catyst

Regisztráció dátuma: 2015. december 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Réell'e Hajszínező Sampon

Réell'e Hajszínező Sampon
2020. február 7.

NEM NEM és NEM!!!! Utálok lepontozni egy terméket, de ez borzasztó amit tett az így is vékonyszálú hajammal. A szőkére esett a választásom, világosítás lett volna a cél (jelenleg sötétszőke a hajam) de brutál szétszárította a tincseimet, seprűsek lettek, nem győzöm tocsogtatni a balzsamba mosás után. Soha többet termék!

Toni & Guy Volume Addiction Shampoo

Toni & Guy Volume Addiction Shampoo
2020. február 6.

3 naponta szoktam hajatmosni, ezzel sokkal türhetőbben néz ki még hajmosás előtt is! Kicsit drágább mint a többi sampon, de nekem abszolult megéri!

Avon Far Away Rebel EDP

Avon Far Away Rebel EDP
2020. január 9.

Barátnőm fújta be magát, mikor megkérdeztem hogy wow, mi ez az isteni parfüm? Őszintén szólva nem annyira kedvelem az Avonos parfümöket, így meglepődtem, azóta be is szereztem és imááádom! Erős, de kellemes, női illat! Ami még nagyon fontos, hogy sokáig érződik! Mindenképp újravevős!

Balea Ultra Power Hajlakk

Balea Ultra Power Hajlakk
2019. december 4.

Használtam korábban pici, lila társát, az egész jó kis termék volt, de ez a fekete óriási csalódás. Ragad, fényes (mintha zsíros lenne) ...egyszerűen borzasztó nem hiszem hogy elhasználom.

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon
2019. október 9.

Sokáig kísérleteztem mindenféle hajápolási termékekkel. Hát azt hiszem megjöttem! Csoda ez a kis termékcsalád, mind a sampon, mind a balzsam! Mintha frissen lenne festve a haj, az a jó érzés: puha, csillog,illatos, imádom!

Balea Silberglanz Balzsam

Balea Silberglanz Balzsam
2019. augusztus 6.

Hát azt kell mondjam ez egy CSODA!:) Sok drága hajpakolást lever szerintem. Én úgy csinálom hogy jól beledörzsölöm az ombre hatású szőke hajhosszba, és rajta hagyom 20-30 percig. Az eredmény számomra káprázatos, puha, szép színű szőke haj! Ha lehetne 10*-ot adnék!

Rihanna Nude

Rihanna Nude
2019. június 19.

Hát eddig még sosem tapasztaltam olyat hogy fürdés után is érzem a bőrömön a parfüm illatát, hát ennél igen!!! Szokásunk barátnőmmel hogy dm-ben végigszagolgatjuk a parfüm mintákat, eddig a rózsaszín puma vitte a prímet, de mióta nem kapni már sehol ez volt az ami levett a lábamról! Valami isteni illata van számomra, aki szereti az édeskés illatokat nem fog csalódni. Notino oldalán egyébként hozzá lehet jutni a 30ml-s kiszereléshez is, aki nem szeretné egyből a nagyot megvenni.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon
2019. május 21.

Rengeteg sampont használtam már, azt tudom mondani erre a kis termékre, hogy valami csoda!!! Már mosás közben érezni a puha tapintatot a hajamon és valami nagyon jó állaga lesz a vékonyszálú hajamnak utánna, az ilatáról nem is beszélve, ez a kellemes gyümölcsös illat...mmm! IMÁDOM!! Azt hiszek sokáig a társam lesz, ebben a hónapban az azúrban érdemes hozzájutni, csak 590Ft.

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2019. május 17.

Én nagyon elégedett vagyok vele, körmösként mondom hogy van olyan hatása felkenve mint egy gél lakknak, fénylakk sem kell feltétlen mert olyan szép fénye van :) Az ára is nagyon kedvező, jár az 5*

Imetec Bellissima B1150 Hajvasaló

Imetec Bellissima B1150 Hajvasaló
2019. május 15.

Csatlakozom, kb 10 éve megvan és nagyon szuper. Pedig én nemnormális beruháztam egy drágább verzióra, hááát....azt vettem észre az jobban roncsolja a hajam (elvékonyodik tőle) és azóta megint ezt használom. Úgy gondolom nagyon kíméletes kis hajvasaló, már nem is szeretnék másikat:) imádom!!!