cecil

Regisztráció dátuma: 2011. július 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. július 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Incandessence Parfüm

Avon Incandessence Parfüm
2013. május 10.

Nagyon szeretem az illatát, de most mást használok inkább régebben volt sokszor ilyen parfümöm.

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2013. május 10.

Babapopsira ezt használjuk meg a sudocrémet és oda :) nagyon jó! Néha én is bekentem az arcom vele, de nekem szárított és sokáig fénylett az arcom tőle, inkább meghagyom a kislányom popsijára.

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény
2013. május 10.

Utálom ezt a szájfényt! Nagyon ragad! Még tartogatom kicsit, de valószínűleg kukában végzi!

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2013. május 10.

Kicsit mintha szárítana! Nem veszem újra!

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál
2013. május 10.

Jó kis spirál, csak sajnos úgy látom hamar beszáradós lesz! Én az ilyen dundi kefés spirálokat szeretem, mondjuk könnyen összeragadnak a pillák, viszont igen látványos is lesz tőle. Nem pereg és nem kenődik. Az ára is teljesen rendben van.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2013. május 10.

Én is nagyon szeretem, de egyenlőre nem veszem újra, valami mást fogok keresni. Azt vettem észre, hogy több hajszálam hullik ki leöblítéskor mint más terméknél!

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2013. május 10.

Szuper jól hidratál! Télen a kiszáradt kezemre is használtam és nagyon jó volt rá, néha az arcomra is kentem, mondjuk sok benne az alkohol ezért arcra nem igazán való.

Schauma Fito-Koffein Aktíváló Sampon

Schauma Fito-Koffein Aktíváló Sampon
2013. május 9.

Nagyon szárította a hajam, inkább zsíros hajra való. Az illata kicsit pasis. Azért 4 csillagot kap mert tetszene csak nekem alapból is száraz a hajam.

Alverde Cellulit Elleni Testolaj

Alverde Cellulit Elleni Testolaj
2013. május 8.

Tavaly nyáron két üveggel használtam el és azt tudom mondani hogy hatásos volt, persze mindennap kell használni ha lehet reggel és este is. Szerettem, de az illata miatt idén mást keresek, olyan gumi szagú leszek tőle és napokig érzem használat után.

Lactacyd Intim Mosakodógél

Lactacyd Intim Mosakodógél
2013. május 6.

Évekig használtam mire rájöttem mennyit ártottam vele magamnak, csípett égetett, de nem gondoltam, hogy ez baj. Sajnos terhesség alatt is használtam. Lányok akik ezt használják, gyorsan felejtsétek el, helyette valami természetesebbet használjatok.