ceanne

Regisztráció dátuma: 2013. április 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Revolution Re-Loaded Palette - Passion For Colour

Revolution Re-Loaded Palette - Passion For Colour
2019. március 29.

Ennyi pénzért ez ajándék. Aki szereti e színes szemsminket, annak must have. Kell építgetni persze, de a színeket kell is. :)

MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette

MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette
2019. február 6.

Egy ideig félretettem a többi palettám miatt, meg mert eltörtem a tokját (nem feltétlen a termék hibája, egész nyáron turnézott velem), de ma elővettem, és újra rácsodálkoztam, milyen klassz; pont annyi matt nude, amennyi kell (hideg tónusú is van!) matt fekete, gyönyörű arany és bronz, és annyi szín, hogy határ a csillagos ég. Bármilyen sminket el lehet vele készíteni, és ha egy palettát kellene megtartanom (add Istenem, hogy ne kelljen 😁) akkor ez lenne az.

The Body Shop Rainforest Radiance Sampon

The Body Shop Rainforest Radiance Sampon
2018. július 11.

blöáh, iszonyú gyorsan és hirtelen bezsírosodik a hajam, mióta ezt használom... vissza a green tea samponhoz, az szuper:)

The Body Shop Drops of Youth Szemkörnyékápoló Szérum

The Body Shop Drops of Youth Szemkörnyékápoló Szérum
2018. május 4.

Pár hete használtam már, amikor sminkelés közben észrevettem, hogy valami gyűrődik a szemem alatt. Először a korrektorra gyanakodtam, majd egyszer csak rájöttem, hogy ez a cucli képtelen beszívódni a bőrömbe (javítson ki valaki, ha nem is kell neki). Ez elég lehozó számomra, valamint igen túl van árazva ahhoz képest, hogy nem fedeztem fel vele kapcsolatban mást a hűsítő hatáson kívül.

Maybelline Master Ink Liquid Eyeliner Matte

Maybelline Master Ink Liquid Eyeliner Matte
2017. június 8.

Le kell, hogy pontozzam, mert ha javítanál, felszedi az előző réteget, ami igen megnehezíti a használatát. Ráadásul úgy szárad, hogy egy mozdulattal le tudod szedni, így tegnap sikeresen bele is nyúltam a nap végén. Pedig nem kapartam az arcom, elhihetitek... hát jól néztem ki, mondhatom. 2 csillagot a szép vékony ecsete miatt kap, de hát ennyi.

Garnier 2in1 Szempilla-erősítő Sminklemosó

Garnier 2in1 Szempilla-erősítő Sminklemosó
2017. május 4.

Megelőlegezem az 5 csillagot, mert bár csak tegnap próbáltam ki, szuperül teljesített. A RdL szemfestéklemosóját használtam eddig, mert nem szeretem az olajos termékeket, a micellás vizet pedig arctisztításkor használom. Viszont elkezdett lemosáskor hullani a szempillám, így azonnal váltottam, és ez jött. Egy darab sem hullott ki, az olajos érzet pedig minimális, és egy vattakorong elég volt, szóval egyelőre elégedett vagyok.

UPDATE: Elhasználtam egy Balea olajos lemosót. Jó volt jó volt, de nagyon hiányzott a Garnier, így visszatértem, immáron harmadjára veszem újra. Asszem ez mindent elmond. :)

NYC Smooth Skin Bronzing Púder

NYC Smooth Skin Bronzing Púder
2017. április 9.

Kb. 2 éve használom folyamatosan. Nuff said. :)

Essence The False Lashes Mascara Dramatic Volume Unlimited

Essence The False Lashes Mascara Dramatic Volume Unlimited
2017. április 9.

Hát.... én is jókat hallottam róla, úgyhogy gondoltam, kipróbálom. Valóban szép szempillákat lehet vele csinálni, de számomra irtózatosan lehozó, hogy mind a szemem alatt landol, tehát úgy pereg, ahogy nem szégyell... nap végére konkrétan semmi nem maradt a pilláimon sajnos. :( Mondjuk legalább lemosni könnyű, hahaha.

Pupa Ultraflex Szempillaspirál

Pupa Ultraflex Szempillaspirál
2016. február 24.

Hát jó-jó, de tényleg nem veri a Lash Sensationalt. Olyan klassz hétköznapi spirál. Egyáltalán nem műszempillahatás.

Update: sajnos pereg. Az eredmény szép, de egyre ritkábban nyúlok hozzá, hiába. Pereg, pereg, pereg... :(

Lush Colour Supplement Jackie Oates Krémárnyaló

Lush Colour Supplement Jackie Oates Krémárnyaló
2016. február 7.

Tényleg BB krém-hatású, a dolgát végzi, bár a leírás nem igaz ("Ha keverés nélkül használod, tökéletesen fed.") Drága, mint a Lush termékek általában. Utazáshoz szuper, nincs még egy BB krém-alapozó, ami ilyen kevés helyet foglal. Viszont a szagát nem bírom elviselni, így biztos nem veszem újra.