CatLynn

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Couleur Színvédő Sampon Festett Hajra

Yves Rocher Couleur Színvédő Sampon Festett Hajra
2013. augusztus 30.

Mivel én töltöttem fel, akkor már jól meg is véleményezem :) Bő 2 hónapja rendszeresen ezt használom, ezalatt pont 2 hajfestésen vagyok túl, így a színvédő hatásáról is bátran tudok nyilatkozni. Mivel ez az első általam próbált Yves sampon, nincs összehasonlítási alapom, de azt tudom, hogy ezt nagyon szeretem. A hajam csudafinom, lágy, könnyen fésülhető és szuperfényes lesz tőle minden egyes hajmosáskor, és ez nagyon furcsa, mert az én hajam sajnos olyan, hogy hajlamos megunni egy-egy terméket pár használat után, és szépen lelapul, majd elkezd zsírosodni tőlük. Na, ennél ilyen problémám nincs, szuperjó még most is anélkül, hogy elnehezítené, vagy zsírosítaná a hajam. Ráadásul jó idő óta először előfordult, hogy elfelejtettem balzsamot rakni a hajamra, és úgy szárítottam meg, és fel sem tűnt, olyan szép volt úgy is, pusztán egy kicsit nehezebb volt másnap fésülni, mint amikor balzsamot is használok. A színvédő hatását is érzékeltem, máskor 1,5 hónapos hajjal már kicsit fakó volt a hajszínem, kevésbé volt fényes a hajam, és sokszor úgy tűnt, mintha melírozva lenne, de most egyiket sem tapasztaltam, látszott kicsit, hogy lenövésem van, de a hajam egységesen fényes és gyönyörű színű volt. Az eladótól úgy tudom, hogy most már az YR összes samponja szilikonmentes, de javítson ki valaki, aki jártasabb ebben nálam! Mindenesetre én nagyon örülnék neki, mert ezután a pozitív élmény után örömmel próbálnék ki más samponokat is tőlük. Megkapja a maximális pontot, rég találkoztam olyan samponnal, ami ilyen jól teljesít huzamosabb használat után is, ráadásul nagy kiszerelés, kedvező áron.

Yves Rocher Jardins du Monde Kaliforniai Mandula Krémtusfürdő

Yves Rocher Jardins du Monde Kaliforniai Mandula Krémtusfürdő
2013. augusztus 30.

Mivel nem tudnám jobban megfogalmazni, mint az előttem szóló HankyPanky, nem is szaporítanám a szót, tökéletesen jó férfiaknak, nőknek is, igazi marcipán illatú krémes fürdőmámor! Szeretjük, de nagyon-nagyon!

Yves Rocher Jardins Du Monde Laoszi Rizses Tusfürdő

Yves Rocher Jardins Du Monde Laoszi Rizses Tusfürdő
2013. augusztus 30.

Amikor a boltban megszagoltam, azt gondoltam magamban, "Ez kell, hihetetlenül jó illata van!" Ez azóta is így van, szeretem az illatát, de bárcsak ne illanna el olyan nagyon hamar! Ráadásul most, hogy már a 2. flakonnal fogyasztom belőle, az utóbbi időben kicsit kezdek eltelni vele, túl soknak, töménynek érzem zuhanyzáskor. Finom puha lesz tőle a bőröm, kellemesen habzik, kevés kell belőle. A kupakját viszont még mindig nagyon utálom! Összességében ez egy nagyon jó tusfürdő, de talán mégsem olyan különleges, mint amit ezért az árért elvárnék.

Yves Rocher Jardins du Monde Brazíliai Kávé Tusfürdő

Yves Rocher Jardins du Monde Brazíliai Kávé Tusfürdő
2013. augusztus 30.

Annak, aki szereti a frissen főzött kávé illatát, ez a tusfürdő felér egy illat-orgazmussal. Annak viszont, aki nem kávé rajongó, mint például a párom, kifejezetten zavaró lehet az illata. Én magamon szeretem, zuhanyzáskor kissé még én is töménynek érzem, de utána sajnos hamar tompul, elillan az illata. A tápláló hatás a töbi Yves Rocher tusihoz hasonlóan nagyon jó, és meglehetősen kevés is elég belőle, szépen habzik, és cseppet sem szárít. Nem mondom, hogy életem legjobb tusfürdője, de mivel én szeretem a kávét, ezt a tusfürdőt is kedvelem.

Alverde Universe Beauty Pirosító

Alverde Universe Beauty  Pirosító
2013. augusztus 30.

Pár hete sikerült belefutnom egy Pink Supernova árnyalatú pirosítóba az akciós állványon. Szép erős piros színe van, apró csillámokkal, legalábbis a dobozában. Felkenve vigyázni kell, hogy ne essen túlzásba vele az ember, mert könnyű vele bohóc orcát csinálni, bár sajnos fél óra múlva úgysem látszik belőle semmi, mert borzalmasan pocsék a tartóssága. Rajtam tényleg maximum 40 percet bír ki, utána már csak a csillámok maradnak meg. Ráadásul azt vettem észre, hogy pattanásokat okoz :( Az Alverde pirosítóival alapjában elégedett vagyok, de ez az árnyalat rémesen rossz minőségűre sikeredett. Pedig nagyon jó lenne az állandó szortimentbe is egy ilyen erősebb piros árnyalat. Kár érte... Az ára, és natúr mivolta miatt kap 1-1 plusz csillagot, amúgy 1-et adnék.

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj
2013. augusztus 29.

