CatLynn

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2014. január 1.

Lassan 2 hónapja használom, és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Reggel és este is használom arctisztításra,nagyon kevés elegendő belőle, alaposan tisztít, szuper illata van, és ha véletlenül a szemembe ment, akkor sem okozott semmi irritációt. Biztosan újra fogom venni, összevetettem az eddig használt drogériás lemosómmal, és 1-2 százas különbséggel ugyanannyira jönnek ki 200 ml-re. Ez viszont klasszisokkal hatásosabb. Én a Sébium H2O lemosóval használom, utána hidratáló krémezek, és így abszolút nem szárít, pedig attól féltem legjobban. Tőlem megkapja az 5 csillagot.

Alverde Loser Puder Transparent

Alverde Loser Puder Transparent
2013. december 2.

Nekem ez nagyon nem jött be... Felkenve olyan, mint ha semmit sem raktam volna az arcomra. Nem vártam tőle fedést, hiszen nem az a dolga, de se nem lett tőle egységesebb a bőröm, se nem lett egészségesebb hatású, selyemfényű, semmi. Egyedüli pozitívuma, hogy fixálja az alapozót, de azt bármilyen másik púder is tudja. Viszont a szárazabb részeknél nagyon megült, főleg körülötte, mintha "körberajzolta" volna, hogy mindenki lássa, hogy ott van egy bőrhibám. Mattítani nálam abszolút nem mattított, legalábbis mire beértem munkába, legtöbbször már átfényesedett. A dobozát nagyon utálom, abszolút nem praktikus. Amit pedig abszolút nem értek, hogy rosszabb lett tőle a bőröm állapota. Összetevői alapján ez eléggé érthetetlen számomra, de mivel csak ezt cseréltem le a rutinomban, másra nem tudom fogni... Mivel nem drága, natúr, szép összetevőkkel bír, 2 csillagot kap, kipróbáltam, de újra nem venném.

Dr. Scheller Jojoba Oil & Schisandra Soothing Intensive Serum

Dr. Scheller Jojoba Oil & Schisandra Soothing Intensive Serum
2013. november 30.

Most fogyasztottam el egy üveggel (1,5-2 hónap után), és csatlakoznék az előttem szólókhoz, semmi hatását nem vettem észre. Lehet én vártam tőle túl sokat, de még csak puhább sem lett tőle a bőröm. A szagától konkrétan hányinger kerülgetett az elejétől kezdve, de "a szépségért meg kell szenvedni" elvtől vezérelve kenegettem szorgosan. Mégsem csinált semmit. Se puhább bőr, se kevesebb folt, se a pirosságot/gyulladást nem vitte le nálam (pedig ezt szerettem volna legjobban), ráadásul mivel sminkelni képtelen voltam rá, csak este használtam, így számomra gyorsan elfogyott a 3000 FT-os árához viszonyítva. Mindezek fejében nem tudom, normális-e, hogy a hetek múlásával egyre jobban besűrűsödött, mintha megromlott volna, és kis szemcsék lettek benne.
Tényleg csak önnyugtatásra volt jó, meg placebo-nak, de újra nem fogom venni. Összetevői szépek, nem lettem tőle pattanásos/mitesszeres, összességében egy teljesen semleges termék, ezért közepest adok. Hosszú-hosszú évek után talán szembetűnő hatása lenne, de annyi pénzt én nem költenék egy "hátha..." szerre.

Das Gesunde Plus Haut Vital

Das Gesunde Plus Haut Vital
2013. november 29.

3 hónapig szedtem, gondoltam valami látható hatása ennyi idő után lesz. Hát lett is, csakhogy nem pozitív. Annyi pattanásom lett tőle, hogy féltem kimenni az utcára. Amint elhagytam, 3! napon belül látványosan kitisztult a bőröm! Ami pozitívum, hogy puhább volt a bőröm, mikor szedtem, és kevésbé húzódott, de ezt annak tudom be, hogy rendesen bezsírosította, ill. ami tényleg pozitív hatása volt, hogy láthatóan kisimultabbak voltak reggelente a szemeim, kevésbé volt sötét a karika a szemem alatt, és a puffadtság is kisebb volt, mint szokott. Nem tudom a pattanások allergiás reakciók-e, vagy minek köszönhetőek, de az biztos, hogy nem veszem újra...

AOK Pur Balance Pórusösszehúzó Arcvíz Őszibarack-kivonattal és Szaliciláttal

AOK Pur Balance Pórusösszehúzó Arcvíz Őszibarack-kivonattal és Szaliciláttal
2013. november 26.

Nagyon kellemes illata van, egy pumpálásnyi pont elég az egész arcomra, így jó ideig elegendő lesz a tubus. Szeretem használni, úgy érzem, üde, és tiszta lesz utána az arcom, a pórusaim is kevésbé látszanak, bár én használom mellé a fehér arclemosó krémjét is, és együtt meglehetősen szép bőrképet értem el. Remélem hosszú távon is megmarad a hatásuk. Magát a tonikot nem tartom húúúúde kiemelkedőnek ebben az árkategóriájában, de mivel nem árt, nem ront a bőrömön, és jól kiegészíti a lemosót, megtartom a napi rutinomban. Aztán lehet, közben találok valami olcsóbb, talán hatásosabb terméket. 4 csillag jár az árat és a hatást összevetve.

