CatLynn

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Trend It Up Beach-Look Salz-Spray

Balea Trend It Up Beach-Look Salz-Spray
2014. július 1.

A Tony&Guy drága tengeri sós spray-ére kerestem olcsóbb alternatívát, mert az nagyon elkezdte kiszárítani a hajam. Így bukkantam erre. Egyelőre ez nem szárítja a hajam, nem is hagy rajta furcsa, ragacsos érzetet, az illata is kellemes, nem zsírosítja, nem nehezíti el a hajam. Az eredmény pedig nagyon tetszik. Nekem alapból hullámos, hosszú sötétbarna hajam van. Ezt a spray-t úgy használom, hogy kb. 90%-osra szárítom meg a hajam, vagy ha száraz, befújkálom vízzel, majd ezzel a spray-vel, és alulról elkezdem felfelé a markomban összenyomkodni a hajam. Nekem kb. rögtön szépen begöndörödnek a tincseim, és a hajam sokkal tömöttebb, dúsabb lesz, ráadásul én úgy vettem észre, egy kis plusz fényt is kap. Egyelőre csak ismerkedünk, de megelőlegezem az 5 csillagot.

Cuticura Hydrating Facial Moisturiser

Cuticura Hydrating Facial Moisturiser
2014. június 17.

Kb. 3 hete használom a hozzá tartozó arclemosó géllel együtt. Nagyon szeretem, könnyű, nem zsíros állagú krém, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, és könnyű rá sminkelni is. Nekem nagyon szépen rendbe tette a bőröm. Bár nincs mattító hatása, mégsem fénylik tőle a bőröm, mint sok más hidratálókrémtől. Az illata nagyon kis diszkrét, abszolút hagyományos gyógyszertári krém illat. Szeretem a kiszerelését is, mert gyűlölöm a belenylkálós, tégelyes arckrémeket, ez a megoldás sokkal higiénikusabb. Nagyon kedvező áron kapható most, 999 Ft, viszont a szokásos 50 ml-es tégely helyett dupla mennyiség, ráadásul nem kell belőle sok, így jó sokáig ki fog tartani! Örülök, hogy rábukkantam!

Cuticura Soothing Facial Cleanser

Cuticura Soothing Facial Cleanser
2014. június 17.

Három hete használom ezt a lemosót, és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, szépen rendbe tette a bőrömet. Régóta olvasom mindenféle blogokon, hogy akinek mitesszerre hajlamos a bőre, kerülje az alkohol és illatanyag-tartalmú készítményeket. Már nem voltam megelégedve a korábbi lemosómmal, és mikor megláttam, és ráadásul akciós volt, gondoltam adok neki egy esélyt. Állagra kicsit folyósabb az általam megszokotthoz képest, átlátszó színű, illata pedig olyan gyógyszertáris, engem az uszodában a kézmosó szagára emlékeztet abszolút semleges, tiszta illat. Nagyon kevés kell belőle, bár nem habzik annyira. A hatásával maximálisan elégedett vagyok, én a hozzá való arckrémmel együtt használom, és a bőröm láthatóan szereti, kevesebb a mitesszerem, kevésbé fénylik estefelé a homlokom, és abszolút nem húzódik a bőröm a szárazabb részeken sem. A hatására eddig 5*-ot érdemel, remélem hosszútávon is beválik. 2 dolog viszont nem annyira tetszik benne: az egyik az, hogy csavarós a kupakja, és nem felpattintós, vagy pumpás, és tekintve, hogy a markomba nyomom a krémet, ez nem a legpraktikusabb megoldás. A márik negítvum pedig az, hogy mivel átlátszó a gél a tubusban, nem látszik, mennyi van még benne, maximum lámpa elé tartva. De ez nem von le a termék értékéből. Összességében megelőlegezem neki az 5 csillagot. Jelenleg 999 Ft-os akciós áron kapható.

Schwarzkopf Gliss Glanz Tonic Hajfény Spray

Schwarzkopf Gliss Glanz Tonic Hajfény Spray
2014. június 11.

Nagyon szeretem ezt a hajfény spray-t, már a sokadik flakonnal használom belőle! Alapból fényes a hajam, de amióta ezt használom, többen is megjegyezték, hogy milyen szép a hajam. Nekem már ezért megéri használni! A hajam selymes lesz tőle, könnyen fésülhető, és amit imádok benne, hogy nehezebben törik a hajam vége, mióta ezt használom! Nekem kicsit zsírosítja a hajamat így a sokadik flakon után, szerintem kicsit megszokta a hajam. Nyáron amúgy is összekötve hrodom a hajamat, szóval tartok most egy pihenőt, de alkalmakkor egyértelműen be fogom vetni, mert ez egy csodaszer! Az illata pedig mesés!

Lovely Nude Make Up Kit

Lovely Nude Make Up Kit
2014. június 10.

