Catcatcat

Regisztráció dátuma: 2015. július 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Mystic Hajápoló Spray

Mystic Hajápoló Spray
2015. július 17.

Százforintos boltba vettem 140 ft-ért (mindenhol más az ára) és nekem nagyon bevált!! Hajmosás után ráfújom a törölközőszáraz hajamra és úgy szárítom meg a hajamat. Szép fényt ad és könnyen kifésülhetővé teszi a hajat, pedig az enyém nagyon gubancolódik és kész rémálom lenne simán kifésülni..
Nekem jobban bevált mint az eddigi drágább hajsprayek amiket használtam, szinte már ajándék egy ilyen jó hajápoló terméket kapni ennyi pénzért :D

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)
2015. július 16.

Az itteni vélemények miatt vettem meg ezt a terméket (igazából már nem nagyon veszek meg semmit, aminek itt nem nézek utána :D)
Szóval, egyelőre nagyon bejön ez a balzsam, megjegyzem 2 hete lett leszívatva a derékig érő fekete hajam világosbarnára, így most szuperül ápolnom kell, hogy ne roncsolódjon annyira a hossza és pont ezért nagyon kíváncsi leszek, hogy mennyire fog használni ez a balzsam hosszútávon.
Még csak pár alkalommal használtam és selyemhajat varázsolt, habár a hajhosszam még mindig picit száraznak tűnik remélem tényleg jól fog ápolni a továbbiakban. Egyelőre megelőlegezem neki az 5*-ot. :)

Essence Get Big! Lashes Tripla Fekete Szempillaspirál

Essence Get Big! Lashes Tripla Fekete Szempillaspirál
2015. július 16.

Nem rossz spirál, de használtam már jobbat is. Elég sokáig kell vele kennem a pillám mire tényleg elérem vele azt a hatást, amit szeretnék, de ha ez sikerül akkor tényleg szép pillákat csinál. A keféje nagyon sok festéket vesz fel nekem ami egyrészt azért nem jó, mert le kell kapargatnom a tubuson és tiszta festék lesz minden, másrészt azért nem, mert összeragadnak a szempilláim.

B.U. Heartbeat

B.U. Heartbeat
2015. július 16.

Imádom az illatát, teljesen passzol hozzám :D Gimiben csak ezt voltam hajlandó magamra fújni, most már más parfümökkel is kísérletezem, de mindig visszatérek hozzá. Szerintem EDT-hez képest elég tartós az illata :)

Balea Shining Cocos Deo-Bodyspray Kókuszillattal

Balea Shining Cocos Deo-Bodyspray Kókuszillattal
2015. július 16.

Imádom az illatát és szerencsére órák után is megcsap a kókuszillata, már többen is kérdezték tőlem, hogy mi ennyire jó illatú rajtam! :)
Nekem a hatása is bevált, pedig szinte mindennap edzek és a meleget se bírom valami jól, ennek ellenére mégsem érzek magamon semmi izzadságszagot. 400ft-ért vettem a DM-be szerintem annyiért bőven megéri árát :D

Editt Cosmetics Soft Q10 és Kecsketejes Mindennapi Ápoló Krém E Vitaminnal

Editt Cosmetics Soft Q10 és Kecsketejes Mindennapi Ápoló Krém E Vitaminnal
2015. július 16.

Megvettem, mert hittem a leírásának, hogy csakis természetes összetevőkből áll... aha, ez megtanított, hogy előbb inkább nézzem meg az összetevőlistát megvétel előtt, minthogy bedőljek a kamuszövegnek. Nem értem minek bele ez a sok tartósítószer de most tényleg, ezért tutira nem fogom használni.

Oriflame Essentials Multifunkciós Krém Dinnyével

Oriflame Essentials Multifunkciós Krém Dinnyével
2015. július 8.

A bőröm nem igényel különösebb hidratálást, így az illata miatt vettem meg :) egyszerűen imádom az illatát!! Friss, üde, igazi nyári illat szinte kedvem lenne beleharapni, bár azt hiszem az már kevésbé lenne kellemes élmény :D a tégelye meg olyan kis szép és cuki, hogy sajnáltam kidobni.

Balea Street Art Showergel Mit Beerenduft

Balea Street Art Showergel Mit Beerenduft
2015. július 8.

Ez egy nagyon cuki kis tusfürdő jó illattal :) szeretem, hogy ilyen mini, táskámba szoktam hordozni és edzés után lezuhanyzok vele, nekem erre tökéletes.

Manna Dolce Vita Szappan- Narancs és Bergamott Illattal

Manna Dolce Vita Szappan- Narancs és Bergamott Illattal
2015. július 8.

Ez az egyetlen mannaszappan ami nem aszalta szét a bőrömet (ezaz!!) Az illata nagyon kellemes, finoman habzik és jól tisztít. Egészen megszerettem ezt a szappant, múltkor azért mentem be a DM-be, hogy pár hónap kimaradás után ismét beszerezzem, de kénytelen voltam egy másikat venni, ugyanis bármilyen jó ez a szappan 1500-at tuti nem adok érte...

La Roche-Posay Effaclar K(+) Bőrkiegyenlítő Arckrém Zsíros, Mitesszeres Bőrre

La Roche-Posay Effaclar K(+) Bőrkiegyenlítő Arckrém Zsíros, Mitesszeres Bőrre
2015. július 8.

Nekem ez az úgynevezett SOS krémem :D A szaga miatt nem használom mindennap, de ha úgy látom, hogy kezdenek kijönni a pattik vagy már nagyon gáz a helyzet, akkor este megtisztított arcra felkenem ezt a krémet és másnap reggel szebb bőr fogad.