Imádom ezt a hajápolót! Hajmosás után kicsit szárítom a hajam, és amikor már félig száraz, teszek a hajvégeimre belőle pár pumpálásnyit, és ami a tenyeremben marad ezután, eloszlatom a hajam egészén. Nagyon szép fényes és selymes lesz tőle a frizurám, nem töredezik, sokkal egészségesebbnek tűnik. Az illatát pedig nagyon szeretem! 580 Ft-ért vettem egy fodrászkellékesben, de százszor többet ér, mint a korábbi drága, márkás hajápoló olajaim. Nagy kedvenc lett, semmi pénzért nem válnék meg tőle, állandó darabja lett a piperés polcomnak :)

For Your Beauty Vaddisznósörte Hajkefe

For Your Beauty Vaddisznósörte Hajkefe
2013. augusztus 29.

Az eggyel kisebb méretű, ovális verzióját használom már lassan 1 hónapja, és nagyon szeretem. Könnyen ki tudom vele fésülni a hosszú, hullámos, nagyon sok, és dús hajamat. Szép fényt is ad neki, és abszolút nem száll, pedig féltem tőle, mert nem tiszta vaddisznósörte fésűről van szó, hanem műanyag szálak is vannak benne. Az a pár műanyag szál csak pluszban jó, könnyen szétbontja a gubancokat, és kellemesen masszírozza a fejbőrt, műanyag nyelű fésűt visont már soha többé nem vennék, attól szállt, és könnyebben töredezett a hajam. Szerintem ez egy szuper hajkefe, kedvező áron. Örülök, hogy meggyőztem magam, és ezt választottam. Másoknak is bátran ajánlom.

Alverde "black&red" Ajakrúzs

Alverde "black&red" Ajakrúzs
2013. augusztus 29.

A 10 Magic Moment árnyalatot vettem meg 349 Ft-os akciós áron. Nagyon szép nude árnyalat, mindennapi sminkhez tökéletes. Nem szárítja a számat (sok más Alverde rúzsnál megfigyelhető), tartós. Én nem értek egyet, nem öreges narancssárga a színe, legalábbis az én szájszínemen abszolút nem, egy-két árnyalattal sötétebb a természetes szájszínemnél, mások szerint is jól áll, pedig nekem is világos a bőröm. Ha elfogy, és állandó kollekciós lenne, újravenném, pláne, ha megint ennyi lenne az ára :) Teljes áron gondolkodnék, hogy ezt válasszam-e mert jóval kisebb az alapkollekciós rúzsaiknál, de elégedett vagyok. Tekintve, hogy én jó áron jutottam hozzá, tőlem 5-ös alát kap.

Update: Megvettem ma 219 Ft-ért akciósan a 30 Red Glamour árnyalatot is, aminek a neve megtévesztő, inkább barnás, mint piros-vörös. Nagyon kellemesen csalódtam benne, szép arany csillámos vörösesbarna, nagyon természetesnek hat a számon, meglepetésemre kicsit sem öreges, és tartós, krémes állagú. Meg vagyok elégedve. Ennek is 5 csillagot adnék.

Alverde Universe Beauty Ajakrúzs

Alverde Universe Beauty Ajakrúzs
2013. augusztus 29.

Ma vettem meg 99 Ft-ért a Flashy Pinket. Iszonyat jó színe van, különleges, nagyon tartós, és szerintem ez az a szín, ami tényleg mindenkinek jól áll, bőrtónustól, hajszíntől függetlenül. Kár, hogy nem volt belőle egynél több, nagyon sajnálni fogom, ha elfogy :( Jár az 5 csillag!

UPDATE: Ma megvettem a Rosy Clouds árnyalatot is, 99 Ft-ért sikerült megcsípnem ezt is. Sajnos nem tudtam kipróbálni,mert egyrészt pont a 2 réteg találkozásánál volt ráragasztva a cédula, másrészt a hiperaktív biztonsági őr végig úgy figyelt, mintha 99 Ft-os rúzsok lopkodásáért körözne az Interpol... lényeg a lényeg, ez a rúzs is szuper jó állagú, de sajnos a szín olyannyira rosszul áll, hogy tartósságról, vagy arról, hogy mennyire szárít nem tudok beszámolni, mert rögtön le is töröltem, nem mentem ki benne az utcára. Ez a rúzs értékéből nem von le, de nem nagyon tudom elképzelni, kinek állhat jól ez a nagyon világos matt rózsaszín szín :(

Vademecum Ultra Fresh 16 Fogkrém

Vademecum Ultra Fresh 16 Fogkrém
2013. augusztus 28.

Ohh, hát el sem hiszem, hogy én vagyok az első, aki véleményt ír erről a jó kis fogkrémről. Párom és a saját kedvenc fogkrémem, egyszerűen csudijó. Isteni géles állaga és kék színe van. A kék színről tudni kell, hogy optikailag fehéríti a fogakat, szóval mindenkinek csak ajánlani tudom a kékes fogkrémeket, szájvizeket, nomeg a kék árnyalatokat tartalmazó vörös rúzsokat! ;) Icipici szemcsék vannak benne, amiktől nagyon friss érzés marad a számban fogmosás után, amit a fogkrém íze csak megkoronáz, Nagyon sokáig tényleg "fresh" a leheletem. Arra vigyázni kell, hogy a kék foltok nem mutatnak túl jól a fehér mosdókagylókon, illetve a fogkefét is megfoghatják, de én mindig alaposan kiöblítem a kagylót és a fogkefét is, kell egy kis pedáns szokás mindenkinek :) Összességében mindenkinek csak ajánlani tudom, az ára is kiváló, ráadásul most akciós a Rossmannban!