Catcatcat

Regisztráció dátuma: 2015. július 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Pure Skin Pattanástalanító Kompakt Púder

Essence Pure Skin Pattanástalanító Kompakt Púder
2015. július 7.

Szerintem ez egy egész jó púder! Nekem nem okozott több pattanást és mikor felkenem, alig látszik, hogy van az arcomon valami, mégis szépen fed. Igaz valamikor egy nap többször is fel kell frissítenem, mert hamar lepereg az arcomról (amit nem igazán bánok, mivel így nem tömíti el a pórusaimat és amúgy is viszonylag lassan fogy).
Használtam már drágább púdereket is pl. Clinique-t, ami tartósabb volt, de az ára is elég borsos volt, így erre váltottam és egyáltalán nem bántam meg, főleg, hogy a kettő nálam hatásban nem annyira tért el egymástól, árban pedig annál inkább :D

Green Pharmacy Sampon Normál és Zsíros Hajra Körömvirág Kivonattal

Green Pharmacy Sampon Normál és Zsíros Hajra Körömvirág Kivonattal
2015. július 7.

Nem az igazi. Tény, hogy a hajam zsírosodását tényleg kitolta 1-2 nappal, de az a baj, hogy a hosszát is elég durván kiszárította, hiába balzsamoztam. Közvetlen használata után vizesen a hajam tapintása olyan durván száraz, szálkás volt és amint váltottam másik samponra, ez az érzés 1-2 mosás után eltűnt, szóval tuti ő volt a ludas :/

Eszter Körömlakklemosó Acetonmentes

Eszter Körömlakklemosó Acetonmentes
2015. július 7.

Nekem alig szedi le a lakkot, a körmöm utána meg lakkfoltos marad, amit dörzsölhetek utána még percekig és az eredmény egy fehér száraz köröm lesz... a szagát meg inkább hagyjuk, ahhoz képest, hogy acetonmentes egyáltalán nem kíméletesebb, mint az acetonos verziója, bár az se szedte le nekem a lakkot normálisan...

Oriflame Nature Secrets Testpermet Mentával és Málnával

Oriflame Nature Secrets Testpermet Mentával és Málnával
2015. július 7.

Kedvenc testpermetem!! Annyira jó illata van, igazi friss illat :) nyáron, 40 fokban a buszmegállóban igazi életmentő tud lenni :D
Én otthon a hűtőben szoktam tárolni és ha megyek valahova, akkor viszem is magammal a jó hideg permetemet, másképp nem bírnám ki az utcán. Kicsit tényleg ragad, de ez az egyetlen hátránya. Már 2 flakonnal elhasználtam és tervezem újravenni :)

Vanita Argánolajos Kézi Készítésű Krémszappan

Vanita Argánolajos Kézi Készítésű Krémszappan
2015. július 6.

Jó kis szappan, akinek szárazabb arcbőre van annak szerintem jobban beválhat, mint nekem. Jó pont, hogy nem szárította szét az arcomat (ez kb megváltás volt egy mannaszappan után), nem mállott a szappan és elég jól hidratált (+ szerintem kicsit halványodtak a hegek az arcomon), viszont zsírosodott tőle a bőröm.

Maybelline Affinimat Púder

Maybelline Affinimat Púder
2015. július 6.

Ez egy tök jó púder, csak nem nekem. Tényleg hihetetlenül jól fed, tartós és nem csillog a fejemen x idő elteltével se. De az én bőröm nem viseli el. Alig pár órát volt az arcomon és már azonnal tele lett sok apró mitesszerrel és pattanással... először azt hittem, hogy csak véletlenül jött ki pont a használatakor ennyi ragya a fejemre, aztán észrevettem, hogy akárhányszor felkentem ezt a púdert, lemosáskor mindig csúnyább bőr fogadott, de egyébként tökéletesen lefedte azokat a ragyákat a fejemen, amiket okozott...
Teljesen eltömíti a pórusaimat, szóval ez a púder abszolút nem befutó.

Oriflame Feminelle Frissítő Intimdezodor

Oriflame Feminelle Frissítő Intimdezodor
2015. július 6.

Nem létfontosságú, de jó ha van. Tényleg frissít és tisztaság érzetet ad, ami szerintem hasznos ilyen meleg időben. Egyébként nekem jobban tetszik ennek a lótuszvirágosnak az illata,mint a narancsvirágos verziójának. :)

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2015. július 6.

Pár hete vettem meg az itteni vélemények alapján. Nem rossz, én is fent szoktam hagyni legalább 30 percig és tényleg pihe-puha lesz tőle a hajam, megszárítás után meg szép fényes :) az illata nekem még pont a tűrhető kategóriába esik, jó illat, de egy kicsit erősnek találom. Igazából az az érzésem ezzel a pakolással kapcsolatban, hogy csak kelti az egészséges haj látszatát, nem ápol annyira. Ennek ellenére továbbra is használni fogom, mert szerintem a Baleás balzsamommal jó párost fognak alkotni :D

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2015. július 4.

Volt szerencsém pár alkalommal ezzel a szappannal mosakodni... kb szétaszalta az arcomat, olyan volt, mintha minden nedvet kiszívott volna belőle, eléggé dehidratált lett tőle a bőröm. Használata után annyira húzódott az arcom, hogy mosolyogni is alig bírtam. Tuti nem használom többet.

Oriflame Very Me Clickit Eyeliner Szemhéjtus

Oriflame Very Me Clickit Eyeliner Szemhéjtus
2015. július 4.

Szeretem, mert teljesít mindent amit egy szemhéjtustól elvárok: nem kenődik el, fixen megmarad, egyszerű a használata, gyorsan szárad, szép intenzív színe van, könnyen lemosható és a kis kiszerelése ellenére nehezen fogy, pedig már lassan egy éve megvan és igaz nem napi szinten, de viszonylag gyakran használom.
Szóval összességében ez egy szuper termék <3