CatLynn

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval
2013. szeptember 24.

Itteni vélemények alapján vettem meg, eddig még csak kétszer használtam, de eddig nagyon pozitív a tapasztalatom vele. Tisztának és frissnek érzem a bőröm a használata után. Nem kell belőle sok, megéri az árát, főleg, ha a 2 adagot tartalmazó kis kiszerelésű maszkokhoz viszonyítom, amiket korábban használtam. Remélem hosszútávon is beválik és nem fogja szétszárítani a bőröm. Megelőlegezem az 5 csillagot.

Bioderma Sensibio Szemkörnyék Ápoló Gél

Bioderma Sensibio Szemkörnyék Ápoló Gél
2013. szeptember 23.

Ajándékba kaptam, nagy lelkesedéssel kezdtem használni, most, hogy már kb. 1,5 hónapja használom, gondoltam látható eredménye lesz, vagy legalább egyáltalán lesz bármi eredménye is... hát csalódnom kellett. Igazából nem vettem észre, hogy bármit is csinálna, kivéve, hogy jól esik a szememnek az a kis masszázs, ami alatt belemasszírozom a szemkörnyék bőrébe, de itt ki is merül a nagy "varázslat". Nincs különösebb problémám a szemkörnyékemmel, nem ráncos még (hál' istennek), táskáim is csak elvétve vannak, ha nagyon keveset tudok csak aludni, egyedüli problémám, hogy a szemzugnál egy kis területen hajlamos lilás lenni a szemem alatti terület. Hát nem változtatott rajt ez a krém semmit. Egy ezerszer olcsóbb szemkörnyékápolótól szebb eredményt kapok, ráadásul kategóriákkal olcsóbban. Nem mondom, hogy nem ér semmit ez a krém, de inkább csak megelőzésre ajánlom. Határozottan nem csodaszer, de tetszenek az összetevői, ezért kap egy erős közepest.

Alverde Arcpirosító

Alverde Arcpirosító
2013. szeptember 12.

Akciósan vettem meg a Soft Pink árnyalatot. Meg vagyok elégedve vele, természetes hatást kelt, jól építhető szín. A termék illata a tipikus púderillathoz hasonló, két hibája van viszont, az én "példányomat" nagyon nehézkes kinyitni, illetve nem túlzottan tartós, max 4-5 órát bír ki, utána eltűnik. Legközelebb inkább másik színt választok. Összességében ez az árnyalat csak 4 *-ot érdemel.

UPDATE: Megvettem a Lust auf Meer limitált kiadás 20 Abendsonne árnyalatát is, ami egy gyönyörű szolid barackszín, apró arany csillámokkal. Mindenképpen barack árnyalatot kerestem, végül ez, és az állandó szortiment Apricot árnyalata között vacilláltam. Végül azért döntöttem emellett, mert párszáz forinttal olcsóbb volt, limitált, és nagyon cuki inda minta van belenyomva. Hiába, szerintem sok nő van rajtam kívül, akiket ilyen apróságokkal, és a csomagolással meg lehet venni. Nagyon megszerettem, szinte mindig ezt használtam az utóbbi időben, szépen passzol a nyár végi színemhez. Tartósabbnak ítéltem meg, mint az állandó kollekciós pirosítómat. Örülök, hogy a Soft pink után is adtam még esélyt az Alverde pirosítóinak, ennek jó szívvel adok 5 csillagot.

Roberto Cavalli Serpentine

Roberto Cavalli Serpentine
2013. szeptember 8.

Még tini koromban kaptam egy ilyet ajándékba egy szép díszdobozban, szerintem nem sokkal korábban jött ki ez az illat. Rögtön a mély vízbe dobtak vele, 100 ml parfüm, tusfürdő, testápoló hozzá, ahogy azt kell. Ez volt életem első drága luxusparfümje. Emlékszem annyira luxus érzést keltett amikor magamra fújtam, annyira felnőttnek, annyira nőnek éreztem tőle magam. Ez volt az ÉN illatom. Mert ugye veszettül sok idő, mire az a 100 ml elfogy. Ráadásul a testápolót csak a parfüm után kezdtem el használni. Eggyé forrt velem ez az illat, és mindenki, aki jól ismer, tudja, hogy ez az illatom, ha névre, márkára nem is, illatra biztosan. Hiszen ez egy eléggé karakteres, semmivel sem összetéveszthető, intenzív, már-már bódítóan nőies illat, ami ennek ellenére csöppet sem közönséges, nem hivalkodó, tolakodó, és szerintem még véletlenül sem öreges. Egyszerűen tudni kell viselni. Viselni minden helyzetben. Olyan illat ez, mint egy kis fekete. Mindig, minden helyzetben bevethető, és egy-egy kiegészítőtől, és magától a nőtől, aki viseli, ezer formát ölthet. Számtalan csodás emlék, számtalan sztori eggyé vált a parfümmel. Amikor beleszagolok, most is eszembe jut egy-egy pillanat, egy-egy arc, egy-egy helyszín, egy-egy napszak. Hiába na, egy tartós kapcsolat, egy szerelem a miénk, már-már házasság. Ha néha-néha félre is kacsintgatok, néha meg is fordulok egy-egy új illat, új üvegcse után, a szívem mindig visszahúz hozzá, az elsőhöz. Mindig van otthon egy ilyen üveg a polcon, és előszeretettel nyúlok utána akár hétköznapokon, akár a nagyestélyi mellé. Az csak hab a tortán, hogy egy időtálló, nem egyetlen évszakra szóló, olcsó tucatmárkák által nem ezerszer lemásolt-lebutított illatkompozícióról van szó. Remélem Cavalli mester még sokáig a boltok polcain szeretné tudni, mert amíg csak kapható, az biztos, hogy én gyakran fogok illatozó arany kígyót melengetni a keblemen ;)

Bee Natural Acai Berry Lip Balm

Bee Natural Acai Berry Lip Balm
2013. szeptember 5.