UPDATE:
Sajnos le kell pontoznom, hosszútávon nem vált be, fénylik tőle a őröm, és azt vettem észre, mintha eltömítené a pórusokat, és csak attól látszódnának kisebbnek. Elkezdtek pattanásaim lenni tőle, pedig előtte egyáltalán nem voltak, csak mitesszereim, ill. fénylő T-vonal. Nem veszem újra. Rövid távon jónak tűnt, de ez csak a látszat volt, átmeneti illúzió.

Yves Rocher Pure System Pórusösszehúzó Tonik

Yves Rocher Pure System Pórusösszehúzó Tonik
2013. november 23.

1 hete használom, vegyesek az érzéseim. Nekem nagyon furcsa ez a sűrű. géles állag egy toniknál, először meg is ijedtem, hogy véletlenül az arclemosó gélt hoztam haza. A hatása is felemás, mert tényleg úgy látom, hogy összehúzza a pórusaimat, de mattítani nálam nem mattít, ill. a pattanásaim helyzetén sem javított, legalábbis egyelőre. Egyelőre közepes, mert bár nem rossz-nem rossz, de teljes áron bőven meggondolandó, hogy újravegyem-e. -40%-os kuponnal elmegy, de semmi különleges.

UPDATE: Sajnos le kell pontoznom, hatalmas belső pattanásaim lettek tőle, és még soha nem volt ennyi mitesszerem a homlokomon. Már 5 napja, hogy elhagytam, és azóta látványosan kezd szebbé válni a bőröm. Biztosan nem veszem újra. Kidobtam a fenébe a maradékot. Így végképp drága volt. Jajj, pedig szeretem az YR-t, és olyan nagy reményeket fűztem hozzá, de a Sebo Specific klasszisokkal jobban működött nálam.

Yves Rocher Regeneráló Sampon

Yves Rocher Regeneráló Sampon
2013. november 5.

Nekem is bevált ez a sampon. Finom puha lesz tőle a hajam, és én az illatát is szeretem. Bár nem száraz, és nem is dauerolt a hajam, mégis nagyon jó hatással van rá, sajnos így ősszel, és a festetés miatt kell neki néha a plusz táplálás. Az YR Coloour samponjával felváltva használom, így nagyon jól működnek együtt. Az ár-értékaránya is szuper, és a mennyiség-ár viszonylatban is 5 csillagot kap. Újravevős.

Florena 2in1 Moskodógél és Bőrradír Vegyes Bőrre

Florena 2in1 Moskodógél és Bőrradír Vegyes Bőrre
2013. október 30.

Ez a kedvenc bőrradírom jelenleg. Kíméletesen, de hatékonyan tisztít, nem karcolja a bőrt. Utána selymes, puha lesz az arcom. Nagyon finom illata van, és az ára is kedvező. Az én zsírosodásra hajlamos bőröm nagyon szereti. Újra fogom venni.

Aok Pur Balance Pórusösszehúzó Arclemosó Krém

Aok Pur Balance Pórusösszehúzó Arclemosó Krém
2013. október 29.

Nagyon szeretem ezt a lemosót. Először Ausztriában vettem, és nagyon megörültem neki, hogy itthon is találtam a Müllerben. Imádom az állagát, hogy nem géles, de mégis könnyű. Tényleg kíméletes, de alaposan tisztít anélkül, hogy kiszárítaná a bőröm. Minden nap ezt használom, ez a jelenlegi kedvenc. Nekem az illata is szimpatikus, olyan natúr hatása van. Nagyon szeretem, hogy a szememet sem csípi. Még így, mindennapi használat mellett is sokáig elég, mert kevés kell belőle. abszolút megéri az árát, biztosan újraveszem!

Synergen Arclemosó Gél Érzékeny Bőrre

Synergen Arclemosó Gél Érzékeny Bőrre
2013. október 25.

Ha már feltöltöttem, megírom az első véleményt. Bár nem szokásom előzetes informálódás nélkül kozmetikumokat venni, most ez történt. Sajnos. Kifogyott az arctisztítóm, és mivel nagy rohanásban voltam, csak leemeltem a polcról a Rossmannban, mert ez volt az egyik legolcsóbb, és megfogott, hogy málnás. Már kb. 2 hete megvan, de nem szeretem, ezért azóta vettem is már egy másikat. Számomra nagyon mű az illata, a rosszminőségű gyerekfogkrémekre emlékeztet. A tisztító hatása sem elég intenzív nekem, és furi réteget hagy maga után, ráadásul nekem túl híg az állaga. Gyorsan elhasználom, főleg a hátamra, alig várom, hogy elfogyjon. Pattanásokkal semmit se csinál, és a sminket se viszi le maradéktalanul. Közepesre értékelem ezért az árért.