CatLynn

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray
2018. július 18.

Tőlem megkapja a maximális pontot, bár kozmetikai értelemben nem csodaszer, de élvezeti értéke miatt mindig kell lennie nálam. 3 helyen használom, otthon, az irodában, és az autóban. Otthon smikelés befejezésekor, kicsit összerántani a "művet", fixálni a por állagú termékeket. Azt vettem észre, hogy szépen egységesíti a sminket, kicsit hidratálja is a bőröm, szebb az összkép, ha ez az utolsó lépés a sminkrutinomban. (Nyilván ez nem egy fixáló spray, nem is az a rendeltetése, tehát senki ne várjon tőle MAC Fix+ hatást!) Az irodában is mindig van egy a szekrényemben, a nyári időszakban, a légkondi miatt hajlamos kiszáradni a bőröm, szemem, nagyon jólesik kicsit felfrissíteni vele magam. Ugyanilyen megfontolásból van egy mindig az autó kesztyűtartójában is, mivel rengeteget ingázunk az ország 2 vége között, sokszor ülünk dugóban, olyankor nagyon szeretjük fújkálni, felfrissíti az embert, a párom is imádja, szerinte "felébred" tőle, nekem már ez önmagában megéri az 5 csillagot. Akció keretében mindig újravevős!

Vichy Idéalia Könnyű Éjszakai Arcápoló Balzsam

Vichy Idéalia Könnyű Éjszakai Arcápoló Balzsam
2018. július 18.

Nappalra az Aqualia Thermal arckrémet használom, de ennek a családnak jobban tetszik az éjszakai kréme. Nagyon jól hidratál, kisimítja a kicsike ráncaimat (nem azért írtam így, mert a nagyokkal nem bánik el, hanem egyelőre szerencsére nem igazán vagyok ráncos), kicsit tényleg fura, ragacsos-csúszós filmréteget hagy a bőrön, ami még reggelre sem múlik el, de engem ez nem zavar, mert a bőröm kisimult, üde, ragyogó lesz tőle, és reggel ígyis-úgyis arctisztítással indítom a napot. Nem okozott pattanásokat, és kellemes az illata is. Már nem az első dobozzal használom. Nem csodaszer, de egyelőre nem találtam jobbat ebben az árkategóriában, ezért megadom a maximális pontot.

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém (régi)

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém (régi)
2018. július 18.

Évek óta használom ezt a krémet, meg vagyok vele elégedve. A hidratáló hatása nekem elegendő a kombinált bőrömhöz. Az illatát kifejezetten szeretem, az új csomagolást azonban nem értem. Amikor meghallottam, hogy megújul a csomagolás, reméltem, hogy végre talán pumpás kiszerelést kap, de nem hallgatták meg az imáimat. Akkor még jobban szeretném. Mindig akciósan veszem, nekem ennyi pénzért ár-értéket nézve szuper kis krém, ezért nem vonok le pontot a csomagolás miatt. Én egy szintén Vichy éjszakai krémmel, és a 69 Boosterrel kiegészítve használom, plusz sminkelésnél az ásványvíz spray, és a bőröm szereti ezt a kombinációt. Nem zsírosodik jobban, mint korábban, nincsenek pattanásaim, és telt, puha bőrképet kapok. Újravevős!

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus
2016. május 7.

Sajnos nekem sem vált be, pedig nagyon szerettem volna szeretni. Tökéletes fekete filces tust már hála istennek találtam, de szerettem volna egy barnát is a természetes hatásért. Féláron vettem meg, de azt a pénzt is sajnálom érte, így utólag. Egyszerűen nem fog. Az elején még csak-csak fogott, de mostanra már a kezdeti vízfestékes, halovány színe sincs. Papíron fog (bár ott sem vmi intenzív), és a filc hegye nem fog rendesen, így precíz vonalra esély sincsen. Nem a szememmel van a baj, próbáltam 3 féle alappal, alap nélkül, szemhéjpúderre, anélkül, egyszerűen szemen nem működik nálam. Kuka.

Alverde Szemöldökformázó Gél

Alverde Szemöldökformázó Gél
2015. május 30.

Az átlátszó zseléből már a sokadik tubussal használom. Szabályos, dús szemöldököm van, csak egy kis tartás kell neki, hogy ne vándoroljanak el a szálak, és erre ez a kis színtelen zselé tökéletes. A végén lévő kefét én a szempilláimra használom, ha kicsit összetapadnának a szempillaspiráltól, ezzel korrigálom. Nagyon jó kis zselé, sőt, inkább wax, nem is sima zselé, mert a többi márka szemöldök formázójához képest jóval sűrűbb állagú anyag van benne, részben ezért is ez a kedvencem. Az árát teljes áron is megéri, de én féláron szoktam beszerezni JOY/Glamour napokon, úgy aztán tényleg nagyon megéri,mert sokáig elég. Bátran ajánlom másoknak is!