Nagyon jó kis ajakápoló, fincsi fekete-ribizlire/erdei gyümire emlékeztető íze van. Nagyon jól hidratál, és nem hagy mű, ragacsos réteget a számon. Kicsit lehetne nagyobb kiszerelés ezért az árért, de mivel teljesen natúr, és nagyon hatásos, megkapja az 5 csillagot.

Yves Rocher Jardins du Monde Krémtusfürdő Guatemalai Makadámdióval

Yves Rocher Jardins du Monde Krémtusfürdő Guatemalai Makadámdióval
2013. szeptember 5.

Isteni finom illata van! Nekem drága Nagyanyám híres diótortája jut róla eszembe, keverve egy kis gesztenyés kiflivel, szinte érzem a számban az ízét zuhanyzás közben. Nagyon krémes, selymes, és isteni pihe-puha bőrt varázsol, nagyon kevés elegendő belőle, és sok más Yves Rocher tusival ellentétben, ennek az illata is elég tartósnak bizonyult. Tényleg a tökéletes őszi tusfürdő. Most akciósan 540 Ft-ért kapható.

Alverde African Soul Hűsítő Korrektor

Alverde African Soul Hűsítő Korrektor
2013. szeptember 2.

Kipróbáltam a tesztert, ami pozitívum, tényleg betartja az ígért hűsítő hatást. Ez nyáron áldás, télen viszont nagyon zavarónak tartanám. Ahogy előttem írták, büdös. Nem az a szokásos Alverde alapozó/korrektor illat, hanem kifejezetten büdös, poshadt-rohadt gyümölcs illata van, felteszem a rengeteg alkoholtól. Az eldolgozása valami borzalmas, eléggé lehetetlen egyenletesen eldolgozni, ami főleg a szem alatti táskák esetén nagy probléma. Mondjuk a márka alapozóiról is ugyanez a véleményem. ennyit a negatívumokról. Pozitívum, hogy mindkét árnyalat nagyon természetes, és a magyar átlag bőréhez jól passzolnak. Nagyon jónak tartom ezt a tubusos kiszerelést, szerintem higiénikusabb, mint az ecsettel belenyulkálós, vagy szájfényszerű megoldások, ahol akaratlanul is mindenféle belekerül a termékbe a bőrünkről. Összességében szerintem ugyanazt a szintet hozza, amit az állandó szortiment korrektorai és alapozói. Az pedig valljuk be, kevés. Lehetne ez jobb is, mondjuk első lépésnek alkohol nélkül!

Alverde African Soul Baked Szemhéjpúder

Alverde African Soul Baked Szemhéjpúder
2013. szeptember 2.

Nagyon szép mindhárom szín, a bronzos-lilás valami álom, a zöldtől én kicsit többet vártam, annyira nem intenzív, mint gondoltam volna, de szolid sminkhez tökéletes. A barnás-aranynak is nagyon szép a színe, de a 3 közül ez porzott a leginkább. Jajj, ilyenkor annyira bánom, hogy az én szemem valamiért nem bírja az égetett szemhéjpúdereket :( Szerintem egyértelműen ezek a trendkiadás legjobban sikerült darabjai.

Alverde African Soul Kétvégű Rúzs

Alverde African Soul Kétvégű Rúzs
2013. szeptember 2.

Ma kipróbáltam mindegyik tesztert, nagyon jól sikerült árnyalatok, mindenki megtalálja a neki legjobb színösszeállítást. Állagra kevésbé mondanám rúzsnak őket, inkább színezett ajakbalzsamok, ill. csillámos ajakápolók. Szépen építhetőek a színek, a csillámos árnyalatokban pedig meglepő módon elég jól a helyükön maradnak a csillámok, nem nagyon mászkáltak el, pedig a kezemre kentem a tesztert. Bár borsosnak tűnik az ára, tulajdonképpen 2 rúzst kapunk. Szerintem be fogok ruházni egyre. Mivel a kezemre kentem, ezért tartósságról, és a szárító hatásáról nem tudok beszámolni, de első benyomásra elég jól hidratálónak és tartósnak tűnnek. Megelőlegezem az 5 csillagot.

Aveo Acetonmentes Körömlakklemosó Korongok

Aveo Acetonmentes Körömlakklemosó Korongok
2013. augusztus 30.

Már jóideje csak lapokat használok körömlakklemosásra, mert a folyékony lemosók szagával ki lehetne kergetni a világból. Jó sok terméket kipróbáltam, de végül emellett kötöttem ki. Kedvelem a gyümölcsös illatát, és én kifejezetten szeretem, hogy olajos, mert táplálja a körmeimet, mióta folyékony lemosókról ilyenekre váltottam, sokkal erősebb a körmöm, hosszabbra meg tudom növeszteni, ritkábban törik be, ráadásul sosem sárgul be, mint korábban, hiába használok erős színű lakkokat. A lakkot jól leszedni, nekem általában elég 2 korong a 2 kezemre, kivételes extrém esetekben kell csak több, pl vérvörös, vagy csillámos lakkoknál. egyetlen hátrányának a folyékonnyal szemben azt tudom felhozni, hogy ez talán kevésbé gazdaságosnak tűnik, bár ha azt vesszük, hogy a vattakorong és a folyékony lemosó együtt mennyire jönne ki, szerintem megközelítőleg ugyanannyira jön ki a kettő. Nekem mindenképpen megéri, hogy ne kelljen azt a bűzt szagolnom, és szebbek legyenek a körmeim. Biztosan újra fogom még venni.