cecil

Regisztráció dátuma: 2011. július 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. július 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Pflege-Shampoo Birke Salbei (Nyírfa-Zsálya)

Pflege-Shampoo Birke Salbei (Nyírfa-Zsálya)
2011. július 5.

Kedvenc samponom! Az illatát meg kell szokni, de már azt is imádom. Balzsamot mindenképpen kell használni mellette, mint minden más natúr samponnál. A nyírfának és a zsályának is egyaránt van enyhe fertőtlenítő hatása.

Alverde Körömvirágos Dezodor

Alverde Körömvirágos Dezodor
2011. július 5.

Az illata kellemes viszont önmagában nem sokat ér. Télen egy kis szódabikarbónával felturbózva elmegy egy kevésbé rohanós napon. Könnyen le lehet pattintani a golyós tetejét ha valaki bele szeretné keverni a szódabikarbónát.

Manhattan Powder Rouge Pirosító

Manhattan Powder Rouge Pirosító
2011. július 5.

Nagyon jó pirosító és tartós is, mert kevés elég belőle a piros pozsgás pofihoz. Egyáltalán nem csillámos, az ecset helyett én egy nagyobbat használok.

Weleda Írisz Éjszakai krém

Weleda Írisz Éjszakai krém
2011. július 5.

Az én bőrömre túl zsíros volt, de anyukámnak nagyon bejött néhány nap után szembetűnő volt a hatása.

Ilcsi Csipkebogyó Tonik

Ilcsi Csipkebogyó Tonik
2011. július 4.

Mivel az arcomra csak Ilcsit használok, ezt a tonikot választottam és nagyon elégedett vagyok vele. Kicsit ragadós használat után, de ez hamar elmúlik.

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2011. július 4.

Ezt a krémet fel kell habosítani miközben az arcunkra kenjük és nem lesz maszk szerű, gondolom ezért is hívják habkrémnek ;) Imádon ezt a krémet az illatát, hatását.
Az ilcsi termékek előtt próbáltam már több márkát is, de semmi sem volt ennyire hatásos!

Ilcsi Fekete Szappan

Ilcsi Fekete Szappan
2011. július 4.

Ez a legnagyszerűbb arctisztító amivel valaha találkoztam, nálam csodát tesz. Az én bőröm nem igazán pattanásos inkább könnyen kipirosodik, főleg fürdés után a csapvíztől. Én csak este használom és reggelre még arckrém sem igazán kell olyan szépen lenyugtatja, kisimítja. Az illata nekem kifejezetten tetszik!