cation

Regisztráció dátuma: 2018. április 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. április 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2019. április 1.

Az államon folyamatosan perioralis dermatitisszel szenvedek, ez a termék kitűnően visszahúzta a gyulladást, csak nagyon ritkán jöttek ki újabb kis “pattanások”, amiket gyorsan el is tüntetett mindig. Az azelainsav ezen formája volt nekem a legtökéletesebb, mert ha túl sok vagy túl “nehéz” kozmetikumot kenek az államra, rögtön előjön.
Használtam még a T vonalamra, sokkal kevésbé zsírosodik, a fekete mitteszereket ugyan nem tüntette el, de kordában tartja őket. Ha pattanásom jött ki, azzal is hamar elbánt. Egyedül a pattanások utáni foltokkal nem tudott mit kezdeni.
Ami még pozitívum számomra, hogy nem szárít, inkább mintha még hidratálna is egy kicsit.
Imádom a terméket, de nem tudom, hogy újravegyem-e, mert az utolsó jó pár milliliter a táskámban landolt, ugyanis folyamatosan szétjött a pipetta teteje, mindig nekem kellett visszarakni a helyére, és csak egyszer nem vettem észre és annyi. Pedig amúgy szépen fogyott, nem kellett túl sokat használni egy-egy alkalommal. Nagyon fáj a szívem, mert ez így pocsékolás, és csak úgy hirtelen apad nélkül maradtam. Emiatt nem veszek le csillagot, mert maga a termék csodaszer számomra, csak légyszi csináljatok normálisan záródó üveget, mert a többi G&G terméknél is előjött ez a probléma.

Isana Lash Color Szemöldök-és Szempillafesték

Isana Lash Color Szemöldök-és Szempillafesték
2019. március 24.

Nem tudom, az előttem írók, hogy csinálták, de nekem a BARNA festéktől ÉJFEKETE lett az egész szemöldököm, 5-6 perc alatt. Elég mérges vagyok, mert a szőke hajamhoz nevetségesen néz ki, arra nem is számítok, hogy kopna, két nap alatt mostam párszor már arcot és nem is engedi a színét se, úgyhogy szőkíthetem ki.

Balea Szemkörnyékápoló Q10 Ránctalanitó Tapasz

Balea Szemkörnyékápoló Q10 Ránctalanitó Tapasz
2018. szeptember 26.

Most vettem egy hete a DM-ben, valószínűleg újra gyártják.
Se látványra nincs változás, se érzetre, de legalább nem irritál, cserében nem is csinál semmit. Hosszútávú hatásról nem fogok tudni beszámolni, mert nem fogom újravenni.

Balea Szárazsampon Világos Hajra

Balea Szárazsampon Világos Hajra
2018. július 6.

Életem első száraz samponja volt, nagyon sokszor újravettem már. Mást fajtát nem is próbáltam, mert minek, ha itt van ez, tök jó áron, amit fújkodhatok kedvemre. Nagyon gyorsan zsírosodó hajam van, ha előző nap mostam meg este, és másnap este valami programom van, akkor vagy megmosom, vagy használom őt, egyébként vállalhatatlanul nézek ki. Ha minden nap dolgom van, akkor minden nap hajat is mosok, viszont vele volt már, hogy +2 napot rá tudtam húzni, úgy, hogy közben nem volt kellemetlen, mosatlan haj érzésem. A frufrumra indulás előtt szoktam fújni, a zsírosodás megelőzéseként. Imádom!

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél
2018. május 29.

Tök jó lenne, mert tényleg szépen kitölti a hézagokat, de a világosabb szín is nagyon sötét, szőke hajhoz nem igazán passzol.

Ziaja Napozó Spray SPF50+

Ziaja Napozó Spray SPF50+
2018. május 16.

Nyakamra, dekoltázsomra és a ruha alól kilógó részekre szoktam használni. Gyorsan felszívódik, nem hagy fehér réteget maga után, könnyű eloszlatni, hála a fújókának és a kicsit folyósabb állagának, nem ragad. Tökéletesen véd, nem látszik a pólóm helye a karjaimnál, pedig már töltöttem annyi időt vele a szabadban. :)

Vichy Idéal Soleil Napvédő Permet SPF50

Vichy Idéal Soleil Napvédő Permet SPF50
2018. május 16.

A táskám szerves része lett, ha épp nem tudom újrakenni a fényvédőmet, ezzel szoktam megoldani. A szememről nem hozza le a sminket (alapozót nem használok), kicsit fel is frissít. Viszont borzalmas a szaga, utána még percekig az orromban marad, valamint elég fullasztó “felhőt” hagy maga után, ami elől jó elmenni inkább. Kíváncsi lennék mennyi fújódik az arcomra és mennyi megy kárba (és a tüdőmbe). Csak rá nem hagyatkoznék fényvédelem ügyében, de erre a célra tökéletesen megfelel.

A'PIEU Pure Block Natural Sun Cream Daily SPF45 / PA+++ (régi)

A'PIEU Pure Block Natural Sun Cream Daily SPF45 / PA+++ (régi)
2018. május 16.

Nem hiszem, hogy lehetne erről újat mondani, jogosan hype-olják ezt a terméket, imádom, mióta megvan. Gyorsan beszívódik, pedig elég nagy mennyiséget kenek az arcomra. Nem kell végre a fehér réteg miatt aggódni, sminkelni is lehet rá. Engem nem irritál, nem szárít. Ára is megfelelő, főleg ha az ember ipari mennyiséget használ.
Ha lenne illatmentes verziója, az lenne a non plus ultra.

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50
2018. május 16.

Ápol, véd az UV sugaraktól, illat- és ízmentes, olcsó, mi kell még? Nélküle már ki se lépek a lakásból, rúzs alatt is jól teljesít.

Mizon Hyaluronic Acid 100

Mizon Hyaluronic Acid 100
2018. május 15.

Tonerrel használtam, hogy legyen nedvesség, amit meg tud kötni. Jól hidratál, viszont a The Ordinary hialuronsavas terméke árban jobb, ezért nem vettem újra.
Az üvege gyönyörű, sajnáltam megválni tőle.