Catcatcat

Regisztráció dátuma: 2015. július 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Enrique Iglesias Deeply Yours For Her

Enrique Iglesias Deeply Yours For Her
2016. július 5.

Hellcall666 szétröhögtem magam a véleményeden, feldobtad a napomat 😂😂😂

Szóval a parfüm nekem is nagyon tetszik, van benne valami különleges amiért megfogott, lehet ez az édes citrusos illat ilyen fura egyveleg nekem, mert a citrus illatokhoz általában a frissességet kapcsolom, ez meg egy picit "fülledt" illat. Tartósnak lehetne tartósabb ezért csak 4 csillag.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2016. június 30.

Még mikor hideg volt nagyon kicserepesedett a szám, de olyannyira hogy vérzett és sebes lett. Semmilyen ajakápoló nem használt, aztán megvettem ezt a papírragasztó kinézetű valamit, hátha segít a helyzeten és komolyan ha nem én tapasztalom el se hiszem, hogy egy éjszaka alatt hogy rendbetette az ajkaimat! Aztán annyira oda meg vissza voltam érte, hogy reggel-este ezt kentem az ajkamra de jó vastagon, hát hiba volt :D rendszeres használattal pont az ellentetjét értem el a kívánt hatásnak és iszonyat mód elkezdett szárítani, szóval már csak akkor kenem ha nagyon vészhelyzet van, mert akkor tényleg csodákra képes :)
Próbáltam rúzs alapnak is használni, de arra nem vált be, ilyen ragacsos valami lett tőle a számon ahogy rákentem a rúzst, még akkor is mikor vékony rétegben kentem alá ezt a stiftet.
Mindent összevetve szerintem remek termék, megéri az árát csak tudni kell használni :)

Oriflame Nature Secrets Radírozó Tusolózselé Mentával és Málnával

Oriflame Nature Secrets Radírozó Tusolózselé Mentával és Málnával
2016. június 30.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt! Isteni finom illata van, így nyáron kifejezetten hűsítő érzést ad :)
A hatása igazából nálam semmi extra, sőt szerintem a radírozó szemcsék csak dísznek vannak benne, mert nem ér semmit, de legalább nem szárít.

Fa Sport Double Power Deo Spray

Fa Sport Double Power Deo Spray
2016. június 30.

Hát... Tényleg jó lenne mint izzadásgátló, edzésekhez használtam jó párszor és tényleg véd izzadságszag ellen, viszont nekem az illata szúrós, egyáltalán nem egy csajos illatú dezodor a rózsaszín dizájn ellenére.. Szóval az "illata" nagyon zavar úgyhogy tuti nem veszem újra.

Fuszekli-Tex Kecsketej Szappan Natúr

Fuszekli-Tex Kecsketej Szappan Natúr
2015. augusztus 21.

Eddigi legjobb szappanom! Végre egy szappan ami nem szárít és nem is zsírosít el se hiszem :D Már elegem volt az ilyen gyümölccsel, fűszerrel meg mindenféle kerti növénnyel kutyult szappanokból így hát erre a natúr sima egyszerű kecsketejesre esett a választásom.
Teljesen rendbe hozta a kombinált, pattanásos arcomat aminek nagyon hálás vagyok :) viszont annak nem, mikor véletlenül a szemembe kerül hát akkor üvölteni tudnék úgy csíp xD
Nekem kb. 2 hónapig elég ez a szappan, igaz csak az arcomra használom. A habzást még gyakorolnia kell, inkább ilyen krémesen habzik, nem olyan durván, mint más szappanok, de ez eltörpül a hatása mellett.

Manhattan Supersize Szempillaspirál

Manhattan Supersize Szempillaspirál
2015. augusztus 21.

Nem rossz spirál, pozitívum, hogy tartós, tényleg dúsít és sokáig elég, de nem újravevős, mert összecsomózza a pilláimat és olyan "bogárlábas" lesz: xD :/

Labello Lip Butter Raspberry Rosé

Labello Lip Butter Raspberry Rosé
2015. augusztus 21.

Tegnap kaptam ajándékba és jelentem, hogy eszméletlen jó! Az illata nagyon kellemes tényleg málna, nem pedig az a műgyümölcs illat, a színe is nagyon szép, babarózsaszín amivel ha kicsivel többet kenek fel a számra akkor szinte felér egy színezett szájfénnyel:) ami még tetszik benne az, hogy jó zsíros, ezzel tutira ápolva vannak az ajkaim :)

Gliss Kur Hyaluron Filler Express Repair Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Hyaluron Filler Express Repair Hajregeneráló Balzsam
2015. július 28.

Nekem tetszik az illata. Könnyen kifésülhető vele a hajam és megszárítás után szép fényes lesz, de ez a csoda kb egy napig se tart nálam. Egyébként gyorsan zsírosítja a hajamat és nemhogy dúsabbnak tűnne tőle még le is lapítja.

Manna Organikus Ghánai Sheavaj

Manna Organikus Ghánai Sheavaj
2015. július 18.

Néhanapján használom csak, mert észrevettem, hogy mindennapos használatkor nagyon bezsírosodik tőle az arcom, ennek ellenére nagyon szeretem. Az állaga miatt tényleg nehezen kenhető és azért az nem tesz valami jót ha végig kell nyúznom az arcomon, így vizes kézzel szoktam felkenni, mert valamennyire kenhetőbb állagú lesz. Nekem a kis tégelyes van meg és már év eleje óta használom, szóval nekem sokáig elég :)
Szerintem nem veszem újra, az igazi ok az, hogy a Manna termékek szerintem túl vannak árazva ez pedig egy nagyon jó krém, de csodákat nem művel :/ de természetesen örülnék neki, ha valaki venne nekem egy ilyet ajándékba :D

Clan Color Szőlőzsír

Clan Color Szőlőzsír
2015. július 18.

Nagyon meg vagyok vele elégedve! 100ft-ért szoktam venni, szinte nevetséges, hogy ennyi pénzért simán veri a labellot meg hasonlókat! Vannak időszakok, mikor nagyon kicserepesedik az ajkam, ég és fáj és szó szerint semmi nem segít rajta hiába kenek 3 réteget a számra másik szőlőzsírral ez egy éjszaka alatt helyrehozza!