cecil

Regisztráció dátuma: 2011. július 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. július 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Kecsketejsavós Sövénykúti Háziszappan

Kecsketejsavós Sövénykúti Háziszappan
2013. február 25.

Nagyon finom puha és sima lesz tőle a bőr!

Yves Rocher Culture Bio Éjszakai Krém

Yves Rocher Culture Bio Éjszakai Krém
2011. november 25.

Visszatértem ehhez a krémhez. Sajnos az ilcsire allergiás lettem, besokkalt a böröm tőle. Ajánlom mindenkinek, nekem nagyon beválik, szép egyenletes lesz az arcbőröm reggelre.

Babylove Babahintőpor

Babylove Babahintőpor
2011. július 5.

Jó az illata és az összetevői is egész rendben vannak, ritkán használjuk a talkum miatt.

Babylove Comfort Popsitörlő Kendő

Babylove Comfort Popsitörlő Kendő
2011. július 5.

Mi ezt a fajta popsitörlőt használjuk. ÖKO-TEST gut minősítést kapott, jó az illata és árban megfelelő. 4 darabos 1399 ft.

Babydream Sampon (régi)

Babydream Sampon (régi)
2011. július 5.

A nagyméretű pflegebad -ot szoktam vásárolni ezt az egész család használhatja még a legkisebbek is. Elégedett vagyok vele, a kamilla kicsit szárít, de pozitívum, hogy a nagyon érzékeny bőrömre is jó. Illata kellemes.

Annemarie Börlind Purifying Care Tisztító Pakolás

Annemarie Börlind Purifying Care Tisztító Pakolás
2011. július 5.

Nekem nem használt, de biztos nem rossz krém.

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs
2011. július 5.

Kétszer vásároltam ezt a fajta rúzst utoljára 2 éve az esküvőm előtt. Csókálló, tartós, sok szép színben van. Hátránya, hogy nagyon drága és a hidratálós szájfény része hamarabb elfogy, amit egyébként önmagában is használok.

Bentley Organic Sampon Teafával, Citrommal és Mentával

Bentley Organic Sampon Teafával, Citrommal és Mentával
2011. július 5.

Elég drága a hatásához képest, az összetevői viszont nagyon jók. A Bentley termékek közül a grapefruitos tusfürdő nagyon büdös azt egyáltalán nem ajánlanám megvenni. A termékek csomagolása nekem nagyon tetszik.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2011. július 5.

Arcra nem ajánlanám viszont babapopsira nagyon jó még ha csúnya összetevőkkel is rendelkezik, de nem igazán hiszen, hogy tiszta víz elég az egész nap pelenkában ülő babapopsinak. Minden másban odafigyelek az összetevőkre, de ez kivétel. Az összetevők miatt kap 4 - et.