cecil

Regisztráció dátuma: 2011. július 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. július 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Dr. Theiss Körömvirág Kenőcs

Dr. Theiss Körömvirág Kenőcs
2013. november 25.

A gyulladásokat szépen lehúzza viszont nekem szárítja az arcomat még ha csak a gyulladt részre teszem is, sajnos pont az arcomra vettem, de azért elhasználom. Régebbi rovarcsípések helyét szépen eltünteti. Van egy fél éves műtéti hegem amivel nem foglalkoztam, gondoltam úgyse látszik, de mivel az arcomra nem fogom használni ezt a krémet, kentem vele a heget. 3 használat után a vastag rózsaszín hegből vékony fehér heg lett!!! Hűtőben kell tárolni sajnos és sokszor lusta vagyok elmenni odáig. Szeretem egy helyen tudni a kencéimet lehetőleg a fürdőben vagy hálószobában. Felbontás után 1 év alatt el kell használni!

Az arcomon pattanást okozott :(
Csak sebekre hegekre ajánlom!

Hipp Babysanft Pelenkakiütés Elleni Krém

Hipp Babysanft Pelenkakiütés Elleni Krém
2013. november 25.

Kétszer vettem mert elég jó, de babapopóra inkább antiszeptikusat használok neogranormont vagy sudocrémet.

Avon Wink EDT

Avon Wink EDT
2013. november 25.

Nekem is volt ilyen, imádtam az illatát. Olyan színes és vidám az üvege, még sokáig megtartottam miután elfogyott a parfüm :)

Garnier Moisture Match Gazdagon Tápláló Arckrém Száraz és Nagyon Száraz Bőrre

Garnier Moisture Match Gazdagon Tápláló Arckrém Száraz és Nagyon Száraz Bőrre
2013. november 25.

Lassan szívódik be sajnos, azért egyelőre tetszik. Sok benne a szilikon mondjuk azt nem tudom hogy baj e.

calendula88: Szerintem nincs benne fényvédő, de bocsi ha tévednék. Majd valaki okosabb hátha megmondja.

Eleinte jó volt hidratálás szempontjából, de okozott néhány gyulladt mitesszert. Azóta találtam sokkal jobbat, természetesebbet.

Herbline Hidra-5 Intenzív Hidratáló Gél

Herbline Hidra-5 Intenzív Hidratáló Gél
2013. november 25.

Nagyon jó!!! Jól hidratál, viszont nekem többször is kell kennem egy nap, nagyon száraz a bőröm. Sajnos hamar, egy hónap alatt elhasználtam. A szemhéjamra is kenem és néha belemegy a szemebe, de egyáltalán nem csíp! Talán a legjobban azt szeretem benne, hogy még csak egy pici mitesszert sem okoz! Télre kevés lesz, majd választok egy töményebb krémet is. Amit még nem írtak a herbline-os krémekről, az hogy le vannak zárva. Nekem ez a higiénia még egy nagy pozitívum.

Dr. Kelen Fit Figure 2in1 Anticellulit Gél

Dr. Kelen Fit Figure 2in1 Anticellulit Gél
2013. május 21.

A narancsbőrt nem halványította, de mintha tényleg karcsúsítana. Este nem szívesen használom mivel én is érzem a koffein hatását, nehezebben aludtam el tőle. Gyorsabban beszívódik az olajnál azért ez pozitív benne.

Alverde Levendulás Szappan

Alverde Levendulás Szappan
2013. május 10.

Sebesre szárította a kezem!

Yves Rocher Culture Bio Tonik Lefekvéshez

Yves Rocher Culture Bio Tonik Lefekvéshez
2013. május 10.

Jó gyulladáscsökkentő hatású, viszont eszméletlenül ragacsos és nagyon lassan szívódik be. Nem használom, de valahogy sajnálom kidobni.

Mypa Sheavaj

Mypa Sheavaj
2013. május 10.

Hajra használom és arra nagyon jó. Arcra nekem a zsíros, olajos dolgok szárítanak.

Hipp Ápoló Fürdető

Hipp Ápoló Fürdető
2013. május 10.

Nagyon szeretjük ezt az egész család használhatja úgy értem még mi felnőttek is :)