Cataleya

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Madre Labs Thickening Shampoo

Madre Labs Thickening Shampoo
2016. június 30.

Írtam már itt sok dicsőítő véleményt az KM-en de erre kellett volna csak hagynom az energiám. Ez valami csoda! Finom az illata, már hajmosás közben valóban érezhető a változás, a száraz hajvégeim puhábbak lettek már mosás alatt is. Újra fogom venni, sőt nem is egyet hanem többet is!!!
ÖT CSILLAG!

Madre Labs Witch Hazel Toner

Madre Labs Witch Hazel Toner
2016. június 30.

Először azt hittem, hogy az ócska bolti kencék "műrózsa" illatát nem szeretem. Hát nem így van. Ennek sem tetszik. :-D
De ezt leszámítva mindennap használom és szeretem is nagyon. Próbáltam sminket is lemosni vele de azt nem tudtam. Szeretem amilyen utána a bőröm, tehát tuti újraveszem és majd befogom az orrom. :-)

Hurraw! Grapefruit Lip Balm

Hurraw! Grapefruit Lip Balm
2016. június 27.

Azt hittem a Carmex-nél már nem lehet nekem jobbat mutatni. Hát DE! Ez egy csoda. Az illata isteni finom, az összetevői mesések és a hatása is szuper. Este bekenem, reggelre nagyon puhák az ajkaim, és amilért jobban szeretem ezt, mint a Carmexet az az, hogy ez nem hagy ragacsos érzést utána az szájon. Újraveszem biztosan!

Yves Rocher Jardins du Monde Krémtusfürdő Guatemalai Makadámdióval

Yves Rocher Jardins du Monde Krémtusfürdő Guatemalai Makadámdióval
2016. május 1.

Imádom az illatát. Bár még csak 3-4 napja használom, ezért a bőröm véleményét még nem tudom (eddig nem rossz). Engem a kekszes görög joghurtra emlékeztet ez a csoda illat. :-)

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2016. március 20.

Az első alapozóm, tehát még nincs nagy tapasztalat mögöttem, de többet ez tuti nem kerül a kosaramba. Kuponnal vettem ezért annyira nem csalódás, de az eredeti árán nem venném meg. A legnagyobb problémám, hogy miután felkenem /próbálnám felkenni/ egyből szárad. Ecsettel sem megy, ujjal sem.

Madre Labs Unscented Hand Cream

Madre Labs Unscented Hand Cream
2016. március 13.

A kedvenc krémem lett. Nagyon szeretem az illatát /bár elméletileg unscented). Ápol és hamar beszívódik. CSODA!

s-he stylezone Ajakdúsító Szájfény

s-he stylezone Ajakdúsító Szájfény
2015. november 15.

JOY-napos vásárlásom alkalmával jött velem haza egy Clear-csillámos árnyalat. Nagyon szép fényt ad és a viselése sem kellemetlen(mint a Carmex, olyan bizsergető). Örülök, hogy megvettem, szupi!

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2015. november 14.

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki ajánlotta itt a KM-n ezt a csodát! I-MÁ-DOM. Sokáig gondolkodtam, hogy érdemes-e megvenni, de végül rávettem magam. Attól tartottam, hogy csak az árhoz képest működik jól, de tényleg lekörözi a Rimmel spirálomat is. Biztosan újraveszem! Ha lehetne 10 csillagot adnék!!!

eos Visibly Soft Lip Balm - Vanilla Mint

eos Visibly Soft Lip Balm - Vanilla Mint
2015. november 2.

Elírták, inkább 3.000 Ft...

Labello Lip Butter Raspberry Rosé

Labello Lip Butter Raspberry Rosé
2015. október 27.

Gyönyörű! Én a Carmex ajakápolómat tartom az igazán hatásosnak és a kevésbé szép csomagolásúnak, ezt pedig inkább az esztétikusnak és finom illatúnak, de gyengébbnek. Szuper az állaga és mesés a színe, illata valami csoda. Bár azt csodálom, hogy senki nem írta azt, hogy nehezen lehet lepattintani a kis tetejét.. nekem emiatt 4,5 csillag