Catti

Purple versus Violet
Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Purple versus Violet
Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Colgate Total Fresh Stripe Fogkrém

Colgate Total Fresh Stripe Fogkrém
2014. augusztus 3.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a fogkrémmel. Sűrűbb állaga van, mint az előző fogkrémeimnek, de talán pont emiatt tisztítja le olyan szépen a lepedék lerakódásokat. Nagyon érzékeny az ínyem, de ezzel sosem vérzik.

Dove Refresh+Care Száraz Sampon

Dove Refresh+Care Száraz Sampon
2013. november 11.

Nekem nagyon bevált!

Rimmel Scandaleyes Shadow Paint

Rimmel Scandaleyes Shadow Paint
2013. augusztus 30.

Az angol bloggerek agyondicsérték, így 2 napja beszereztem a Rich Russet árnyalatban. A Maybelline Tattoo óta nem ért ilyen kellemes meglepetés. Gyerekjáték eldolgozni, nem ül bele a ráncokba, és ami a csúcs: valóban kibír egy egész napot és semmit sem veszít a tökéletességéből. Alapnak is kiváló! Rohanós reggeleken is jóban leszünk. :) Egyébként kicsit féltem attól, hogy mi lesz, ha egyszerre túl sokat viszek fel, de ez sem okozott gondot, mert nagyon jól eloszlatható. Pöttyökben viszem fel és egy pufi ecset segítségével "blending"-elem. 5ös, de még mennyire!

Rimmel Salon Pro Kate Moss Körömlakk

Rimmel Salon Pro Kate Moss Körömlakk
2013. április 27.

Ez most komoly? Még senki nem írt róla? :D A Müllerben már teljesen le vannak fosztva a polcok, ráadásul bevezető akcióként 2-őt 1 áráért kapunk. :) Nagyon meg vagyok elégedve! A színek 2 rétegben tökéletesen fednek, és 4-5 napig meg se kottyan nekik... Jelenleg a kedvenc körömlakkjaim! 4 színem van belőlük: Summer Orange, Chic Chick (nude), Hot Gossip (gyönyörű vörös apró csillámokkal) és a Purple Rain

NYC Gyorsan Száradó Fedőlakk

NYC Gyorsan Száradó Fedőlakk
2013. március 26.

Őrült jó, kétlem, hogy valaha is lecserélném!! Talán a legnagyobb meglepetés ettől a márkától. :) Pillanatok alatt koppra szárad, ráadásul remek a mélyszárító hatása is. Sokkal szebb és tartósabb vele minden lakkozás. MUST HAVE :)

Catrice Re-Touch Light-Reflecting Korrektor

Catrice Re-Touch Light-Reflecting Korrektor
2013. március 26.

Nem rossz kis darab, de nagyon hamar a végére fogok érni. Tetszik benne, hogy szépen "beleolvad" a bőrbe, nem hagy "cakey" érzést maga után. Picit meglepett a színe amikor először használtam (a legvilágosabb árnyalatot választottam, de egy mediumnak simán elment volna).

Balea Professional More Blonde Aufhellungsspray (régi)

Balea Professional More Blonde Aufhellungsspray (régi)
2013. március 26.

Annyira örülök, hogy nem csípi a fejbőröm és apránként, de szépen világosítja a tincseim. :) Szőkésbarna hajra használom és egységes, foltmentes a végeredmény. Korábban már használtam a John Frieda szőkítő sprayt, de egy idő után csípni kezdte a fejbőröm, bár én hülye nem igazán foglalkoztam ezzel, csak a célt tartottam szem előtt. :D Aztán az ősszel egyáltalán nem szőkítettem, most pedig, hogy hallottam, hogy újra a boltokba került ez a spré rögtön lecsaptam rá. :)

Skinfood Mushroom BB Cream

Skinfood Mushroom BB Cream
2013. március 26.

A száraz bőröm nagyon megszerette! Nagyon egységes, de természetes bőrképet ad minden irritáció nélkül. Teljes mértékben elégedett vagyok. :) A csomagolása is belopta magát a szívembe, az adagolója is korrekt.

Alterra Sensitive Ajakápoló

Alterra Sensitive Ajakápoló
2012. december 5.

Ez a legjobb ajakápoló, amit valaha használtam! Rúzs alá is felteszem és hihetetlenül szépen 'kihozza' a színeket! Sokáig érezhető a balzsamos formula az ajkakon. Imádom, biztosan újraveszem! Nem tudom neki felróni a szemcsésedést, mert abszolút nem befolyásolja a használatot.

Essence Cherry Blossom Girl Pirosító

Essence Cherry Blossom Girl Pirosító
2012. szeptember 22.

Nagy mennyiség és gyönyörű szép! A világos tökéletes highlighternek is! :)
Készítek majd róla reviewt is, de addig is itt megleshetitek "élőben":
Ráadásul most nyerhettek is nálam egyet! :)