a sötétebb színeknél van. Nagyon furcsán és csúnyán kopnak (nekem 3 óra után vállalhatatlan lesz), amit ha újraken az ember akkor is furán néz ki. Mindettől függetlenül számomra az egyik legjobb folyékony rúzs, amit eddig próbáltam.

Dove Original Compressed Aerosol

Dove Original Compressed Aerosol
2018. augusztus 22.

Alapból is nagyon szeretem a Dove dezodorokat, általában a körtéset használom. A kisebb kiszerelést tesztelésre kaptam és ugyanolyan jó volt, mint a nagy. Meg voltam elégedve az illatával, hatásával, tartósságával és tetszett a mérete is :)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. február 14.

A 10-es árnyalat van meg nekem. Sajnálom, hogy nincs belőle még világosabb, mert miután oxidálódik, ez is sötét nekem. Ami nagy kár, mert nekem nincs különösebb bajom ezzel az alapozóval. High End-es alapozókat használok (Armani, Mac, Dior, mikor melyik), igazából nem is tudom, miért vettem le ezt a polcról a drogériában, szerintem kíváncsi voltam, hogy miket tudnak a drogériás alapozók. meglepetésemre, nem rossz. Nap végére vannak vele problémáim, de azok a drágábbakkal is voltak. Nekem elég ez a fedés. Árához képest szerintem rendben van az alapozó, de egy próbát biztosan megér :)

Catrice Absolute Rose Szemhéjpúder Paletta

Catrice Absolute Rose Szemhéjpúder Paletta
2017. augusztus 31.

Nekem sajna nagyon nem jött be. Számomra sajnos ezek a színek nem voltak se rendesen pigmentáltak, se tartósak. Én nem tudtam szépen össze sem satírozni.

Catrice Light Correcting Serum Primer

Catrice Light Correcting Serum Primer
2017. augusztus 31.

Sok Catrice terméket kipróbáltam, egyet leszámítva semmi sem tetszett nekem tőlük (ami tetszett, az szintén egy primer volt, sajna limitált). De mivel az az az egy primer nagyon bejött, így úgy gondoltam, hogy náluk keresgélek. Nem sok bizodalmam volt a termékben, de rajtam működik :) Az aranyfényt és a ragyogást nem látom, megmondom őszintén, de az Armani alapozóm olyan tökéletesen terül rajta, hogy azt elmondani nem tudom :) Nagyon jól működnek együtt :)

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream
2017. augusztus 31.

Az első egy hétben nem éreztem semmi változást, de utána valahogy elkezdtünk jól együtt működni :) Már nincsenek száraz foltok az arcomon, sokkal szebben mutat rajtam az alapozó :) Ár-érték arányban szerintem nagyon jó :)

ColourPop "She" Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop "She" Pressed Powder Shadow Palette
2017. augusztus 31.

Nagyon szeretem :) Teljesen elégedett vagyok vele. Jobban, mint pár high endes palettámat. Igaz, hogy kicsit porol és kicsik a panek (de így legalább lesz esélyem elfogyasztani egy adott színt) és hamar koszos lesz maga a paletta. De nem finnyáskodom, ezek csak apróságok. Tetszik, hogy pigmentáltak a színek és könnyen satírozhatóak :)
(A vicc, hogy elsőre nem vonzott, mert a Super Shock szemfestékekkel nagyon elégedetlen voltam sajnos :( )
A tartóssága ugyanolyan, mint minden más palettámnak, nekem primerrel minden simán kitart reggel 7-től este 9-ig.
Jelenleg többet nyúlok ezért, mint a Too Faced, Zoeva és bármelyik másik palettámért.
Nagyon gondolkodom, hogy rendelek későbbre egy tartalékot is :)
Szerintem az áráért cserébe ez egy nagyon jó vétel :)
6 nap alatt itt volt :) Meg lehet kövezni, de én jobban szeretem, mint a Yes Please palettámat :) Bár, most ezen a héten mixelem a kettőt és így is gyönyörűek :)

ColourPop Yes Please Palette

ColourPop Yes Please Palette
2017. augusztus 31.

Nagyon gondolkodom, hogy rendelek későbbre egy tartalékot is :)
Szerintem az áráért cserébe ez egy nagyon jó vétel :)

L'Oreal Paris Colorista Wash Out Színező

L'Oreal Paris Colorista Wash Out Színező
2017. május 5.

Hát, skacok, én nem nem tudom, valószínűleg én kaptam túl jó terméket. Íme a sztorim:
A legvilágosabb pinket akartam venni, de néztem videókat, meg elolvastam a véleményeket. Úgy értelmeztem, hogy a szőke hajamat nem nagyon fogja meg fogni az, amit kinéztem, így megvettem a dirty pinket. Olvasom, mossam addig, amíg enged a szín. Nem hazudok, nekem egy csepp pink szín se jött ki, amikor mostam le a festéket. Már túl vagyok a 8-ik hajmosáson és még mindig meg van a szín. Tehát, 2 mosásra terveztem és még 3 hét után is meg volt.............