Tegnap vásároltam meg, tegnap és ma is tesztelve lett. Talán nem a legjobbkor, ilyen melegben szabályosan folyik az emberről a smink, így tartósságot nem is véleményeznék. A színek szuperül eltaláltak, maximálisan kihasználhatóak mind nappalra, mind estére, a kombinálhatóságuk is szuper. Hiányolok a palettából egy (vagy akár 2) matt sötétbarna árnyalatot, amivel árnyékolni és akár szemöldököt igazítani is lehetne. A csomagolása minimál, de elegáns, minősége olyan amilyen, nem táskába dobós darab, az egyszer biztos, bár az enyém egyelőre szuperül záródik. Éppen mivel nem táskába pakolós, a matt barna szín hiányát is megbocsátom, másik palettával megoldom. Szerintem ilyen áron, ennyi színt nem nagyon lehet kapni, a matt árnyalatok pedig egyenesen hiánycikkek a drogériákban, úgyhogy nem kérdés az 5 csillag, örülök, hogy végre én is meg tudtam kaparintani egyet.

Nivea Aqua Effect Peeling Arcradír

Nivea Aqua Effect Peeling Arcradír
2014. május 11.

Nagyon szuper bőrradír, árkategóriájában az eddigi legjobb, amit próbáltam. Abszolút kíméletes, de mégis hatásos! Szabályosan érzem, ahogy utána a bőröm fellélegzik, megtisztul, és a bőröm sokkal puhább, és egységesebb lesz, mintha kicsit finomítana a pórusokon. Nagyon finom, klasszikus NIivea illata van, kevés is elég belőle, mert sok más bőrradírral ellentétben nem folyós-zselés, hanem krémes. Elég sok kis radírozó szemcse van benne, nem csak mutatóban 1-2. Nagyon szeretem!

Nivea Aqua Effect Refreshing Wash Gel

Nivea Aqua Effect Refreshing Wash Gel
2014. május 11.

A hozzá való arcradírral és nappali arckrémmel együtt használom, szuperek így együtt a kombinált bőrömnek. Valamiért pár hónapja előjött egy rakás pattanásom, ezek szuperül eltüntették, de mellette nem száradt ki a bőröm. Ennek a lemosónak isteni illata van, kevés is elég belőle, és nagyon üde és tiszta bőrt eredményez. A sminkkel is egész jól elbánik, bár ez nem feladata. Nekem abszolút megérte az árát, 5 csillag.

Nivea Aqua Effect Hidratáló Nappali Arckrém

Nivea Aqua Effect Hidratáló Nappali Arckrém
2014. május 10.

Pont egy hónapja használom ezt a krémet, nagyon meg vagyok vele elégedve! Az illata a klasszikus Nivea, amit én imádok. Állagra először nehéznek tűnik, de a bőröm könnyen beszívja, és abszolút nem fulladozik alatta. Kellemes érzés viselni, nem hagy sem olajos olajos, sem fénylő réteget, és rögtön tudok rá sminkelni. A fényvédő tényleg teszi a dolgát, biciklitúra alatt elfelejtettem bekenni magam, mindenhol csúnyán lepirultam, de az arcomon és homlokomon meg se látszott a nap! Az ára is nagyon baráti, és sokáig elég, mert csak egy kicsike is elegendő egyszerre belőle. Nálam megy az 5 csillag! Remélem hosszú távon is jól teljesít majd!

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)
2014. január 1.

Nagyon megörültem, hogy végre találtam egy üzletet, ahol volt, így rögtön landolt a kosaramban, mert már régóta szemeztem vele itt KM-en. Nagyon jól teszi a dolgát, tiszta, finom, puha bőrt eredményez, de negatívum, hogy nekem is csípi a szememet amikor felkenem, ill, hogy nekem gyorsan fogy, elég sok kell belőle, és nagyon nehéz lemosni. Manapság úgy msom le, hogy vízzel kicsit fellazítom, letörlöm egy pamutkendővel, majd a maradékot szintén lemosom. A hatása tényleg jó, de nekem kicsit macerás. Van ennél jobb pakolásom is, így csak 4 csillagot érdemel.

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2014. január 1.

Behódoltam én is a nagy micellás mizériának, és gondoltam mivel mással, mint az originál, első, Biodermával tegyek először próbát.Ez felelt meg legjobban a bőrtípusomnak, ráadásul volt belőle 100 ml-es kiszerelés nem is túl drágán, 990-ért. Az eddigi drogériás tonikom 1690 volt 200ml, szóval nem sokat vacakoltam, hogy ezt megvegyem-e. Azt kell mondanom, ez az eddigi legjobb lemosóm. Egyetlen mozdulattal leszed MINDENT! Isteni illata van, és utána nagyon friss és tiszta az arcom, anélkül, hogy azt érezném, a bőröm legfelső rétegét is le kellett szednem érte. Én tonik gyanánt is használom nem csak sminklemosásra, mégis iszonyat kevés elég belőle, 2 hónap használat után is még több mint a fele megvan a 100 ml-nek, pedig ált, napjában többször is használom. Így pláne megéri. Ráadásul a szememre eddig használt sminklemosómhoz hozzá sem nyúltam azóta, oda is ezt használom, mert abszolút nem irritál, tehát egy termékkel kevesebbet kell ezentúl vennem. Imádom, nem tudok mást mondani. Beszereztem egyidőben ezzel a L'oreal és az Eveline micellás vizét is, kíváncsian várom, ők hogyan teljesítenek, ha ez elfogyott, de attól tartok felesleges beruházások voltak, mert jelenleg nem nagyon tudom elképzelni, hogy valami ennél jobb lehet. Csillagos 100ast adnék, ha lehetne!