chanelbaby

Regisztráció dátuma: 2014. március 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. március 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Thermo Cell Repair Thermo Repairing Milk

L'Oreal Thermo Cell Repair Thermo Repairing Milk
2014. június 1.

Tegnap vásároltam meg az Árkádban lévő Klier fodrászatban, főleg az itteni pozitív vélemények miatt. A hajam hosszú platinaszőke már-már fehér és nyilván nagyon sérült a sok szőkítés-festéstől. A termékcsaládból a sampont és a hajpakolást már régóta használom és remélem ez is jó lesz. Ma hajmosás után használtam először és kicsit többet vártam tőle. Az illata számomra nem kellemes de nem is zavaró mert nem marad a hajban ez a mű illat. Ami pedig a hatását illeti: pozitívum hogy nem nehezíti el a hajat, nem látszanak a hajvégek töredezettnek és puha tapintású lesz a haj. Viszont nekem nagyon szöszös maradt a hajam hajszárítás után ami meglepő mert általában a ki nem öblítendő pakolásoktól egyenes és sima lesz.
1 hónap után visszajövök véleményezni hogy hosszútávon milyen hatása van, de így csak 4.

Update: Lassan egy hónapja használom de nekem sajnos nem vállt be:( A hajam a mosást követő napon puha és egészségesnek látszik, de másnapra teljesen "kimegy" a hatása. Ilyen száraz talán még soha nem volt a hajam, elképesztően nehéz kifésülni arról nem is beszélve hogy hogy néz ki... Nagyon sajnálom mert sok reményt fűztem hozzá, talán egy egészséges hajon károsodás megelőzésképpen használható de száraz,roncsolt,szőkített hajra nem ajánlom!!! Így le kell pontoznom 2/5

Dove Winter Care Testápoló

Dove Winter Care Testápoló
2014. május 31.

Imádom ezt az testápolót, főleg az illata az ami nagyon megfogott. Kár hogy limitál kiadás volt, február óta sehol nem találtam az üzletekben:( Aki esetleg találkozik vele annak ajánlom hogy vegye meg mert tényleg nagyon jó a hidratáló hatása és az illata isteni! 5/5

Biovanne Szépségvitamin Plus

Biovanne Szépségvitamin Plus
2014. május 31.

Az itteni jó vélemények miatt vásároltam meg , mert az utóbbi időben a fejbőröm nagyon száraz és mintha kicsivel több hajam hullana ki. Kb egy évvel ezelőtt is voltak ilyen problémáim és akkor a Béres Szépségvitaminjával próbálkoztam, csak egy hónapig szedtem és csodát nem tett de azt a minimális hajhullást megállította. Remélem hogy ezzel több szerencsével járok , a 90db-os verzióját vásároltam meg és ha beválik akkor veszek még egy dobozzal (hogy meg legyen az ajánlott 3-4 hónapos kúra). Két levél fogyott el tehát olyan másfél hete szedem, nem tapasztaltam semmilyen változást eddig. Ha elfogyott ez a doboz akkor jövök véleményezni újra, a kezdeti lelkesedés és a bizalom miatt 4 :)

Signal White Now Gold Fogkrém

Signal White Now Gold Fogkrém
2014. május 13.

Annyit reklámozták mostanában mindenhol hogy úgy éreztem muszáj kipróbálnom nekem is, valamelyik nap a Tesco-ban nyomták a képembe egy hatalmas állvánnyal, vettem is egyet.
Először is miért teszik ilyen kis tubusba? Ha minden nap reggel-este használnám akkor kéthetente kellene vennem?? Nevetséges. Ami pedig a hatását illeti tényleg azt adja amit ígér, azonnali fehérítést, viszont ez csak pár óráig tart( vagyis inkább addig amíg nem eszel-iszol valamit). Tisztító hatása szerintem kb a nullával egyenlő, a kék színnel egyébként is összemocskol mindent. Ugyanazon az elven működik mint a hamvasító samponok, csak a hajunkat nyilván nem mossuk,vizezzük olyan gyakran mint a fogunkat tehát a "hatás" így nem valami tartós. Biztos hogy nem veszem újra és nem fogom mindennap használni de fotózás/buli előtti gyors segítségnek jól jöhet.

Jack Black Intense Therapy Lip Balm SPF25

Jack Black Intense Therapy Lip Balm SPF25
2014. május 11.

Először a Temptalia-n olvastam róla hogy milyen csodaszer így mikor külföldön jártam a Sephora-ban be is szereztem belőle egyet( az original Natural Mint-et). Hát ez a kis apróság kenterbe veri az eddigi összes ajakápolóm! Hamar beszívódik és tényleg hidratál, kb 3naponta kenem be vele a szám(télen naponta) és a száraz ajkaim gyönyörűek, puhák. Sokféle ízben lehet kapni tehát biztos mindenki megtalálja a kedvére valót, az én kedvencem a Black Tea&Blackberry. Sajnos Magyarországon nem kapható, így ebay-ről szoktam beszerezni:/ 5/5

A Grapefruit&Ginger összetevőit töltöttem fel mert jelenleg ez van itthon:)

Chanel Allure Tender Hair Mist

Chanel Allure Tender Hair Mist
2014. május 10.

