ccleox

Regisztráció dátuma: 2021. január 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. január 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Hello, Good Stuff! Arc Szérum

Essence Hello, Good Stuff! Arc Szérum
2021. október 9.

Első használat után vörös lett az egész arcom, és égett. Pedig nem tapasztaltam még soha ilyesmit. Még próbálgatom, hátha lesz valami...

Neutrogena Hydro Boost Exfoliator Smoothing Gel

Neutrogena Hydro Boost Exfoliator Smoothing Gel
2021. augusztus 9.

Kellemes az állaga és finom szemcséket tartalmaz. Az illata is nagyon jó! A bőrt szépen tisztítja, az árával is meg vagyok vele elégedve! Az első hámlasztóm, és egy ideig nem válok meg tőle!

Essence Choose Your Glow Highlighter Paletta

Essence Choose Your Glow Highlighter Paletta
2021. július 20.

Gyönyörű paletta! Az összes szín egyszerűen mesés, hihetetlen pigmentált, nem darabos, és az ára is fantasztikus!

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2021. június 22.

Szépen tisztította meg az arcomat, szárít, viszont a zsíros bőrömre nekem nagyon megfelelt, valóban friss érzetet hagy maga után.

Himalaya Herbals Neem Arcradír Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcradír Normál és Zsíros Bőrre
2021. február 14.

Ez az első arcradirom, előtte nem radiroztam. Viszont nagyon puha lesz tőle az arcom, a szemcsék finomak benne, nem durvák, de érzem, hogy teszi a dolgát. Valamint nagyon könnyen le lehet mosni, pikk-pakk! Egyedül az illata kicsit kellemetlen!

Alverde Lidschatten Basis Szemhéjpúder Alapozó

Alverde Lidschatten Basis Szemhéjpúder Alapozó
2021. február 14.

Jót nem lehet mondani... De tényleg. Max. annyit, hogy könnyen felvihető és eldolgozható. De ennyi.

Miss Sporty Wonder Smooth Rúzs

Miss Sporty Wonder Smooth Rúzs
2021. február 14.

A 300-as élénk pirost kaptam ajándékba. Krémes, így enni-inni nem ajánlatos, mert lejön, de ahhoz képest meglepően tartós! És nagyon szép pigmentált a színe, valamint értelemszerűen nem szárította ki az ajkaimat! És még az ára is kedvező!

Catrice The Fresh Nude Collection Eyeshadow Palette

Catrice The Fresh Nude Collection Eyeshadow Palette
2021. február 14.

Mindennapi alkalmazásra tökéletes! Tény, picit porol, de ez a legnagyobb baja! Szépen egybedolgozhatóak a színek, kezdőknek tökéletes választás!

Rimmel #Insta Flawless Fix & Matte Setting Powder

Rimmel #Insta Flawless Fix & Matte Setting Powder
2021. február 11.

Jól fixálta a sminkemet, nagyon szép volt a finishe. Én a szivacsot nem használom, ecsettel szoktam fixálni az arcomat és egész tartós is! Szerencsére nem hagy maga után fehér pöttyöket sem!

Pudaier Waterproof Matt Lip Gloss

Pudaier Waterproof Matt Lip Gloss
2021. február 11.

Nagyon gyorsan szárad, és hihetetlenül könnyű az aplikátorral dolgozni! Emellett tényleg tartós, és a vízállósága is rendben van! Az áráról nem is beszélve! Biztos újravevős lesz!