Max Factor Kohl Pencil Szemceruza

Max Factor Kohl Pencil Szemceruza
2015. május 30.

Kedvenc fekete szemceruzám. Brutál intenzív, sokszor kérdezték már meg, hogy tus vagy ceruza van-e rajtam. Nagyon tartós, egész nap meg se moccan, de ugyanakkor nem túl macerás lemosni. Hegyezni is könnyű, az ára sem vészes. Nálam évek óta kirobbanthatatlan a No. 1. fekete szemceruza posztról. Naná, hogy 5 csillag!

Garnier Mineral 48h Ultra Dry Golyós Deo

Garnier Mineral 48h Ultra Dry Golyós Deo
2015. május 30.

Nagyon szeretem ezt a deót, mert tényleg nagyon hatásos az izzadás ellen, és hihetetlenül friss, "mosott ruha" illata van. Nem ragad, nem nyálkás érzetű, és abszolút nem irritálja, szárítja a hónaljamat. Az ára kicsit húzós, de általában valamilyen akció keretében veszem meg. Egyik kedvenc deóm lett!

Yves Rocher Jardins Du Monde Tusfürdő Malájziai Csillaggyümölcs

Yves Rocher Jardins Du Monde Tusfürdő Malájziai Csillaggyümölcs
2015. május 30.

Nagyon-nagyon tetszik az illata, legszívesebben beleharapnék, olyan fini gyümölcsös. Nagyon nyári, nagyon mediterrán tengerparti hangulatot teremt. Zuhanyzás közben elrepít egy napsütötte tájra akkor is, ha amúgy borús az idő. Engem abszolút nem szárít, jól habzik, kevés is elegendő belőle. Az illatát is elég tartósnak mondhatom magamon. Egyedüli negatívuma az, ami az összes többi YR tusfürdőnek: a hihetetlenül béna, körömletörős kupakja. De ezen nem nyávogok már, óvatosan nyitogatom. Maga a termék szerelem. Megy az 5 csillag.

Balea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej

Balea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej
2015. május 30.

Gyűlölöm a sima testápolókat, ezért nekem hihetetlenül bejönnek a zuhanyzás közbeni testápolók. Próbáltam a Nivea Q10-es verzióját, imádtam, de kerestem egy pénztárcabarátabb verziót. Erre esett a választásom, és nem kellett megbánnom. 600 Ft-ért hatalmas mennyiséget kapunk, és bár tápláló, hidratáló hatásra elég messze van a Niveástól, ár-érték arányban verhetetlen, nem egy rossz termék ez sem, és a kedvező ára miatt nem sajnálok kicsit többet a markomba nyomni, vagy kicsit gyakrabban használni. Ráadásul nekem normál, nem extra száraz bőröm van, annak elegendő a hatása is. Borotválkozás után, vagy napozás után kifejezetten jó érzés a bőrömnek, olyankor mindig dupla mennyiséget dolgozok el a bőrömön. Imádom az illatát is, engem gyöngyvirágra emlékeztet. Nem egy csodaszer, de olyan testápoló-elleneseknek, vagy nem annyira száraz bőrűeknek, mint amilyen én vagyok, akik szeretnének egy alternatív, olcsó megoldást bőrápolásra, szerintem ez egy nagyon jó megoldás. Szívem szerint 4,5 csilagot adnék, de az ára miatt felkerekítem 5 csillagra!

Garnier Pure Hautklar 2in1 Arctisztító és Sminklemosó

Garnier Pure Hautklar 2in1 Arctisztító és Sminklemosó
2015. május 30.

Glamour napok keretében akciósan került a kosaramba, mert az általam használt lemosóból már egyetlen darab sem maradt. Tetszik a pumpás kialakítása, nagyon praktikus, főleg ha azt a tényt is figyelembe vesszük, hogy maga a termék meglehetősen folyós, kicsit túlontúl híg. Az illata először nagyon furcsa volt, kifejezetten kellemetlennek találtam, de idővel valahogy teljesen hozzászoktam, és már nem is éreztem (vagy elpárolgott a tubusból??? :) ) Maga a termék nekem nagy pozitív csalódás volt, sajnos ez a többi Garnier lemosóval nagyon nem volt így, nem szárította a bőröm, de problémát, pattanást vagy kiütéseket sem okozott. A sminket viszont maradéktalanul leviszi, amit eddig én még egyik parfümmentes lemosóm esetén sem tudtam sajnos elmondani... Teljesen meg voltam elégedve, jó kis lemosó ez, nem a leges-legszebbek az összetevői, de nekem ennyi kompromisszumot megér az, hogy ez a termék tényleg használt a bőrömnek. Alkalomadtán, pl. ha megint éppen nem lesz a kedvenc lemosómból, bátran fogom ezt választani. Tőlem megkapja az 5 csillagot!