Imádom az Edp változatát de nyárra nekem túl sok, így ez a könnyed hajra fújható verzió zseniális ötlet. Általában 2-3 fújásnyi kerül a hajamra és elég egy kis szellő hogy körbe lengjen az illata, nincs fojtogató,nehéz érzés csak kellemes friss virágos illat. A kiszerelése elég kicsi, csak 35ml és sajnos hamar elfogy de főleg nyáron használom így egy üvegcse kibírja azt a 3hónapot és amúgy is gyakran bele lehet futni 9000Ft-ra leárazva a Müllerben:)) Mindenkinek ajánlom aki szereti az erőteljesebb illatokat de nyáron soknak érzi a bőrén!!!

Chanel Allure

Chanel Allure
2014. május 10.

Bár még csak 20 éves vagyok nem érzem úgy hogy túl sok lenne hozzám ez a parfüm. Nagyon karakteres, nőies illat és tudni kell viselni. Kevés is elég belőle mert intenzív az illata és rajtam nagyon tartós is. Főleg ősszel és télen használom mert nyárra nagyon tömény azt edp, viszont a haj parfümje tökéletes választás a meleg időben is. Ami meglepő és soha nem gondoltam volna ,hogy a pasik teljesen oda vannak az illatáért nyilván nem olyan mértékben mint a parfüm videoklipjében:D de ha ezt viselem akkor csak úgy kapom a bókokat hogy milyen szexi illatom van. És mellesleg a párom is imádja szóval 5/5

Giorgio Armani Lip Maestro

Giorgio Armani Lip Maestro
2014. május 10.

Oh Armani te csodás, az életem megmentője lesz ez a lakk! A Chanel Rouge Allure Laque gyönyörű vöröseinek kivonása miatt azt hittem nem találok még egy hozzájuk hasonlót,de mégis! Egyik barátnőm pinkes-barackos színűje volt az első amivel találkoztam és kipróbáltam. Kiváló állag, intenzív szín és extra tartósság. Mikor megemlítette hogy látott pirosat is másnap reggel az volt az első dolgom hogy felkutassam, végül a 400as The Red jött velem haza. A Dragon-nál világosabb és vizesebb hatású de jóban leszünk mi az biztos. Még a 402-sel szemezek olyan szép narancsos árnyalat:) Csak ajánlani tudom! 5/5

Chanel Aqualumiére Gloss High Shine Sheer Concentrate

Chanel Aqualumiére Gloss High Shine Sheer Concentrate
2014. május 10.

Tökéletes mindennapi szájfény számomra, a Glossimer-t nem igazán szeretem bár gyönyörű színekben adják ki mindig őket az állagával nem tudok megbarátkozni. Ez a szájfény viszont kellemesen vizes hatású, nem ragacsos csak szépen végig siklik a szájon. Plusz pont hogy az aplikátora ecsetes! Sajnos mostanában csak limitált kiadásokban létezik. Nekem most 4 szín van meg belőle, 2db 1évvel ezelőtti kiadás a 73 Bonbon( egy csodás aranyfényű pasztell rózsa), 68 Candy Glow ( egy barackos szín) és 2db új a mostani limitált kollekcióból 89 Baie Rose ( élénk pink, az aktuális kedvencem), 88 Pink Pivoine ( elénk barackos pink). Kellemes lágy színük van, tükör nélkül bármikor felvihető, nyáron mindig van a táskámban! :))

Chanel Rouge Allure Laque (régi)

Chanel Rouge Allure Laque (régi)
2014. május 10.

A legeslegszebb két árnyalatban kapható amit valaha eddig láttam 75 Dragon és 72 Coromandel. A Dragon egy gyönyörű mély piros, az az igazi piros míg a Coromandel egy narancsosabb piros árnyalat. Vizesen fénylő hatású. Bronzos bőr, szőke haj, kék szem és hosszú fekete szempillák mellé tökéletes választás. Evés nélkül de ivással (csak szívószállal ittam) 6-7 órát kibír és nem szárítja a számat! Nagyon sajnálom hogy ezt a két árnyalatot már nem gyártják remélem tudok még majd betárazni belőle mert nem tudom mit kezdenék nélkülük:(( Tökéletes rúzs!! 5/100 <3

(Van alternatívám már, a Giorgio Armani piros kupakos Lip Maestro-i közül bármelyik vörös szín. Csodásak és tartósak is, ha valaki esetleg már nem tudná megvenni ezt a Chanel akkor nézelődjön ott:)) )