cecil

Regisztráció dátuma: 2011. július 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. július 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Körömlakklemosó

Isana Körömlakklemosó
2013. május 10.

Hatékony de mégsem szárít mint a régi aceton.

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2013. május 10.

Nekem szárítja a pofimat, pedig nagyon szép, egyenletes lesz a bőröm tőle. Csak ritkán merem használni meg nagy melegben. A hűtőben vár rám 50 ml nyárra aztán nem veszek többet. Sajnálom, mert szerettem volna.

Gliss Kur Ultimate Repair Sampon (régi)

Gliss Kur Ultimate Repair Sampon (régi)
2013. május 10.

Ez a sampon tényleg zsírosít még az én extra száraz hajamat is. Elhasználom, de nem minden hajmosáshoz. Balzsam sem kell utána ha valaki nagyon siet akkor ez jól jöhet.

Taft Creativ Look Hajwax

Taft Creativ Look Hajwax
2013. május 10.

Első használatkor nagyon szuper volt, a kis felálló hajszálaimat szépen lerögzítette meg sem moccantak egész nap, másodjára már inkább csak lenyalta és fél óra múlva visszaugrottak álló helyzetbe. Nem tudom mi történhetett vele pedig nagyon tetszett. Azóta is mindig csalódnom kell benne, csak zsíros hatású lesz a hajam tőle. Lehet férjemnek fogok adni, mondjuk szerintem Ő sem szeretné.

Max Factor Effect Mono Szemhéjpúder

Max Factor Effect Mono Szemhéjpúder
2013. május 10.

Én szeretem! Egy világos bézs árnyalat van meg belőle. Tetszik, hogy matt és mégis szépen fed. Sajnos kevés időm van sminkelni, pedig régen imádtam, 2,5 éves kislányom van :D . Ezzel pillanatok alatt tudok egyszerű nappali sminket készíteni.

Manhattan Magic Duo szemhéjpúder

Manhattan Magic Duo szemhéjpúder
2013. május 10.

Imádom, rengeteg Manhattan szemhéjpúdert vettem már, nekem ez a kedvencem. Tény hogy porzik, de szerintem könnyen felvihető és szépen fed. Van olyan szemhéjpúder ami meg sem látszik a szemhéjamon! Egy nagyobb ecsettel le lehet seperni a felesleget.

Lady Ann Szemceruza

Lady Ann Szemceruza
2013. május 10.

Nagyon jó! Kb fél perc alatt tudok vele húzni kis csíkot a szemhéjamra. A sötétbarna árnyalat nekem tökéletes, de szeretem a metál árnyalatokat is.

bebe Young Care Classic Ajakápoló

bebe Young Care Classic Ajakápoló
2013. május 10.

Legjobb ajakápoló, nagyon jól hidratál! A legegyszerűbb nappali sminkhez (szemceruza, szempillaspirál, alapozó nélkül) is szoktam használni, mert nagyon szépen fénylik csak sajnos hamar lenyalom a számról.

Puma Flowing EDT

Puma Flowing EDT
2013. május 10.

Sokat használtam már majdnem 10 éve és még mindig emlékszem az illatára! Elég édes illat ma már nem használnám. A régi emlékek miatt 5.

L'Oreal Elseve Selymes Olaj

L'Oreal Elseve Selymes Olaj
2013. május 10.

Tényleg szárítja az amúgy is száraz hajamat. Az illata nagyon kellemes! Nekem csak beszárított, kivasalt hajra kenve vált be. Ha vizes hajra kenem szárítás előtt nagyon száll a hajam tőle! Elhasználom szépen lassan, de nem veszek többet ilyen, szerencsére glamour napokon 1200ft ért sikerült megvennem.